Philips L'Oreal Perfect Slim Антицелулитна система или CELLULESS

  • 3 869
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте ,момичета !Някоя от вас имала ли е тези масажори и има ли ефект от тях?Споделете за масажори за целулит от ,които сте доволни

Последна редакция: нд, 30 май 2010, 10:58 от martinelli

# 1
  • Мнения: 1 679
Да, аз ползвам и двата - редувам ги и съм доволна от резултата  Peace
За CELLULESS е необходим мазен масажен крем, а с Philips L'Oreal Perfect Slim масажът се прави директно върху кожата и после нанасяш крема.

# 2
  • Мнения: 49
Най-после някой да се включи по мойта тема.    bouquet ....Smiley ,а кой от уредите според теб е по - добър,кой прави по -силен вакум или и двата са еднакви.Много искам и аз да си взема някакъв уред за вкъщи,от който да има ефект

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
На Филипса каква му е цената и от къде се купува(къде го предлагат)?

# 4
  • Мнения: 1 679
И от двата има ефект.
CELLULESS прави по-силен вакуум, но не го включвам никога на максимум, защото много боли.  Регулира се силата на засмукване. Ползвам го обикновено вечер, защото се мажа с мазно масажно масло и след масажа съм като полякините на плажа едно време  Laughing
Philips L'Oreal Perfect Slim го ползвам сутрин. Той работи върху суха кожа. Антицелулитния гел се нанася след масажа.

В един форум бях чела, че след вакуумен масаж кожата се отпуска - но аз нямам много целулит по бедрата и не ми се е получавал този ефект. Предполагам, че това зависи от възрастта, степента на целулита, дори от самата кожа. А и винаги след масаж си втривам антицелулитен гел с ръчен масаж.

При мене ефекта беше намаляване на обиколката на бедрата и заглаждане на кожата. Но, разбира се, изисква се постоянство.  Hug
А най-добре ми се отразява сутрешния крос в парка, ама ... тук никак не съм постоянна ...

Jujka, по e-bay може да се закупи нов, иначе - от Продавалника, на цена около 50 лв.

# 5
  • Мнения: 262
Аз имах Филипс и бях много доволна. Определено имаше ефект.
Но наистина трябва постоянство, а аз се оказах доста несериозна Simple Smile
Сега съм си харесала един дето го рекламират по ТВ на Топ Шоп - Ралакс & Тон,
ама не знам дали ще е добър, а и цената в сравнение с Филипса или Целулес е доста по-висока... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 0
привет мами Simple Smile наскоро и аз се поразтърсих за такива масажори и се натъкнах на това.
http://www.bodycare.bg/zdrave/anticelulitni-produkti/item/158-skin-mass

звъннах на вносителите за повече информация и се оказа че фирмата е белгийска. поразгледах сайта и се натъкнах и на други интересни продукти - примерно серията им с антицелулитни клинове. В интерес на истината останах приятно изненадана колко подробна информация ми дадоха и предполагам че тези дни ще отскоча до офиса да видя за какво става въпрос.

Ако някой има наблюдения от други такива да сподели .. аз продължавам да ровя за информация...

Общи условия

Активация на акаунт