Лечебен глад

  • 186 988
  • 607
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 157
Съгласна съм с meisis, аз съм правила гладувания няколко пъти, ако може да издържиш 14 дни, най-добре, стига да се чувстваш добре, ако си здрава ще е по-лесно...Но много е важно захранването, то трябва да е 14 дни също. Ако имаш въпроси, питай, аз съм го правила много пъти и съм си излекувала много неща Simple Smile
Успех! Peace

# 571
  • Мнения: X
MegiSt, всичко което би могла да сподделиш ще ми е от полза. За захранването-да, знам. Но аз имам една 10-дневна схема за захранване тук от темата съм си я взела. Мислех по нея да се водя. Иначе за 14 дни не знам как да го направя.
Абе съвети и споделен опит приемам всякакви. А също и за излекуваните болести-какви? И само с едно гладуване или.....и колко често може да се прави гладуване? Как преценяте по колко дни да гладувате и после през какви интервали да се правят?

# 572
  • Мнения: 1 040
Аз да се оплача, покрай пълнолунието съм на режима трети ден и
ми се отключи мигрената, адски ме боли главата, вие ми се свят и нямам сили,с ниско кръвно съм.
Пия много вода, чай липов с лъжичка мед и почти без плодове.
Утре ще  започна зеленчуци, защото ми е много зле.

# 573
  • Мнения: 149
Nikol, дефекацията редовна ли е, ако не е, това може да е причина за главоболието.

# 574
  • Мнения: 1 040
Nikol, дефекацията редовна ли е, ако не е, това може да е причина за главоболието.
Да, редовна съм, никога не съм имала запек.
Моята мигрена ми е по наследство, не знам хормоните ли да си изследвам...

# 575
  • Мнения: 115
Нормално е около 2-3 ден да се обострят стари, хронични болежки - резултат от чистенето на организма.

# 576
  • Мнения: 433
Още преди да го направя за първи път ме предупредиха за главоболието около втория третия ден. Аз също съм с мигрена и просто си позволих парацетамол защото буквално щях да умра. След това всичко беше тип топ и не ме болеше глава

# 577
  • Мнения: 157
Извинявайте, че малко дълго не съм влизала.
Ами много неща си излекувах и цистита, гинекологични болежки, хормони си регулирах и кожата ми значително се подобри...то беше един затворен порочен кръг, едни хапчета лекуват едно и прецакват друго, и така известно време докато не ми писна, потърсих алтернативи и ходих при д-р Гайдурков, изчетох сумати негови и подобни книги.
Гладувах 2-3 пъти на вода, иначе при суровоядството не гладуваш, ядеш свободни количества, но само сурови неща, салати, ядки плодове, като има някои принцип - плодовете отделно от др и т.н.
После захранване, въвеждаш варива, печени неща и така.
Без сол и мазнина. аз от 4 години дори не съм настивала, с болни хора като имам контакт не се заразявам, а преди по няколко пъти зимата

# 578
  • Мнения: 68
Извинявайте, че малко дълго не съм влизала.
Ами много неща си излекувах и цистита, гинекологични болежки, хормони си регулирах и кожата ми значително се подобри...то беше един затворен порочен кръг, едни хапчета лекуват едно и прецакват друго, и така известно време докато не ми писна, потърсих алтернативи и ходих при д-р Гайдурков, изчетох сумати негови и подобни книги.
Гладувах 2-3 пъти на вода, иначе при суровоядството не гладуваш, ядеш свободни количества, но само сурови неща, салати, ядки плодове, като има някои принцип - плодовете отделно от др и т.н.
После захранване, въвеждаш варива, печени неща и така.
Без сол и мазнина. аз от 4 години дори не съм настивала, с болни хора като имам контакт не се заразявам, а преди по няколко пъти зимата



Извинявай, може ли да споделиш как се прави захранването?

# 579
  • Мнения: 157
Сурова храна, + варива и печива без сол и мазнина.
въвежда се леща, елда, нахут, киноа и т.н., печени зеленчуци, на пара, може и печени ябълки

# 580
  • Мнения: 6
В момента ползвам Fasting метода и съм много доволна от резултата. Първо че е много лесно за изпълнение, второ не стоиш гладен и не се мъчиш.

# 581
  • Мнения: 68
В момента ползвам Fasting метода и съм много доволна от резултата. Първо че е много лесно за изпълнение, второ не стоиш гладен и не се мъчиш.


Може ли подробности?

# 582
  • Мнения: 18
Здравейте и аз искам да чуя за този метод.

# 583
  • Мнения: 1 842
Елеонора Тодорова, може ли повече информация? Благодаря Peace

# 584
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Мисля, че Елеонора Тодорова е имала предвид това:
http://www.bb-team.org/articles/3992_periodichno-gladuvane-intermittent-fasting

Общи условия

Активация на акаунт