СЕПТЕМВРИ'09 - тема 25

  • 18 406
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Трябва да въведат разрешителни за желаещите да имат деца. Психо тест, медицински преглед и тест по езикова култура. Не искам да ги мисля херувимските дечица, иначе.  hahaha

За тия като мен дето все са на диета, ама не отслабват и от утре я почват по-сериозно  Embarassed препоръчвам филма Food, Inc. - снощи го гледах и отказах храната. А кренвиршите (цъкни на думата да видиш клипа) всички знаем от какво се правят, ама като видиш и на клипче няма как да се объркаш да хапнеш повече.  Sick Sick Sick
 

# 46
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 Venilove, гледах го аз тоя филм и верно се бях покрусила. Ходех и разправях на близки и познати впечатленията си, опитах всячески да откажа бате от вредните му навици...Ама ми мина... hahaha Цвета, благодаря за колажа. Ей ся, на разходката ще направя актуална снимка на Попо и качвам.

# 47
  • Мнения: 53
Хелоу, мацки!
До сега бяхме по разходки и седнах малко да ви "видя" как сте - дано няма болнички...

Сега влезнах във фейса и съм с -2приятели  Laughing Незнам защо и Анита29 ме е отрязала...явно не й допадам

Ванина, не си единствената - и мен ме е отписала - явно при непишещите повече й харесва...Но, нищо - всеки си има предпочитания - и аз кръцнах доста хора Grinning

Мойто торнадо има проходилка от 3 седмици и ходи само и единствено назад Crossing ArmsНякой с подобен поблем? Thinking

# 48
  • Мнения: 5 026
Пратете ми паролата за албумчето  Peace

Надина,тежък труд си извършила, даже си много изчерпателна  Peace

Цял ден бях при мама, гледа ми децата , аз спах  Whistling

Venilove , гледах го  Sick

Веси, и Свил престъпва назад с проходилката. Туй до 2 год нема д апроходи, сигурна съм. Нооо, вчера се обърна от корем по гръб, сякаш случайно стана. не спира да вика мама  Laughing
Вчера ми показвам едно пате и му викам-това вика папа, той ме гледа умно и рече-Ап  Laughing После бап и така, ще проговаря вече Simple Smile

Az от известно време забелязвам да ни четат потребители, които не съм срещала до сега. Явно интересът е голям  Sunglasses

За 6-ти път се дописвам - Веси, къв е тоя резултат на топчетата, ейй,само ме минавате, сън не ме лови. звездите ги зарязах, тя Соник ме отсвири отдавна  Whistling
Интересувам се във ФБ коя е Надина, Емир и Валката  Flutter

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 18:18 от Atrakcia

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз у фейса хич не знам кой имам и кой нямам Crazy
Надина отписани са. Ку ще бият някой ще соча тебе smile3534

# 50
  • Мнения: 14
Записвам се в новата темичка,че ще я изтърва! Peace
От доста време не съм писала,време не остава,а и нищо интересно няма!Чета ви,от време на време!

Може ли новата паролка за албумчето,моля!Ще кача и аз снимка за колажчето!


# 51
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Atrakcia , i аз те търсех в приятелите на соник, ама не разбрах коя си...
Аз съм Валерия Райнова там Grinning

Eто ако ви се гледат снимки от тържеството в яслата оня ден...
Алекс е кученцето Grinning
http://www.facebook.com/album.php?aid=16117&id=1000004465022 … &l=ea3a80b2dd

и тук нови  на Рая
http://www.facebook.com/album.php?aid=9427&id=10000044650220 … &l=dea4c9a24b

# 52
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Надина и атракция кои да у фейса, да си казват бързо Crossing Arms

# 53
  • София
  • Мнения: 1 504
Emiliya Rankova съм във фейса...ама аз си направих профил много късно, та  под дифолт съм неприсъединена....от никой от септемврийките...май само Елеста, че ми показва едни снимки от Гръцко...Но аз там почти и не влизам...
Ангел го пробвах в проходилка - тръгна назад, първо незнаеше какво да прави де...Ама аз рядко го слагам...Днеска се изправи в кошарата, та смъкнах на долното ниво и май хич не му харесва...Ще трябва да повдигам с нещо....
Днеска тежък ден.....една приятелка дойде, обаче нейното дете много ревливо...и нито Кати, нито Ачо успяха да спят - резултата едно кисело бебе и една лигава кака...Ангел е изкъпан и заспал...Кати ще я напляскам Wink до края на вечерта , ако продължава в същия дух...

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 19:43 от EmiR

# 54
  • Мнения: 91
Здравейте  Party Party Party Много съм happy, взех си изпита с 3ка:), но все пак е взет. Пратих покана на Валката и Емилия, аз съм killah_baby@abv.bg или Vanina Kalushkova. Качих си и снимка за новото колажче.
Цвета, какъв проблем е станал пък сега със стария колаж  Crossing Arms

# 55
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здравейте  Party Party Party Много съм happy, взех си изпита с 3ка:), но все пак е взет. Пратих покана на Валката и Емилия, аз съм killah_baby@abv.bg или Vanina Kalushkova. Качих си и снимка за новото колажче.
Цвета, какъв проблем е станал пък сега със стария колаж  Crossing Arms
Трееше да ги трия, не искат децата да са им на колажа. Все едно съм ги карала на сила да си дават снимките. Ся ще тормозат другите отчетни там да им слагат децата по колажите сигурно Crazy Карай де, бързо го оправих Mr. Green
Наздраве от мене, сядам да разпивам

# 56
  • Мнения: 1 046
Хм, да ма бият като щът, не ми е за сефте  Crazy

Днес водих таткото на децата ми на метро, със списък и предварителна психическа нагласа, колко по-точно очаквам да се изръси, уляхме се, уср...ме се, то не бе харчене, не бе чудо, уж на далавера пюрета на Хип и накрая телешко с домати съм взела  ooooh!, а съм предвидила доматите да ги давам чак след годинката. Ма смея ли да кажа, че съм се объркала - не, мълча си като наказана и се "радвам" на далаверските пюрета  Whistling.

Ванина много се радвам за изпита, аз още не мога да се наканя, имам 15 дена да уча за държавен и някак си ми се струва, че ще станат 10 и после 5 и накрая за 2 дни ще седна, а лошото е, че е държавен и няма как да разчитам на помощни средства  Crazy

Криската май беше в такъв период унищожителен спрямо детето, от снощи се съдрах падна от леглото, днес му одрах венеца, изпращях го с вратата на колата по главата - всичко е все без да искам и съпроводено с много угризения от душата и сърцето ми. Таткото първо вика нормално, ти си по цял ден с него- случва се, после почна да гледа подозрително, а сега го е стиснал плътно и не ми го дава.

Вика ми че съм била Перкунде, първо заради детето, после защото се опитвам да му кажа, че заради ужасната близост на концерта на Елтън Джон и държавния ми изпит+капризното дете е най-добре да си намери дружка или дружец и да ходи с него/нея, а аз уж ще си остана да си гледам детето и да си уча.

У ФБ съм Nadejda Ivanova, но и аз не го уважавам много този начин на комукейшън, ама заради вас ще се логвам, ко да прая.

# 57
  • София
  • Мнения: 54
 newsm78  Хммм...никой не ще а ми пише новата парола  Sad
Ние днес отидохме на гости при бабите на мъжа ми, изморително беше, малката много се изнерви, добре, че свърши  Whistling

# 58
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208


Криската май беше в такъв период унищожителен спрямо детето, от снощи се съдрах падна от леглото, днес му одрах венеца, изпращях го с вратата на колата по главата - всичко е все без да искам и съпроводено с много угризения от душата и сърцето ми. Таткото първо вика нормално, ти си по цял ден с него- случва се, после почна да гледа подозрително, а сега го е стиснал плътно и не ми го дава.

Joy Joy
Колко са пораснали бебоците Grinning

# 59
  • Мнения: 631
Запис, ще чета по - късно   bowuu

Общи условия

Активация на акаунт