Неудобни въпроси

  • 30 140
  • 238
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 637
Леле , ми то това момиче е постоянно бременно  Shocked и все губи децата и е на 18 до колкото разбрах  newsm78 ?

Не мога и да разбера на каква възраст е... Хем казва, че сестра ѝ починала в прегръдките ѝ, хем е била на три години, хем на 31 нямало да бъде мама...
Стана тя мътна и кървава и тука май  ooooh!!

# 226
  • Мнения: 2 988
Чакайте малко, поспрете се със съмненията. Прочетох на въпросната Лара постовете, не виждам нищо толкова съмнително или драматично. Момичето е на 18-19. Загубило е бебе в шести месец, това е станало миналия септември. Терминът е бил 31 декември (оттук и "на 31 няма да стана мама" - има предвид термина, а не възрастта си). Забременяла е пак в началото на януари, загубила е бебето през март, сега пак през е забременяла през май. Лентичката й съвсем спокойно може да е сгрешена и да става въпрос за 5 г.с., а може неправилно да е преброила седмиците ат датата на зачатието, а не от края на предишния цикъл. Модераторите ще си видят има ли нещо гнило, но мисля, че малко избързвате тук със заклеймяването.

# 227
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
Ако беше следила развитието на живота на въпросната потребителка, щеше ясно да различиш пързалките... Можеш спокойно да проследиш публикациите в Архив предполагам и да навържеш, ако можеш, нещо.

Давам за пример- на 17 г беше бременна, имаше проблеми с майка си и затова си купи билет за Америка( все едно за Горно нанадолнище си купува билет за каруцата); не замина обаче, понеже си счупи ръката  Rolling Eyes Междувременно се раздели с бащата на бебето, който пък за отрицателно време забремени новото си гадже; изведнъж в 11 г.с. реши, че е с извънматочна бременност( нещо, което абсолютно няма как да стане в такава голяма седмица); имаше кървене и докторът й изписа фолиева киселина, за да го спре  Shocked Не се сещам за другите простотии, които писа в нашата тема, но все някъде публикациите ѝ има.

# 228
  • Мнения: 2 988
А, това е друго нещо. Да, явно си пада по драмата девойчето.

П.П. Прочетох й и старите публикации (щот си нямам друга работа) и пак не ги виждам тези очевадни лъжи. Не е решила тя, че има извънматочна бременност, а някой нещо недовидял на ултразвука и решил, че е извънматочна. Лекарят не й е изписал фолиева киселина за кървенето, изписал й е хапчета и е казал да пие също фолиева киселина, което явно не е правела до момента... Единственото явно неистинно твърдение е за термина, щото няма как да е хем на 31 декември, хем на 18 февруари, какъвто и ненормален цикъл да има една жена няма такова чудо термин цял месец и половина. Че са силно драматични изказванията й съм съгласна, ама на 18 нещата от живота почти винаги изглеждат драматични и са все краят на света. Това си е мое четене, де, вие сте й следили историите отблизо, аз явно нещо пропускам.

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 19:36 от ianajar

# 229
  • Мнения: 1 491
ianajar не знам защо задълбаваш в уточнения? Постовете преди редакциите им няма как да си ги прочела, освен ако не си била при януарките. Норе и Тарталета не са съвсем коректни. Първоначално девойката ни обясни, че има спонтанен аборт през Декември 2008 и ето, че Май 2009 е отново бременна и се разписва при Януарките 2010 ... Още с това си изказване тя ми стана подозрителна, единствено поради факта, че когато на мен ми се случи спонтанният аболт лекарите ме посъветваха да позачакам минимум година, за да може организма да се възстанови най-добре. Сега, за 9 год и половина медицината може и да е напреднала много, но не вярвам да има уважаващ себе си лекар, който да не предупреди поне за 6 месеца пауза. Но ето че от януарки 2010 отиде при Септемврийки 2010, а преди ден-два се разписа и при февруарки 2011 .... Потребителката първо беше Fallen_91, след това беше само Fallen, имаше и период, в който беше само ---, но от едно известно време е Lara Croft-Lady.

Относно темата за andrea_nico трябва да си призная, че на пръв бегъл прочит и аз пророних някоя и друга сълза, когато намерих време да изчета нещата подробно ми направи впечатление редакциите на почти всеки пост, но нямах време да се усъмнявам, тъй като не съм следила развоя на нещата от близо ... В интерес на дискусията приемаме, че съм им повярвала, защото аз нито една снимка не съм видяла, а ги виждам чак в тази тема!

В заключение - "грандиозни" потребители като Андреа_Нико ще им се наложи да си правят нови регистрации, за да си играят филмите, а "дребни" играчи като Фален/Лара Крофт чисто и просто сменат тримесечието ...  Mr. Green

ПС. Danielkka тъкмо мислех да ти пиша на ЛС за въпросната девойка като видях колко ентусиазирано й честитиш при февруарки ... Но вече си наясно  Wink

# 230
  • Мнения: 2 988
violetblue  Peace
Задълбавам единствено, защото се страхувам да не се метнем от много доверие към лов на вещици и да започнем да отписваме потребители само защото преживяват житейска трагедия, като например многократни аборти. (Между другото, съвсем без да се заяждам - тук, където живея, не се правят препоръки да се изчаква толкова след спонтанен аборт, понякога се дава зелена светлина за следващи опити веднага.)  Пак казвам - аз не съм била в темата, вие сте следили историята отблизо, щом за вас има нещо гнило - значи най-вероятно е така. Просто цитатите, които събудиха съмнението на потребители в тази тема, в сегашния си вид, не бяха съмнителни, а просто неправилно прочетени, затова ми се сториха прибързани тези изказвания.

# 231
  • Мнения: 1 263
Относно забременяването след спонтанен аборт, не съм чувала досега някой лекар в България или в чужбина да го препоръчва веднага, по-скоро обратното. Но и периода от 6 месеца вече е намален на 3 или изчакване на 2-3 цикъла.
http://www.predainatatak.bg/news/about74.html
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281171.120
Пожелавам ви на никоя  да не се налага да си задава подобни въпроси.   bouquet

# 232
  • Мнения: 57
Хей чакайте малко, защо ме нападате?Не съм казала че ще холя в Америка, това че някой лица си го помислиха не значи че ще ходя в Америка.
Бях щастлива чакаща бебе през Януари 2010 година, е загубих бебето.Знаете ли колко сълзи излапаках?
Забременях Януари, от новият си приятел и си казах поне на 31 Януари ще нося бебе в коремът си.
Но нещата се развиха зле, още повече сълзи.Бях позорно изгоненя от Януарките 2010, толкова ми беше тежко.
Коментираха ме, и сега когато съм бременна отново пак ме гоните, добре напускам форумът.
Дано поне този път с таткото си имаме малкото слънциче за което така си мечтая.
Дано бременно ста ми завърши успешно.
Вече съм на 19 и не се интересувам какво ще кажат останалите.Вече съм голяма.

# 233
  • Мнения: 3
 newsm12 А сега де... човек вече не знае на кого да вярва.... лошо ще е наистина , ако покрай тази история сме станали прекалено мнителни...


п.п. току що Лара крофт си изтри ника.... хм newsm12

# 234
Имам една мъртва сестра и една жива, никой не ще е сещал да ме попита.
Не се подигравайте с паммета на сестра ми! ooooh!
Другата ми сестра има две дечица.Сама и Елимия.Бях на 13 когато кака роди, а тя беше на 20.
Майка ми ме е родила когато е била на 34 съдетея.
Моляви щом не ме искате поне вече не ме обсъждай те!
Смених си никът защото станах фенка на Лара Крофт и затова ме съдете.

# 235
newsm12 А сега де... човек вече не знае на кого да вярва.... лошо ще е наистина , ако покрай тази история сме станали прекалено мнителни...


п.п. току що Лара крофт си изтри ника.... хм newsm12
Не съм желана тук, тогава защо да си оставя никът Cry
Май днес искате само да ми се подигравате.Казах ви моля ви оставете ме намира махнах се.
Какво повеч искате? Cry

# 236
  • Мнения: 3
Успокой се, аз не съм запозната с историята ти -  може да са допуснали грешка и тя да е реална, но знаеш приказката за лъжливото овчарче... Не е нужно да си триеш ника и да палиш, може спокойно да им напишеш едно две лични съобщения и да им обясниш, че това не е вярно и си обидена от подобно изказване... Просто след фиаското с андреа-нико всички мамчета сме доста по резервирани от към доверие...

# 237
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Момичета не бъдете толкова мнителни .Има една мама от мойта отчетна която направи спонтанен аборт и на следващия  цикъл пак беше бременна дори без да разбере кога е станало ,сега се радва на девойката . Ако момичето преживяло това е истина знаете ли какво и причинявате . Прекалено сериозно възприемате всичко  Naughty

# 238
  • Мнения: 6 362
Хайде, да спрем дотук.
...


Преди да заключа темата искам да помоля, ако някой се сети за нещо конкретно и счете, че би могло да е важно, свързано с потребител andrea_nicko (разговор на ЛС, Скайп, във Фейсбук, молба за помощ, небрежно или тенденциозно искане на лични данни, проявено нездраво любопитство и др.), моля да пише на мейла ми (видим е в профила ми) или на ЛС до Tatti.


...да не се метнем от много доверие към лов на вещици...
Това също е опасно, да.

Общи условия

Активация на акаунт