ЧОУ Дъга

  • 3 688
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Мили мами, от два дни съм като облак ,натъжена и в стресово състояние.Дъщеричката ми беше в Държавната детска градина към НУКК,държа тест за първи клас и не е в списъка(под чертата е) Cry и тъй като сме от Банкя ,търся отговор за себе си - Дъга става ли за нея,

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 08:43 от .Ели.

# 1
  • Мнения: 5
мили маменца,аз съм новак и не знам много, но все пак ако има някой с когото да споделя тревогите си,ще съм благодарна.Имам чувството ,че съм се изгубила и съм в лабиринт. С детенце се готвихме за испита в НУКК цяла година и имам чувството,че провала е мой. Не искам да си мисля ,че съм недотам добра майка- искам малко информация за частното начално у=ще Дъга. Не бях записвала детенце в друго у-ще и сега се осъзнах каква грешка съм допуснала. Това е едната причина.Освен това сега вече сме в Банкя и не мога да си и помисля да свалям детето по един час и половона само до града за у-ще. HELP

# 2
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Тук обсъждат училищата за първи клас http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=498595.0

# 3
  • Мнения: 5
Благодаря ти,мила

# 4
  • Мнения: 148
Мисля, че Ровел и Ерих Кестнер в Люлин са по-добрият избор. ЕК го препоръчвам от личен опит, за Ровел имам само впечатления от посещение.
Успех!

# 5
  • Мнения: 2
Момичета, не записвайте децата си в ЧОУ "Дъга" - гр. Банкя! Мизерията е огромна, децата ги хранят с непълни порции и средната възраст на преподавателите е 60 години. Ако все пак сте се излъгали - бягайте!

# 6
  • Мнения: 2
Ровела е прекрасно училище, но само ако можете да си позволите таксата. Там впрочем си струва и парите отиват наистина по предназначение на децата. Резервен вариант е Държавното училище в Банкя, което е за предпочитане в "Дъга", където ще ви приспиват и ще ви свалят звезди, а разочарованието после ще е огромно. Не се лъжете!

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте скъпи дами,

Аз мога да препоръчам ЧОУ "Дъга". И трите ми деца учат там и сме много доволни. Екипа е много грижовен. Хубава база, чист въздух. Децата учат в добра среда.

# 8
  • Мнения: 1
Майка съм на ученичка от пети клас в ЧОУ "Дъга" и вече имам дългогодишни впечатления, които бих желала да споделя. Детето ми посещаваше първо детската градина, където в предучилищна възраст то вече успешно се справяше с четенето и смятането, а също така усвояваше и първите знания по английски език. Ето защо без колебание решихме дъщеря ни да продължи да учи в училище "Дъга". Сега, когато тя вече завърши с отличен успех началното си образование, мога със сигурност да твърдя, че в училището децата получават стабилни и задълбочени знания по всички предмети, като едновременно се стимулира и тяхното творческо развитие с различни занимания по интереси. Децата ходят с удоволствие на училище, защото им се осигурява приятна атмосфера, която балансира учебното натоварване с игри и забавни занимания. Специално внимание искам да обърна на обучението по английски език, което е на изключително високо ниво и в момента дъщеря ми се справя отлично с писмения и разговорен английски. Като цяло мога да кажа, че в ЧОУ "Дъга" критериите и изискванията към обучението на учениците са много високи, като целта е чрез индивидуален подход и внимание всяко дете да усвоява повече и по - качествени знания.

# 9
  • София
  • Мнения: 493
Албена Жечкова, децата ни са били в един клас. Моите впечатления също са дългогодишни - синът ми изкара 2 години в детската градина на у-ще "Дъга", а след това до 3-ти клас вкл. Наложи се да го преместим поради дългото пътуване до Банкя. Класовете са малки и това създава прекрасни условия за обучение. Много интензивно изучаване на английски език. Всички деца са приятели с по-големите и по-малките. Собственичката на училището е чудесен човек.

Общи условия

Активация на акаунт