Слънцезащитен крем за лице

  • 124 741
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте. Имам един въпрос .
Нали е хубаво такъв крем да се слага 2ч мин преди да изляза. Аз ако излизам в 12 ч. От сутринта ако сложа крем ще е проблем ли

Ако няма да излизам скоро след като се събудя/рядко ми се случва, тъй като водя сутрин детето на у-ще и после съм на работа Wink/, нанасям дневния крем, ако е без или с нисък фактор, и половин час преди излизане нанасям друг, с по-висок такъв.
Значи един върху друг ги нанасяш така ли.
Малко ми се губи реда.
Аз ставам в 6 ч .излизам в 12 ч.
Слагам моя си крем и към 11.30 нов.отгоре така ли

# 736
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Адреналинка, да, такъв е реда - половин час преди излизане нанасям слънцезащитния Peace

# 737
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Адреналинка, да, такъв е реда - половин час преди излизане нанасям слънцезащитния Peace
Благодаря много

# 738
  • Мнения: 992
В момента съм с този.

# 739
  • Мнения: 463
В момента ползвам този страхотен е

# 740
  • Мнения: 1 324
Някой да е използвал BIODERMA PHOTODERM MAX ULTRA FLUID SPF 50+?

Преди години съм ползвала този, който е показала Mики. Ако не ме лъже паметта ми харесваше. Чудя се каква е разликата с горния.

# 741
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Някой да е използвал BIODERMA PHOTODERM MAX ULTRA FLUID SPF 50+?
[img]http://www.narodnaaptekameatsa.com/artikuls_images/photoderm_max_ultra_fluide_tint_dore_cr_t40ml.jpg[/img
Преди години съм ползвала този, който е показала Mики. Ако не ме лъже паметта ми харесваше. Чудя се каква е разликата с горния.
Аз го ползвам в момента. Обясниха ми разликата между двата, но забравих. Simple Smile  Май този е по-течен, другият по-скоро е като крем. Доволна съм. Много съм бяла, бързо изгарям. Ползвах и преди година по време на бременност, никакви петна.  Peace

# 742
  • Мнения: X
Letsgo,аз имам кремчето от тази серия,но с 30 SPF.Активира и удължава естествения тен по време на излагане на слънце,тоест уж за по-бързо добиване на тен  Peace,взех ги в комплект миналото лято със лънцезащитния спрей за тяло.Не са лоши  Peace , но по-интензивен тен не добих  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 1 324
Juliette14, ·•Жана•· , благодаря! Лятото ми стават петна на най-изпъкналата част от скулите и ми трябва добра защита. Минералните кремове не са опция, защото съм леко мургава с жълт подтон и от километри личи, че съм намазана с нещо бяло. Вие кой цвят ползвате, тъмния или светлия? А оранжевеят ли?

# 744
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Juliette14, ·•Жана•· , благодаря! Лятото ми стават петна на най-изпъкналата част от скулите и ми трябва добра защита. Минералните кремове не са опция, защото съм леко мургава с жълт подтон и от километри личи, че съм намазана с нещо бяло. Вие кой цвят ползвате, тъмния или светлия? А оранжевеят ли?

Аз ползвам този с оранжевата опаковка-флуида, фактор 50+. В какъв смисъл да оранжевеят??? Те са бели на цвят.

# 745
  • Мнения: 1 324
Juliette14, този, който съм показала е тониран. Има го в два цвята.

# 746
  • Мнения: 35 970
Дами, една нова тема по повод предстоящото лято и петдесетата страница на текущата дискусия?

# 747
  • Мнения: X
Letsgo ,извинявам се,пиша от телефона и не съм видяла добре  Blush.Решила съм и аз като Juliette14,че става въпрос за крема,не за тонирания такъв,така че в случая съм те подвела,че съм го ползвала  Blush

# 748
  • Мнения: 1 306
Темата е важна, затова след напомнянето на bubanka   bouquet:

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА   Hug

# 749
  • Мнения: 1 324
·•Жана•· , няма проблем  Hug

Общи условия

Активация на акаунт