Противозачатъчни Lindynette 20

  • 42 192
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
До сега не съм пила противозачатъчни.Лекарката ми изписа Lindynette 20,използвали ли сте такива?Какво е мнението ви и напълнява ли се от тях? Peace

# 1
  • Мнения: 183
От 4г. ги пия без прекъсване .Сложих 3-4 кг отгоре ,но мисля че фактора не е  Линдинет.

# 2
  • Мнения: 0
Аз почти от година съм на линдинет 30,а от 2 месеца на линдинет 20 и съм много доволна от тях!:-) Не съм напълняла,цикълът ми е доста безболезнен!Притеснявам се само че ми трае много малко-2-3 дена при това е съвсем малко течение и даже е кафеникаво понякога!Но се надявам това да не е проблем и при всеки е идвидуално!Единственото лошо е че много трудно ги намирам по аптеките вече!Аз затова преминах от линдинет 30 на 20 понеже никъде ги нямаше!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Аз ги пия от две години и съм много доволна от тях. Само че сега имам проблем, че никъде ги няма по аптеките. От една седмица търся къде ли не и ми отговарят че ги няма по складовете.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Привет,момичета!
На мен ми ги изписаха този месец,до този момент не съм пила подобни хапчета,нямам за сега странични ефекти,мисля само че целулита ми е малко по-изразен и получих това така наречено "маркиране".Въпроса ми е колко продължава това "маркиране",също така няма го никъде по аптеките,на регистрация е до август месец.Гениколожката ми каза да го сменя с Логест,било със същия състав,някой пил ли го е него?

# 5
  • Мнения: 3 794
Строго индивидуално е.Аз не съм доволна от Lindinette 20.След половин година употреба започнаха постоянни болки и кървене.Въпрос на организъм и личен избор.Трябва да опиташ за да разбереш как ще ти действат на теб.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Строго индивидуално е.Аз не съм доволна от Lindinette 20.След половин година употреба започнаха постоянни болки и кървене.Въпрос на организъм и личен избор.Трябва да опиташ за да разбереш как ще ти действат на теб.

Явно си е до организъм защото аз ги пия от две години и съм доволна. Не съм имала никакви проблеми. Лошото е че сега незнам кога ще ги има пак по складовете Cry

# 7
  • Мнения: 183
След 2 месеца ще ги има отново

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Пия ги вече 2г- но не мога да ги намеря в аптеките- една позната в тази сфера си каза че ги спряли от производство
Лекаря ми каза ако искам да ги сменя или с Логест/имат същото съдържание/ или с Minisiston
Minisiston- ме озадачиха малко, в Гугъл излиза малко информация от потребители на български,произведени са от Баейр и странното е че излиза /Пак г Гугъл/ цена около 3 лв
#Crazy #Crazy #Crazy
някой пил ли ги е ?
п.с. petia_sl- сигурно ли е това за след 2 месеца, да не ги сменям,още се намират тук- там при нас...

# 9
  • Мнения: 647
Здравейте, момичета!

Линдинет е временно недостъпен в аптечната мрежа, поради пререгистрация на продукта. Можете да го замените с Логест, като представите рецептата си за Линдинет.

Предупреждавам ви, хормоналните препарати, с изключение единствено на Ескапел, са всичките по рецепта. Не насилвайте фармацевта да нарушава закона- просто си носете рецептата в себе си.

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 10
  • Мнения: 8
Линдинет 30 вече се казват Гестодет (Gestodette) и имат абсолютно същите съставки - гестоден и етинилестрадиол.

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте,

аз също пия Линдинет 20 от повече от 3 години и съм страшно доволна! Лекарят ми ги предписа основно заради изключително силните ми болки по време на цикъл, както и нередовен цикъл. За съжаление и аз не можах да ги намеря никъде по аптеките, а трябва да започвам нова опаковка. В една от аптеките ми казаха, че е добре да ги заменя с Логест, и че няма проблем да сменя Логест отново с Линдинет щом отново ги пуснат на пазара (казаха, че ще е през септември).

Въпросът ми е някоя от вас сменила ли е Линдинет именно с Логест и усеща ли някакви неприятни ефекти? Наистина не искам отново да съм в същите менструални кризи, дори и за месец-два - беше кошмарно! А и не ми се нрави качването на килограми (с Линдинет не качих и грам).

Благодаря ви предварително!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Аз ги смених с Ясмин, защото в двете аптеки където питах нямаше Логест, но нямам проблем с тях.

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 21:40 от elintze

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Пих ги преди 1,5г. в продължение на 3-4 месеца. Нямаше при мен никакви странични ефекти като напълняване и окосмяване.

# 14
  • Мнения: 18
Мисля, че съм писала и в друга тема преди време за "Линдинет 20". Общо съм ги пила 3 години с 1 месец прекъсване( за целия период) и бях много доволна от тях, докато не ми опада косата, за няколко месеца  останах с половин коса.Внимавайте с този вид хапчета и правете по-често почивки   Hug .

Общи условия

Активация на акаунт