фейсбук

  • 282 696
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 2 265
  • Мнения: 1 243
Моля ви кажете ми как мога да си сменя имейла във фейса. Искам да го променя, заради бивш приятел ,,който вече ми го е записал и може да ми разбие профила.

най-горе вдясно има една стрелкичка за падащо меню, от там нататък account settings > email > edit най-вдясно отново!
Simple Smile
Но това значи ли, че през основния ми имейл няма как да ме наерят във фейсбук, ако го разбият?

в интерес на истината мисля, че фейсбук акаунтът е вързан с основния мейл адрес и не може да премахнеш тази връзка.. решението е - нов акаунт през нов мейл! а дали могат да те намерят по основния мейл, ако го скриеш.. нямам идея! ако някой много иска да ти хакне мейла, сигурно ще успее..

# 2 266
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Ако някой от приятелите ми е в restricted и в същото време има news feed горе в дясно, вижда ли ми разните там коментари и публикации?
Не би трябвало, но мъжа ми ми е в листата пък неизвестно защо ги вижда.
Хората в Restricted виждат само Public публикации. Провери как пускаш публикациите на стената си, и ако държиш нещо да не се вижда публично или от Restricted, ограничи публикациите да са достъпни само за приятели.

Сега видях. Не ми е активна опцията да си премахна имейла. Моля помогнете ми Sad
Няма как да премахнеш мейла. Можеш да добавиш друг и да смениш новия да е основен, можеш да скриеш мейла да не се вижда от други, освен от теб. Няма как да си смениш мейла, защото се логваш с него, т.е. - фейсбуук те разпознава по него. Освен това няма как да ти разбият фейс-а, само защото ти знаят мейла. Могат да се опитат да ти налучкат паролата, особено ако е 123456 или 111111. Избери си парола, включваща произволни малки и ГЛАВНИ букви, цифри, вмъкни някой знак като запетайка, точка, удивителен знак. Парола на кирилица обикновено затруднява достатъчно "хакерчетата" Simple Smile)

# 2 267
  • Мнения: 2 280
Извинявам се предварително, ако е обсъждано назад в страницата, но как се правят снимките, на които си отбелязан, като една цяла нарезана снимка? Надявам се разбрахте какво искам да кажа  Laughing

# 2 268
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Извинявам се предварително, ако е обсъждано назад в страницата, но как се правят снимките, на които си отбелязан, като една цяла нарезана снимка? Надявам се разбрахте какво искам да кажа  Laughing

Абе разбрах те, ама това го няма в новия дизайн, там можеш да си слагаш цял банер. Иначе зависи как искаш да го направиш - можеш да включиш и профилната снимка, когато пуснаха този дизайн имаше доста добри идеи Simple Smile
http://inspirationfeed.com/inspiration/25-examples-of-new-creati … ok-profile-pages/

Имаше и приложение във фейса, потърси имаше приложения за тези банери Simple Smile

# 2 269
  • Мнения: 3 405
Ако смениш имейла той ще бъде основния ти за фейсбук.
Аз съм премахвала имейл. Задавам новия като основен и изтривам стария. Влизам с новия, а стария все едно не е съществувал за ФБ.

# 2 270
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не мога да си открия връзките, които съм публикувала. Преди седяха в лявата лента на профила, сега тц, не виждам как да видя какво съм пускала като линкове. Хелп?

# 2 271
  • Мнения: 3 405
Връзките се намират в "Приложения". Като сложиш курсора на Приложения се появява бутон "още", кликаш на него и ти се отварят всички приложения, там са и връзките.
Обаче аз виждам само тези на приятелите ми, а моите не  Thinking

# 2 272
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Връзките се намират в "Приложения". Като сложиш курсора на Приложения се появява бутон "още", кликаш на него и ти се отварят всички приложения, там са и връзките.
Обаче аз виждам само тези на приятелите ми, а моите не  Thinking

Да, същата работа.
Ама аз моите искам да си видя.

# 2 273
  • Мнения: 2 280
Извинявам се предварително, ако е обсъждано назад в страницата, но как се правят снимките, на които си отбелязан, като една цяла нарезана снимка? Надявам се разбрахте какво искам да кажа  Laughing

Абе разбрах те, ама това го няма в новия дизайн, там можеш да си слагаш цял банер. Иначе зависи как искаш да го направиш - можеш да включиш и профилната снимка, когато пуснаха този дизайн имаше доста добри идеи Simple Smile
http://inspirationfeed.com/inspiration/25-examples-of-new-creati … ok-profile-pages/

Имаше и приложение във фейса, потърси имаше приложения за тези банери Simple Smile

Мерси, намерих го приложението, казва се fbanners Simple Smile
А този линк не разбирам точно за какво е?

# 2 274
  • Мнения: 4 615
NikolForAll, достъпни са само за приятели... Хиляди пъти съм проверявал. Профила ми е със 100 000 ограничение. И въпреки това... Направила съм си нов профил само за да видя като е включен в листата дали вижда, е от нови ями профил не се вижда, но вляза ли в профила на миУто и всичко блести. Не, че имам нещо за криене, ама не е честно така... надявам се поне другите от листата да не виждат какво пиша.

# 2 275
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мъжа ти записан ли е като твой мъж? Щото ако е, това обяснява нещата.

# 2 276
  • Мнения: 4 615
Успокоих се Simple Smile Писан е, да.

# 2 277
# 2 278
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това е, мисля, втората нова тема. Първата нова бързо умря. Защо ни е нова тема?

Общи условия

Активация на акаунт