Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 19

  • 24 187
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 154
Май, май са и двете. Ама нейсе. На мен ми е забавно да я гледам как се прави на анти-купидон. hahaha Да ви кажа, напоследък сякаш сцените в махлата са по- малко, или на мен така ми се струва. Whistling
В сравнение с началото сцените са доста по малко. Но тази 13 серия пак ще има сцени от махалата и то посред нощите. Какво ли са замислили и с кого ли. Щом и Джансел е бил на снимки там, явно Хасрет ще да се е прибрала за нещо при родата. Дали Несрин този път не я изгони или принуди с нещо да си иде? Утре от резюмето дано да стане ясно.

# 46
  • Мнения: 2
Май, май са и двете. Ама нейсе. На мен ми е забавно да я гледам как се прави на анти-купидон. hahaha Да ви кажа, напоследък сякаш сцените в махлата са по- малко, или на мен така ми се струва. Whistling
В сравнение с началото сцените са доста по малко. Но тази 13 серия пак ще има сцени от махалата и то посред нощите. Какво ли са замислили и с кого ли. Щом и Джансел е бил на снимки там, явно Хасрет ще да се е прибрала за нещо при родата. Дали Несрин този път не я изгони или принуди с нещо да си иде? Утре от резюмето дано да стане ясно.
Оо, пак ли ще се прибира там! ooooh!
Надали обаче ще е след последната сцена на фрагмана с Мурат. Сигурна съм, че щом тази сцена е по- специална, с нея ще завърши епизода.
Тъкмо гледах клипчето на Езги. Хубавка е, но ми изглежда на моята възраст. Ако бях видяла таква сцена в американски филм, щях да го приема по- нормално, обаче и на мен, както и на Уси, не ми върви нещо с турския шоу бизнес. 
Преди малко гледах някои сцени на ЗнС и да ви споделя, че направо примирам, когато видя Джансел/Мурат на пианото! 

# 47
  • Мнения: 2 154


Гюлназ следи баща си като ЦРУ... Не толкова защото го ревнува, отколкото от страх, че ще се повтори нещо, което е изживяла няколко пъти и след което на главата на Гюлназ са стоварвали още едно дете за отглеждане. Гюлназ си е майка и сестра и за Хасрет и за брат си.... Бурхан я се задържи малко, а не... каквото и да се е случвало е било на нея... От грижи не е имала време да помисли за себе си...
Сега и нея я опари любовта и вместо да си гледа сърдечните неволи пак следи зорко какви ги върши татко и... Пък и не харесва  Joy Joyгозбите на Накиш...ако и стане мащеха ще има да стои гладна...
  Joy Joy Joy
Гюлназ ми е интересна с това, че явно за първи път изживява любовта, ама не може да проумее Накиша, която има нейната съдба. Ама па и двете моми как можаха да се влюбят в неподходящи мъже. Докато Накиша засега е щастлива, ама ще реве после, при Гюлназ има индикации за по добър развой на събитията, ако се вземат. И пак не е сигурно.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 603
 Hug Добър вечер, наминавам да видя как е положението. Не се надявам фрагмана да го пуснат преди 10 часа за съжаление. Ако някой гледа ЛиН може да ни даде информация /Ванчето от аси-бг гледаше, но нямам достъп до форума.   bouquet/

# 49
  • Мнения: 10 240
Hug Добър вечер, наминавам да видя как е положението. Не се надявам фрагмана да го пуснат преди 10 часа за съжаление. Ако някой гледа ЛиН може да ни даде информация /Ванчето от аси-бг гледаше, но нямам достъп до форума.   bouquet/

И аз нямам достъп!  newsm78 newsm78

Фенчето гледаше АТВ по кабелната, но не я виждам....

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 603
http://www.youtube.com/watch?v=9OFYOKkcKRM&playnext_from=TL& … ideos=owdMqubnv_Q

И да ви пусна едно клипче на Askasone - чудесен микс от трите сериала - Любов и наказание, Пленителката на сърца и Аси. Естествено, Ниргюл липсва - само Туба и Мурат.

