По тази тема е писано преди 3 години, но тъй като фирмата продължава да работи непочтено (чудя се дали изобщо знаят какво означава това "да работиш почтено"), а и през това време още хора купуват нейните продукти, то реших, че потенциалните клиенти трябва да знаят с какви продукти на Карабулев съм се срещнал до сега.

Преди около 3 седмици се срещнах лично с Огнян Карабулев, който беше дошъл на крака по някакъв повод в новопостроения жилищен блок, в който имам апартамент. Заведох го в апартамента си да му покажа кривата врата на една от стаите. Той огледа внимателно вратата и от вътре, и от вън и каза, че ще я поправи, но да сега няма ни вест, ни кост от него или от негови служители.

Според Закона за устройство на територията всички новопостроени сгради имат гаранционни срокове, които са различни за различните системи в сградата. По въпроса има специална наредба. Но едва ли фирмата Карабулев се интересува от гаранция на продуктите си.

Замислил съм да създам един сайт, в който да се публикуват факти и снимков материал на продукти, които са направени мордарски, или на фирми, които работят непочтено. Убеден съм, че това е най-ефективният начин да бъдат накарани съответните фирми да работят почтено. Или да отпаднат от пазара.

За сега ще почакам още известно време като ще напомня на Огнян Карабулев за поетия ангажимент от него.

Ето и снимка на вратата, която свети както отдолу, така и отгоре:



Друг случай.

Преди 6-7 години един приятел направи ремонт на апартамента си като не жалеше пари, а искаше само и единствено качество. Поръча си врати от Карабулев. Всяка от вътрешните врати струваше повече от 400 лева.

Това, което получи моят приятел, бяха врати с брави от 5 лева, които той сменя всяка година, защото бравите издържат максимум по 1 тодина. Освен това всички врати от горната страна са без кант и с грапава повърхност, която не само че събира прах и пепел, но и не може да бъде почиствана именно заради грапавостта.

Та мислете много дали изобщо да си имате работа с Карабулев.

После да не се оплаквате като мене, че не съм ви предупредил.

Ако в тая връзка ме попитате защо аз съм отишъл при Карабулев, ще ви отговоря, че това не е мой избор, а на предприемача, с който сключихме договор за строителство. Но това е друга тема, която мисля да засегна в бъдещия сайт за непочтените фирми в България.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 12:03 от vmitkov