Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 68-ма тема

  • 124 286
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Лабрекс,Линдита,благодаря ви,момичета! Hug
Лабрекс,сладкиша е колкото вкусен,толкова и лесен,и днес пак ще го правя:на дъното на форма за кекс наредих обезкостени половинки едри череши,отгоре им сложих пласт крем,следва желе от вишни и пак крем.Най-отгоре за блат ми послужи един готов кекс/нямах време да пека аз/,нарязан на филийки,леко го сиропирах.Разбира се,може да се ползват бисквити,бишкоти или готов блат за торта,както и домашно приготвен кекс или блат.Когато кремчето се стегне в хладилника ,се обръща на поднос.
Кремът ,както казах,е любимият ми твой крем със сирене-крема,крем Оле ванилия и заквасена сметана+желатин.В него също има парченца свежи черешки.Това е! Wink

Ще прегледам любимите ти за рецептите,и не забравяй да напишеш и тази за кваса.

# 706
  • Мнения: 22 867
PURE ELIXIR , значи не само изглежда, ами си е твърде вкусно. Като се снабдя с продуктите за крема, ще го пробвам непременно. Череши имам, представям си го вече. Heart Eyes Grinning
А за кваса дописах в предния ми пост. Peace

# 707
  • Мнения: X
Лабрекс,сега видях,че си дописала за кваса,ще прегледам темата и видеото,благодаря ти  bouquet!
И чакам да покажеш твоето черешово изкушение! thumbsup

# 708
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мастер,

винаги усмихната да си и от късмет и здраве да не се отървеш!!!

снимки няма от мен, само спамя, при свеки съм  Tired

# 709
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728

Мастерче, да си ми жива и здрава, много щастлива и обичана и всички само, да те слушат.

Специално  за  теб.

# 710
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
И аз се присъединявам към хубавите пожелания за РД на Мастерчето, много здраве и късмет и желая!
И още една дама днес празнува, matze и на теб честит празник, с пожелания за много красив ден!   bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 2 671
Мастърче, да си ни жива и здрава!


Страхотно изглежда сладкото.
На мен ми е още рано за малиновото сладко, по пазара само на кутийки са ги пуснали.

matze, Честит празник и на теб!

# 712
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Matze, честит рожден ден и на теб, да си жива и здрава и много щастлива!   nbirthday

# 713
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Matze,Мастърче Ч.Р.Д.Дълги години здраве,късмет,любов и щастие Ви желая.

# 714
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Честит рожден ден и от мен, Мастърче!
А сега ще ви върна към темата, обаче няма да ви покажа снимки. Искам да се похваля, респ. оплача: Цяла седмица се побърках от идеята да направя шницели. Най-естествено изнамерих рецепти от тук. Спрях се рецептата на Морена. И вчера на обяд, след нощен запой и прибиране по първи петли, запрятам ръкавите на потника и мятам шницелите. Ама доволна ви казвам  newsm44...!!!, че ще направя вкусна манджа. Чета продуктите и слагам, чета и слагам. Изпържих шницелите, ама... нещо ми не `аресаха съвсем newsm12... След като мъжо изяде два, а аз три - в главата ми светна   Bulb. Оказа се, че съм забравила да сложа яйцата Whistling. Та... полко потъгувах за поизхабените продукти Tired. Но не се отказвам да правя шницели  chef! Морена, благодаря за рецептата. А вие, смятайте - щом без яйца моя капризен мъж изяде два, ако ги бях направила кат` хората...ехе... Wink.

# 715
  • София
  • Мнения: 231
Честит Рожден ден Мастерче    и Матце  bouquet ! Да сте здрави и щастливи !
Аз само запис със салатка Чери- Айсберг с пикантен лимонов дресинг. После повече .

# 716
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Matze, Мастърче - да сте живи и здрави   bouquet   bouquet   bouquet!


tracy_t , чудна е тортата, има ли си рецепта?

PURE ELIXIR , много вкусно изглежда черешовият десерт  bouquet.

Kafenceto, страхотна салата  Hug.

У дома тези дни пробвахме бързите кюфтенца с кисело мляко на бъчи, много вкуснички Heart Eyes:




Ябълковият сладкиш с карамел на Лео - мноооого любим и често правен :



И торта "Тирамису" по рецепта на Танита, скоро я правих, много се хареса и я поискаха отново :

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 22:17 от Аелис

# 717
  • София
  • Мнения: 1 185
Matze, честит рожден ден и на теб, да си жива и здрава,много щастие и любов  Hug

# 718
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Matze,Мастърче,честит рожден ден!
Бъдете здрави,щастливи и много обичани!

Аз си показвам само закуската:



Алмойшавена

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 15:58 от lina kaz

# 719
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Matze,Мастърче, Честит Празник и на двете ви! Да сте живи и здрави, много щастливи и много обичани!!!
Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт