Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 32

  • 31 834
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Ейййй Джеврие колко е любезна  Laughing да се чуди човек дали е тя  Mr. Green Хареса си един мъж и как се промени, дано да е за по-дълго време.

# 691
  • Мнения: 1 296
Според вас защо Джавка така си промени нещо настроението, нещо не схванах, че говорех по телефона. Да не би да флиртуваше с един чичко от болницата?

# 692
  • Мнения: 8 466
Според вас защо Джавка така си промени нещо настроението, нещо не схванах, че говорех по телефона. Да не би да флиртуваше с един чичко от болницата?
Да, влюбена е. Wink

# 693
  • Мнения: 66
rozi-maxi  Еми да, като ви гледам к`ви сте заблудени просто ви се чудя. Казвате,че трябва да сме толеранти с мнението на другите,а като някои каже нещо по-различно,което не ви се нрави много много веднага го оплювате.
Не знам кой трябва да яде повече хляб,но не си мислете,че сте цвете за мирисане.
Казвате като криткуваме да предлагаме и идеи,първо се научете да приемате критика пък тогава казвайте каквото и да било.  Как пък така станахме много умни всички. Всеки гледа да се направи на интересен. За мен единствените хора който  са естествени тук са дега  чебурашка. Учете се от тях. Че съм малка съм малка ама никой не  може да ме спре да си казвам мнението. Май ви е добре само когото ви хвалят.
Учете се и да губите не само да печелите.  Никаде не съм споменала,че кралицата манипулира гласовете просто ми писна да са едни и същи,но щом си ги харесвате си ги избрайте.
  

И стигате с тва да натискаме проверка за провопис!!! Правите се на велики,а и вие го използувате леле остаряла форма използвам каква изящност  Joy

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 20:57 от cookie_

# 694
  • Варна
  • Мнения: 2 335
Не моога да разбера за какво трябва да се жени Оуз за Джейда като бб после се развеждат

# 695
  • Мнения: 427
Според вас защо Джавка така си промени нещо настроението, нещо не схванах, че говорех по телефона. Да не би да флиртуваше с един чичко от болницата?
Да, влюбена е. Wink
                  hahaha  Джаврието е влюбенааа  Joy Joy Joy
               Как любовта променя хората към по-добро. Ама Фикрет май се усети  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 1 296
Леле, ама и Фикрет колко е дискретна hahaha Аз ако бях веднага щях да го бафна на мъжа си Joy
Snejkata ,   bouquet

# 697
  • Мнения: 66
И `ся кой,ще пусне новата тема,кат` соята не иска,горката и на нея и писна???????  Tired

# 698
  • Мнения: 23
И `ся кой,ще пусне новата тема,кат` соята не иска,горката и на нея и писна???????  Tired
Защо ли и писна?   Tired

# 699
  • Мнения: 23
Да не са ви дали някакви други хапчета  newsm78 hahaha hahaha Joy hahaha

# 700
  • Мнения: 66
Джаврие и тя ще намаже  Joy Joy Joy
Сладки са с тоя дядка все едно остаряла форма на Лейля и Оуз, или Неджля и Оуз.

# 701
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И `ся кой,ще пусне новата тема,кат` соята не иска,горката и на нея и писна???????  Tired

Бисквитка, пробвай се ти този път. Peace

# 702
  • София
  • Мнения: 76
здравейте и от мен Simple Smile))ето ги прословутите серии на коренната промяна на Джеврието Simple Smile
пп. сега отивам да прочета страниците дето сте ги изписали Simple Smile

# 703
  • Мнения: 265

                   hahaha  Джаврието е влюбенааа  Joy Joy Joy
               Как любовта променя хората към по-добро. Ама Фикрет май се усети  Mr. Green

 Не й отива да е влюбена. Повече ми харесва като бълва змии и гущери и само мърмори.
 Хареса ми  Неджля как каза на Левент, че имат гордост и искат да си върнат дължимото. Браво на нея .Стилно и гордо, но на място. А Ферхунде при първата спънка и подвива опашка - бяга! Така ли се справя с трудностите като бяга при най-малкото препядствие. А за Шефкет нямам думи .... мамино синче , което си мисли, че всичко което хвърчи се яде!

# 704
  • София
  • Мнения: 76
хаха алабала Ники, по натам отново значи няма да ти харесва Джеврието Simple Smile
ББ периода, в който Тахсин изневерява на Фикрет, тя се преобразява коренно и застава изцяло на нейна стара и се държи изключително мило с нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт