Впечатления за мебели КЛАСИК (в София) ?

  • 3 376
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 569
Здравейте! В момента с мъжа ми разглеждаме много фирми за дизайнерски мебели, тъй като ни предстои цялостно обзавеждане на апартамент. Самите Selamore (италианска гъзарска фирма за мебели) ни препоръчаха Класик като БГ фирма, произвеждаща мебели по италиански модел, стил и качество. Ако някой от вас има впечатления за тази фирма, моля нека сподели - цени, качество, отношение, срокове, ще му бъда много благодарна!   bouquet

Става въпрос за тази фирма http://www.classic-bg.com/

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 440
Ние преди 3 години обзавеждахме детска стая и тогава се спрях на тази фирма.Впечатлиха ме едни ъглови легла-мисля ъгъл Ани беше.Изглеждаха доста по различни от обичайните ъгловки ,които се предлагаха по останалите магазини.Имаха дивана в наличност ,но тъй като избирахме и дамаска трябваше да поизчакаме.Срока за изработка беше спазен,цените -нормални ,а качеството на ниво.С една дума -доволни сме.Фирмата е със седалище в Хасково и имат много представителни магазини в страната.Поръчката направихме в Бургас.

# 2
  • Мнения: 1 569
Много благодаря!   bouquet Очудвам се, че никой друг не ги е ползвал...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт