Каква може да е причината?

  • 932
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Опитваме се да имаме второ детенце, за съжаление вече една година без успех. В последните 5 месеца два пъти "забременявам" (правя си тестове преди закъснение, които показват положителни резултати), но на самата дата (тридесетия ден) цикълът ми се появява. Интересно ми е има ли някакво обяснение - хорманален проблем или проблем с щитовидната жлеза  newsm78 Къде да търся проблема? Явно става нещо, но не мога да го задържа...незнам Sad По принцип имам около 26 дневен цикъл...

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Обърнете се към гинеколога си. Според мен е хормонален проблем, но не съм лекар. Успех Ви пожелавам!

# 2
  • Мнения: 194
 Hug Миличка, потърси мнението на Имунолог!
Аз съм доволна от доц. Конова - Плевен!
Успех и скоро да се похвалиш Praynig (знам какво ти е Sad)

# 3
  • Мнения: 919
nadejdata Благодаря за съвета! Имунолог - означава, че имам проблем с имунната система (леле дано не пиша големи глупости) ли, защото преди години съм си правила някакво изследване поради често повтарящи се цистити и тогава наистина се оказа, че имам изключително понижен имунитет. Пих изопринозин по схема , дадена ми от лекарката. Но тогава имах и обяснение - безкрайно количество АБ, който не ми и помагаше. Но сега...

# 4
  • Мнения: 194
Да точно това имам впредвид - задължително се консултирай и дано да се открие причината Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479118.0- виж тази темичка (на 9 стр. има и мой пост)
Дано да съм ти била от полза и да споделиш как се развиват нещата!

# 5
  • Мнения: 63
pipiole,не е лошо с тези цистити,за които пишеш да си изследваш хламидия,уреаплазма и микоплазма,при хронифициране на тези инфекции често се получава цистит,а тези бактерии убиват плода и в ранна фаза на бременноста.Желая ти успех.

# 6
  • Мнения: 919
eima за хламидия съм се изследвала - нямам, а другите изследвания , за които ме съветваш, ще почета да видя за какво става дума. Благодаря   bouquet

# 7
  • Мнения: 63
pipioli,можеш да дадеш само урина в лаборатория ГЕНИКА на Цариградско шосе 20.Ако имаш някоя от бактериите,ще ти излезе и трябва да се лекуваш с партньора заедно.Направете и спермограма по Крюгер,няма значение,че имате вече детенце.Желая ви късмет и ако имате нужда от лечение,поне 2 седмици антибиотик,защото тези гадини са много упорити.

Общи условия

Активация на акаунт