Жената овен/14 тема

  • 17 168
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 348
Боби,благодарско за кафето!Не ми харесва това,че ти е самотно.Грабвай Марти и идвайте във Варна. Hug

Фран
,късмет! Hug

# 706
  • Мнения: 7
Добро утро Hug Heart Eyes
Боби, мерси за хубавото кафенце Hug
Франчи, късмет миличка fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug
Коки, много рано си станала Hug

И ние след малко ще тръгваме, Добрич ни зове Mr. Green но ще се видим в неделя вечерта Wink.

# 707
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Гутен Сабахлееееен newsm68 newsm68 newsm68
Хайде порадвайте му се на сутрешното Варненско мУренцИ smile3521
БОБИЧ Hug
Благодаря ти Душе за кафенцитУ  bouquet Много му се ядосах на тоз твоя, че искал море по мъжки. Още снощи ми стана кофти като прочетох, че беше нещо споменала. Ама викам може да ми се е привидялУ. Ама сега вече виждам, че не се е #Cussing out Ми да вземе по мъжки и да му готвят, перат, шетат, да му родят #2gunfire Сега разбирам, защо си тъжна. Кофти ми е, вярвай ми и съм бясна на такива особи като твоя. Като шъЙ по мъжки, що са жениш въобще #2gunfire
ФНАРНЧ Hug
На малката и на малкия, успех днеска, да бъдат голямата изнИнадЪ на състизаниетУ babydust7
МЕДУЗКЕ Hug
Ти кО праЙш в тоя задушен Добрич бе Shocked Хората бягат насам, ти все У Добрич, висиш #Crazy Ко има там толкУва неустоимУ....

# 708
  • Мнения: 7
Делте, ами как к'во прая- работя у градината ooooh! един декар оранжерия и още два декара градина. Моята майка е градинарка и ние ходим и и помагаме, че вече не може, а се надявам тази година да и е за последно Wink. Утре ще ви пусна снимки да видите, какви красоти е създала мама Laughing.
Днес са ни последните инжекции на малкия и край ooooh! аман вече  Praynig дано никога повече не ни се налага да ги правим.

Ах морето, ах морето newsm53 Hug

# 709
  • Мнения: 22 439
Добро утро и от мен. )
Ние се понаспахме и след малко ще излизаме на разходка...)

# 710
  • Мнения: 678
Добро утро,днес ми е ден за почивка,само трябва да се поприготвя за вечеря,че ще ходим на парти и ще хапваме кой каквото донесе.
Някой сложи ли кафе?Че аз още спя,сипвам си мляко в кафето и то кво пресечено,ах тази Фибела,нямаше никакво когато купувах.Че е почти пълна кутията,но ще си направя извара,обожавам я.
medusa:-) ,хубаво е когато ви дава да помагате в градината.Аз имам баба/вече 82-та кара/,сама обработва градината.Но не дава да пипна,дори и да бера.Само тя каквото набере и звъни да ходя да го вземам.През една пресечка живеем.Туй било малко,туй за семе,онъй незнам си какво.....Не когато на мен ми трябва,а кокато тя го набере да се чудя какво да го правя.Но това си е, и тя е ОВЕН!
Fran, стискам палци,детето ще се справи.

# 711
  • Мнения: 608
Добро утро мацки  Hug
Боби, мерси за кафето  Grinning Прочетох още снощи за твоичкия и разбрах защо си тъжна..Я го ритни той да помага на майка си, а ти релакс при нас на морето. Извинявай, ако си го обичаш, ама такива мъже никак не долюбвам. Мъжкото море е допреди сватбата  Stop
Ние също много си те обичаме  Heart Eyes
Франчи, успех  Flowers Four Leaf Clover
Медузке, чак ти завиждам- знаеш ли как ми се къса домат от корена и да го ръбам ей така- без сол дори  Grinning
Викат ме, изчезвам на плаж  wavey

# 712
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ЕЛИЧКОВАААА Hug
Тя шЪЙ на трастиката бе, няма да ръба домати сега. После, кЪт станат. Пък ти шЪ ръбаш на плажа Wink
Тъй, тъй Еличка, мъжко море до преди сватбата.
МЕДУЗКЕ Hug
Със голяма любов говориш за мама си smile3521 newsm10 Браво на жената и на красотата която е сътворила. Браво и на децата които и помагат и така добре е възпитала- във любоФФФ newsm10
А ПринцеСС ДелтЪ отива на козметик- какъФФ кеФ мЪ чакаааа smile3503
Обаче Принцесата успя и да сготви и дУволна от себе си можи дажи и домати да ръба докато и праят масаЖЖЖЖ Joy МалкУ шЪЙ миЙ труднУ де Joy

# 713
  • Мнения: 157
Не ви допрочетох, но бързам да пиша, после ще се връщам, че напоследък ме хваща Великия Голям Летен Мързел.
Друг да боледува от същото?
Даже и да пиша ме мързи.
Да не говорим за други работи.
Искам да съм пенсионерка. Милионерка. Точка!