# 51
  • Мнения: 2 154
Оо, пак ли ще се прибира там! ooooh!
Надали обаче ще е след последната сцена на фрагмана с Мурат. Сигурна съм, че щом тази сцена е по- специална, с нея ще завърши епизода.
Тъкмо гледах клипчето на Езги. Хубавка е, но ми изглежда на моята възраст. Ако бях видяла таква сцена в американски филм, щях да го приема по- нормално, обаче и на мен, както и на Уси, не ми върви нещо с турския шоу бизнес. 
Преди малко гледах някои сцени на ЗнС и да ви споделя, че направо примирам, когато видя Джансел/Мурат на пианото!  
Ама Лийче то си е нормално. Героят на Джансел е мечта за всяко момиче, жена. Та той е безупречен. Отделно, че Джансел е хубав - това е по мойте критерии за хубав мъж.
Мъж, който да е толкова отговорен, сериозен, романтичен, повече не мога да изброявам щото аз съм човек математик, на точните науки, абе с една дума сухар съм си, ама това не ми пречи да харесвам романтични мъже. В живота си съм срещала към 5-6 такива мъже. Май се отплеснах и излезнах от темата  hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 2
Оо, пак ли ще се прибира там! ooooh!
Надали обаче ще е след последната сцена на фрагмана с Мурат. Сигурна съм, че щом тази сцена е по- специална, с нея ще завърши епизода.
Тъкмо гледах клипчето на Езги. Хубавка е, но ми изглежда на моята възраст. Ако бях видяла таква сцена в американски филм, щях да го приема по- нормално, обаче и на мен, както и на Уси, не ми върви нещо с турския шоу бизнес. 
Преди малко гледах някои сцени на ЗнС и да ви споделя, че направо примирам, когато видя Джансел/Мурат на пианото!  
Ама Лийче то си е нормално. Героят на Джансел е мечта за всяко момиче, жена. Та той е безупречен. Отделно, че Джансел е хубав - това е по мойте критерии за хубав мъж.
Мъж, който да е толкова отговорен, сериозен, романтичен, повече не мога да изброявам щото аз съм човек математик, на точните науки, абе с една дума сухар съм си, ама това не ми пречи да харесвам романтични мъже. В живота си съм срещала към 5-6 такива мъже. Май се отплеснах и излезнах от темата  hahaha hahaha hahaha
Съгласна съм с всичко! Flutter  И на мен много ми харесва персонажът на Джансел. За мен си е перфектният мъж!  Flutter Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 10 240
Мале, как се наредихте на опашка за него..... Hug Hug Hug
Първа е Туба- другите ще чакат....


# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 603
  bouquet И аз си падам по Джансел, както и по екранния му образ - Мурат. Харизматичен мъж е и при положение, че не го бях гледала другаде преди и за отрицателно време влезе под кожата ми, дори още преди самия сериал да започне. Виждам, че и с вас е така. А Мурат оджа е перфектният мъж - сериозен, интелигентен, нежен, внимателен. Е естествено има и своите недостатъци - страхът да признае чувствата си и да им се остави, както и сдържаността му. Но не може всичко да е перфектно, нали така.   bouquet

# 55
  • Мнения: 2
Мале, как се наредихте на опашка за него..... Hug Hug Hug
Първа е Туба- другите ще чакат....



Няма проблем. Wink  На мен ми доставя удоволствие и само да го гледам! Flutter Обаче не искам да го виждам тъжен и дано най- накрая си изяснят отношенията!
Сега като се замислям, нещата с Джихан се проточиха доста дълго. Ревността започна от края на 9 епизод и продължава. Не очаквах, че този момък ще предизвика такива трусове. Thinking
Надявам се Мурат да си насочи вниманието, където е наложително, а именно в Левент, защото после ще има да съжелява.

# 56
  • Мнения: 2 154
Мале, как се наредихте на опашка за него..... Hug Hug Hug
Първа е Туба- другите ще чакат....



Ринка, аз съм приключила със слабия пол. Взела съм си моят пай.  Joy Joy Joy
Ама те такива като Лийчето тепърва трябва да гледат, да изграждат критерии за добър мъж, съпруг и т.н.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 603
Имаме фрагман момичета!

http://www.youtube.com/watch?v=cNkYtROGg8A

# 58
  • Мнения: 2
Мале, как се наредихте на опашка за него..... Hug Hug Hug
Първа е Туба- другите ще чакат....



Ринка, аз съм приключила със слабия пол. Взела съм си моят пай.  Joy Joy Joy
Ама те такива като Лийчето тепърва трябва да гледат, да изграждат критерии за добър мъж, съпруг и т.н.
Уска, аз отдавна съм си ги изградила тези критерии. Моят пример винаги е бил, а и ще бъде баща ми. Wink

# 59
  • Мнения: 2 154
 bouquet И аз си падам по Джансел, както и по екранния му образ - Мурат. Харизматичен мъж е и при положение, че не го бях гледала другаде преди и за отрицателно време влезе под кожата ми, дори още преди самия сериал да започне. Виждам, че и с вас е така. А Мурат оджа е перфектният мъж - сериозен, интелигентен, нежен, внимателен. Е естествено има и своите недостатъци - страхът да признае чувствата си и да им се остави, както и сдържаността му. Но не може всичко да е перфектно, нали така.   bouquet
Алис, аз като жена с повече опит да ти кажа защо е такъв сдържан - заради Селин. Той носи тази вина в себе си и се страхува да не нарани и следващата. За да каже на следващата, че я обича, трябва да е сигурен както във своите чувства, така и в нейните.

Общи условия

Активация на акаунт