Scrapbooking & Cardmaking - 12

  • 71 506
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Явно всички са ни налегнали задачи,но е хубаво че все пак намираме и по мъничко време за хобито си!Прекрасни неща сте показали всички в новата тема!  bouquet
Нещо скромно и от мене

# 46
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата тема. Поздравления за всички творения, наистина са много красиви.
Това са моите книгоразделите, с които се включих в предизвикателството на Двете елши

# 47
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
браво,момичета  bouquet
много красота виждам тук отново Peace
ето нещо и от мен за Крейзито:)

# 48
  • Мнения: 14
Момичета, страхотни неща отново!
Доби, ти на това ако му викаш скромно...
И аз успях да се включа с книгоразделител - ето го:

# 49
  • Мнения: 0
Това е моя книгоразделител, с който ще участвам в предизвикателството на Двете елши http://theartofquilling.blogspot.com/2010/06/bookmark.html

# 50
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile ето нещо ново  от нас - http://ms-chabi.blogspot.com/2010/06/one-special-gift.html

# 51
  • софия
  • Мнения: 1
Много красиви неща както винаги - и Ади, И Доби/невероятни/, и мария и Симеон, и Анубис, и мимимира.....със сигурност ще пропусна някой, не е умишлено....

ето и от мен....последните ми творения







# 52
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
eто нещо новичко и от мен:)

# 53
  • Мнения: 0
anubhis ,Te4eto ,Orchid,SsMile ,danka62 /дано не съм изпуснала някой/ много нежни и стилни неща сте сътворили!
В неделя тука е денят на бащата и по молба на снахата аранжирах една кутия,на чието дъно с Фимо после трябва да отпечатам ръчичките на внучката.Кутията не съм я правила аз
Капака на кутията

и в по-близък план

и капака отвътре

# 54
  • Мнения: 7
DOBI62 чудно е!  bouquet

# 55
  • Мнения: 2
DOBI62  приказна е тази кутияя  bouquet

# 56
# 57
  • софия
  • Мнения: 1
Анубис, страхотна картичка...с онези хубави шарени цветенца....ммммм, страхотна е!
Ади, много е нежна твоята картичка!
А за твоето творение , Доби, нямам никакви думи вече - то си е произведение на изкуството! Колко време ти отнема едно такова нещо - то е невероятно изпипано...?

Ето и аз се разписвам...


# 58
  • Мнения: 0
Ади супер е!
Данка много ми харесва стилът ти!А на въпроса колко ми отнема е в зависимост от модела - най-малко е 6 часа,най-много до тук 3 дни по толкова,но пък е страхотно като изживяване/поне за мене де/

# 59
  • Мнения: 16
Ох, аз откога не съм се разписвала тук ..
Първо, поздравления на Деси за прекрасната нова тема!   bouquet
Второ, поздравления на всички за прекрасните творби, които виждам тук!   bouquet
Трето, Доби, разкошни са нещата, които правиш! Невероятни! И като знам колко са трудоемки и времеемки, просто .. думите не стигат, за да се изразят емоциите по отношение на тях!    bouquet

И четвърто, едно малко оплак от мен, то по-скоро ми е супер смешно, де (все още). Да видим докога  Joy
Та, днес получавам една поръчка за една сватбена книга и сватбената агентка ми казва, ама трябва на първи лист да има текст. И аз, ами ок и чакам да ми даде текста.  Тя - ама шефа ти каза, че ти ще го измислиш. Аз - ами ок, ще го мислим, щом трябва .. какво точно искат младоженците? Тя - ами и те не знаят, шефа ти каза, че ти ще измислиш.
Е, след това аз вече бях ей така  Shocked
Та, сега се чудя боб ли, леща ли, кафе ли, камъни ли - какво точно да хвърлям, че да напиша този текст, дето и тези, които го искат не знаят какво точно искат и на всичкото отгоре, трябва да бъде свързан с тях #Crazy
Ако някой гледа на карти Таро, моля за помощ  Joy

Общи условия

Активация на акаунт