Монтесори център във Варна за деца от 2 до 5г.

  • 30 270
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 502
Подбутвам темата, моля да ми кажете колко монтесори градини има във Варна, освен еко център Монтесори. И дали някъде предлагат занимания за предучилищна възраст?
Как се развиват нещата в Карин дом, моля за мнения на родители, чиито деца учат в някоя от тези градини  с монтесори насоченост.

# 61
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Подбутвам темата, моля да ми кажете колко монтесори градини има във Варна, освен еко център Монтесори. И дали някъде предлагат занимания за предучилищна възраст?
Как се развиват нещата в Карин дом, моля за мнения на родители, чиито деца учат в някоя от тези градини  с монтесори насоченост.
Мисля, че е само Еко- центръра, освен Карин дом, разбира се.
В Еко център Монтесори със сигурност имат предучилищна група!

# 62
  • Мнения: 4
Моят племенничка започна в Монтесори клуб, следобедната група , която направиха в Карин дом. Страшно сме доволни. Учителката е заършила в Англия, децата са около десетина и е много спокойно. Даже и сега не пропускат разходка в парка на Карин дом, ходи с голямо желание даже казва и някои думички вече на английские език:))

и колко плащате?
извинявай,не съм видяла, доколкото знам цената е 160лв, независимо от броя на посещенията плюс 4лв на посещение, някъде около 240лева излиза.

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте, имах желание да запиша сина си, който е на 4 г., в група за игра във фондация Карин дом, за които съм чувала само хуабви неща. Поинтересувах се от моя близка приятелка, която води детето си там и разбрах, че от май ще има възможност.  Занятията не са полезни само за деца с увреждания, а и за деца, които се развиват нормално. Провеждат се веднъж седмично, във вторник, а цената за едно посещение е 5 лв. Имат и много хубава библиотека на играчката, така че мисля, че няма да сгреша ако запиша сина си!  Rolling Eyes   Praynig
http://karindom.org/bulgarian/programa-ranna-intervencia/ri-info … acia-za-roditeli/

# 64
  • Мнения: 20
Здравейте, имах желание да запиша сина си, който е на 4 г., в група за игра във фондация Карин дом, за които съм чувала само хуабви неща. Поинтересувах се от моя близка приятелка, която води детето си там и разбрах, че от май ще има възможност.  Занятията не са полезни само за деца с увреждания, а и за деца, които се развиват нормално. Провеждат се веднъж седмично, във вторник, а цената за едно посещение е 5 лв. Имат и много хубава библиотека на играчката, така че мисля, че няма да сгреша ако запиша сина си!  Rolling Eyes   Praynig
http://karindom.org/bulgarian/programa-ranna-intervencia/ri-info … acia-za-roditeli/


Здравейте,

групите за игра са различни от Монтесори групата в Карин дом.

Записването за новата група в градината на Карин дом   е до 7.05.2013.

Как се случват групите за игра?
Създаването на Групи за игри е възможност  специалисти и родители заедно използвайки играта да обучат деца от 1г до 4г на необходимите навици (интелектуални, двигателни, речеви, социални) в среда близка до домашната. Тази дейност не изисква драматична раздяла с родителите им.
Включването на децата в групите за игра става по желание на родителите и  единствено в тяхно присъствие.
 Занятията се провеждат в регламентирано време в безопасна и структурирана среда с подходящи за възраста и санитарно - хигиенните норми играчки и оборудване.

Защо е важно след групите за игри да продължим играта с детето  вкъщи включвайки всички членове на семейството?
Играта, като основна дейност на децат на възраст 1 - 4г е непрекъснат процес, за който не е необходимo определено време и място, а само желание.Тя е спонтанна и носи забавление за детето и родителя.

за контакт и записване Бистра 0979000637. Надявам се,че информацията е била полезна.

# 65
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Здравейте това ми звучи много интересно, а цените не разбрах какви са? На посещение ли? И веднъж седмично ли е посещението? Моя син е на 2г. със сърдечна операция е но след последния преглед (1.11.2012г.) е напълно здрав  Heart Eyes обаче не ходи все още на ясла и ми се иска да го запиша на нещо да се развлича и да учи нещо ново, не само да обикаляме детските площадки!

Общи условия

Активация на акаунт