Приятни и/или досадни аватари и подписи 2

  • 45 294
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 763
Доня Флор, ти четеш мислите ми! Точно ровя за такъв аватар из нета. Няма да се успокоя докато не се украся по подобаващ начин!
Освен това да се потискаш от нещо, не значи да му се дразниш.  Реакцията на прима виста не е полезна за красотата, не го ли знаеш?!
bubanka, може и да си има история този аватар. Мен лично не ме трогва дори и така. Прекспонирано ми е, но това си мое мнение. Не задължавам никого с позицията си.  Peace

# 46
  • Мнения: 7 163
Това ми е един от любимите аватари! Peace

# 47
  • Мнения: 122
Видът на тази жена ме потиска ужасно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=2862
Опитах се да гледам на нея като на предпупреждение към човешкия род, че който пуши няма да сполучи. Гледах на нея и като въплъщение  на мъдростта. Ми, тц! Не ми се получава! Rolling Eyes А и като няма допълнителни разяснения - я подпис, я някоя прегърната кауза....

Ама разбира се, че дразни. Друго си е разкекерчена цицореста сексбомба или блестящи начервени устни  Mr. Green



Да попитам... какво е разкекерчена... какво е цицореста и още... някаква бомба споменаваш...
п.п. това с червилото го разбрах...  Whistling

# 48
  • Мнения: 543
Ама разбира се, че дразни. Друго си е разкекерчена цицореста сексбомба или блестящи начервени устни  Mr. Green

твойта doña за пералня не е ли чувала?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 666
Я в новата тема и аз да изкажа непоносимостта си към този аватар

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=10569



Непоносимост май имаш не към аватара, а към човека зад него. В една друга темичка този аватар ти каза някои истини, на които не можа да отговориш, та сега що ли ползваш тая тема за контраудар (несполучлив)  Laughing Да погледнем истината в очите... Темата е за картинки и подписи, не е арена за разчистване на лични сметки.

# 50
  • Мнения: 763
Я в новата тема и аз да изкажа непоносимостта си към този аватар

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=10569



Не знам какво делите и не ме интересува, но за мен аватарът е супер стилен - абсолютно си съответства и на ника, и на цялата хрумка. Много си е концептуален и си е на място! Peace

# 51
  • Мнения: 4 841
За себе си съм забелязала, че ако човекът зад аватара ми е симпатичен с мненията си, съм склонна да приема и аватара му, дори да се разминава съществено с моите собствени естетически норми. И обратното, ако не харесвам потребителя и мненията му ми действат като "червено на бик", няма как да ме трогне с "готин" аватар  Crossing Arms


В тази връзка се замислих, имало ли е тема, "Предложи аватар на..."  newsm78 Защото имам едни прекрасни картинки на комодски варан, които прекрасно биха подхождали на една потребителка, която, виждам, дразни не само мен  Joy



"Каката" на Сийка е прекрасна, жалко за хората, които не виждат символиката и дълбокото преплитане на ник/аватар/подпис/мнения в едно неделимо цяло  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 666

В тази връзка се замислих, имало ли е тема, "Предложи аватар на..."  newsm78 Защото имам едни прекрасни картинки на комодски варан, които прекрасно биха подхождали на една потребителка, която, виждам, дразни не само мен  Joy


Не знам за коя говориш, но много ме разсмя с тоя варан  hahaha

# 53
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Smartie, абсолютно са ти сладурски аватарите! Допадат ми и "каката" на Сийка и аватарите на Мария 123. Има характер в тях. Нещо не си падам по картинки на пичове...и мацки...

# 54
  • Мнения: 3 999
И мен "каката" на Сийка ми харесва. Връзва ми се с всичко - с подпис, ник...

Напоследък аз съм харесала аватара на Labrador, с който се подвизава от известно време. Мъжката ръка с риза и маншет. Но нещо не ми излиза в момента

# 55
  • Мнения: 763
За себе си съм забелязала, че ако човекът зад аватара ми е симпатичен с мненията си, съм склонна да приема и аватара му, дори да се разминава съществено с моите собствени естетически норми. И обратното, ако не харесвам потребителя и мненията му ми действат като "червено на бик", няма как да ме трогне с "готин" аватар  Crossing Arms


Аз пък първо обръщам внимание на ника и на аватара. По някакъв начин се опитвам да си подскажа какво мога да очаквам от този човек. Ако аватарът или никът е стилен, ако има хрумка, ако е оригинален - очаквам и такива да са постовете му. Случвало ми се толерирам или поне да не реагирам на постове, които не са ми по вкуса, но са от потребетели, чийто аватари и никове говорят, че човекът има идея. Щом може да си измисли нещо готино за себе си, най-вероятно и мислите му си струват четенето.  Писах в някаква друга тема, че по аватарите посрещам....

# 56
  • Мнения: 1 192
И мен "каката" на Сийка ми харесва. Връзва ми се с всичко - с подпис, ник...

Аз не мога да вържа подписа  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 999
Е, как бе, Памукъл? Тези огромни... не те ли свързват асоциативно с животинчето от подписа ú дето кърми малките си?

# 58
  • Мнения: 1 192
Е, тя много тънка тая нишка  Laughing

# 59
  • Мнения: 372
Я в новата тема и аз да изкажа непоносимостта си към този аватар

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=10569



Непоносимост май имаш не към аватара, а към човека зад него. В една друга темичка този аватар ти каза някои истини, на които не можа да отговориш, та сега що ли ползваш тая тема за контраудар (несполучлив)  Laughing Да погледнем истината в очите... Темата е за картинки и подписи, не е арена за разчистване на лични сметки.

В грешка си
Всъщност изобщо не помня човека зад аватара да ми казвал каквито и да било истини
Аватара просто ме дразни и ми е гнусна жената на картинката
Не харесвам аватари с грозни баби

Общи условия

Активация на акаунт