# 714
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
Привет!!!
Момичета - кокичета, благодаря ви за подкрепата  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Мъжкото море ни е най-малкия проблем, но тъкмо съм се поразсеяла, не ми се говори.
Днес ще има благотворителен концерт в  Етрополе за един бивш танцьор от клуба по народни танци, та и ние ще участваме - е не като танцовите състави с костюми, а с черни панталони и червените тениски на клуба.
http://www.horo.bg/resources/images_full/IMG_1092.jpg
http://www.horo.bg/resources/images_full/IMG_1113.jpg
Малко подомакинствах и сега релакс с кафе, форум и швепс преди сценичната изява  Embarassed

Хубав ден!!!

# 715
  • Varna
  • Мнения: 2 595
БОБИЧ Hug
Много хубаво, че ходиш на Народни танци, ама много хубаво!!! Поне там да се поразсееш и да се повеселиш Hug
Аз сега във еуфория съм, щото МойтУ ВсичкУ туко що сЪ УбадИ по СкайпО. Взел някакъв модем под наем и добре, че синът включил Скайпа си. Моя аз рядко го включвам за по малко. Още снощи ни търсил татето, ама аз като гледам От местопрестъплението, вместо да си говоря със него, гледам как сЪ лУвят бандити или гледам как лИкува Доктор Хаус rotfImao
Не бях го чувала два месеца. Само на мейли карахме.  А сега и си го чух и си го видях и пИпИрудите ми пъркаха във тумбака Joy и нямам търпение като на първа среща, довечерЯ пак да ми се обади. Че сега трябва да ходи да закуси и след това идват разни служби, разни агенти и въртележката за деня започва.
Споделих си, и ми УлекнЪ newsm47

# 716
  • Мнения: 608
Аз ли съм най-голямата мързелана от компанията?  Embarassed Май дори теб те бия в тази дисциплина, Лейди Блу   Laughing
Спах до късно, закуската я купихме на път за плажа, сега пия следобедно кафее...ужасТ. То затова гъза ми декар ще стане скоро  Joy
Ето кафенце и за вас приятелки любими:

И да покажа нещо, което направих за Дениз (приятелката на дъщеря ми), провокирано от новите боички, които получих  Grinning
Казах й, че е пъстро и весело като нея  Grinning

# 717
  • Мнения: 348
Делте,много готино Heart Eyes!Пеперуди,пеперуди......Ех,любов,любов...   loveuuu
Че ти днес си Принцеса Делта и то тъкмо на време . 4470

Момиченца,пък аз бачкаааам ooooh!.Направо ша ми скъсат .... от работа,че нали ще заминавам.

Ели
,много хубав подарък си спретнала.Отново си се вихрила.Браво! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 718
  • Мнения: 22 439
Добър ден и от мен. )

Тъкмо имахме страхотна лятна буря, повече духа и гърмя, отколкото валя, ама се отчете и за днес. )

КоКолина, какво толкова те карат да бачкаш?

Ели, това за Дениз е просто страхотно...)

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 19:21 от Mirama

# 719
  • Varna
  • Мнения: 2 595
КОКИЧ Hug
Мръсници, гадни, изкат да тЪ изцИдят до край #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ЕЛИЧКА Hug
НикакъФФ мързел не си ти. Аз днеска кО напраЙх...нищУ. Сготвих и сЪ изядИ. Смених, чаршафи и хавлии и сИга ги сложих за пране. А иначИ след първия разговор, до преди малко чаках пак БаткУ ми да ми се обади. Не мога да повярвам, такова нЯщУ не ми се е случвалУ #Crazy Голям късмет. Сега мързелувам до другия разговор. А ти глеЙ какво си натворила бе. Цял сервиз!!!! А кажи сИга кой по мързелив newsm78 МногУ мЪЙ срам Embarassed ама многУ.

Общи условия

Активация на акаунт