Отговори
# 720
  • Мнения: 108
Заглавието за Плевен да го сложим за догодина.Нали тогава се разбрахме,че ще ходим по форумски на среща.Таман да се организираме до тогава,че нали знаете какви сме "бързаци" в организацията Mr. Green.

Вени,ние сме весели момичета,ама и често го удряме на мъже.Ако знаеш какви мъже си менкаме по форумски като ни затресе хормона? hahaha

Предлагам да сложим в заглавието и Вени.Тя е също ново попълнение при нас,а и си заслужава момичето.Толкова е активна,че направо ми идва златен медал да й сложа Grinning. Дори ще ви помоля да я включите в списъка.

# 721
  • Мнения: 0
Веси, това с мъжете лошо няма, още повече,че е по форумски.Може би съм по-активна , защото съм новак във форума, влязох в bgmamma заради пъзелите , но намерих приятели при вас и съм много щастлива Simple Smile, нямам нищо против да ме включите във вашия списък/моите деца са пораснали,но за мен са си деца/, но може би като приятел на троянските мами.
А за заглавието наистина е по-добре да остане това с Плевен за догодина, а сега каквото решите.

# 722
  • Мнения: 89
Моля, моля дами няма време тъй че казвайте точно и ясно, иначе аз ще напиша каквото си зная Mr. Green

# 723
  • Мнения: 113
Каквото си знаеш напиши  Hug Peace

# 724
  • Мнения: 38
Здравейте,дами!Днес просто е някакъв ад.38 градуса на сянка. ooooh!Май сбъркахме,че си дойдохме на Пловдив.Трябваше да си налягаме парцала в Троян,ама пусто като всеки иска у тях си. Mr. Green Моята госпожица е много злояда,големи проблеми ми прави с това ядене.Все не иска и с триста зора и много прилъгване в продължение на един час ядем. Tired Аз съм горе-долу добре,но няма да Ви се оплаквам. Blush Приятен ден и ако е вазможно-прохладен. Hug

# 725
  • Мнения: 113
Боровинче, от жегата да не би да не му се яде на детето? Thinking Само гледай течности да поема (като бабичка съм , само акъл давам). Казвам го защото отделението в болницата сега се е напълнило с обезводнени деца, те с разтройство и повръщане, но все пак... Да не се стига!  Praynig

# 726
  • Мнения: 38
При нас не е от жегата.Още от самото начало когато започнах да захранвам си е така.

# 727
  • Мнения: 89
Нека друг да пусне темата, че на мен ми изникнаха задачи Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт