Има ли някой, който да си е правил операция на гърдите?

  • 8 000
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 857
Офф - абе, Бу, как издържаш да го гледаш това нещо - много ме е гнус и страх. Един път мернах хирургът как пилеше един нос - бляк! Sick Нататък хич и не гледах. Със секцио съм, но по своя воля не лягам под ножа нивгаш.

Ооо аз пък си умирам от кеф да гледам такива операции. Sunglasses Пластичната хирургия ми е изключително интересна. Simple Smile
И на мен.А предаването ми е любимо.По принцип го дават през ден от 23 мисля,4е беше

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824

Момичета, кажете по кой канал и от колко часа дават това предаване, за да взема и аз да погледам.

Понеделник от 22 ч. по Дискавъри. А сега ще чакам от 31 октомври (или ноември ли беше) по Фокс лайф ще почва ново предаване - американско, разбира се - някакви хора се подлагат на цялостни промени, от рекламата като ги гледам преди и след - нямат нищо общо със себе си, интересно Simple Smile

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Офф - абе, Бу, как издържаш да го гледаш това нещо - много ме е гнус и страх. Един път мернах хирургът как пилеше един нос - бляк! Sick Нататък хич и не гледах. Със секцио съм, но по своя воля не лягам под ножа нивгаш.
И аз така. Не ставам за хирург (на мама желанието, ама на). Пък аз и секциото отървах.  Grinning А това, за вкарването на импланти през пъпа (как ли става  newsm78), съвсем ме потресе. ОлИле. #Crazy

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
А това, за вкарването на импланти през пъпа (как ли става newsm78), съвсем ме потресе. ОлИле. #Crazy
Мииии, правят малък разрез и вкарват една тръба - да речем, 1 см в диаметър (това едно на око, доколкото виждам на екрана на ТВ) и по нея вкарват импланта - може би под налягане някак, не знам, точно тая част досега не са я показвали...

# 49
  • Мнения: 181
Не давайте подробности ,че започвам да се разколебавам Sick

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Не давайте подробности ,че започвам да се разколебавам Sick
Сакън, на теб разчитаме да разузнаеш инфо от първа ръка, и като се завърнеш от предните редици обратно в тила, да разкажеш на любопитните как е Simple Smile

# 51
  • Мнения: 181
Ша са опитам Confused

# 52
  • Мнения: 5 317
в списание eva-броя от месец октомври,има статия с доктор ильо стоянов.обяснява за най-новите методи в пласти4ната xирургия.от ноември месец той ще е колсунтант на списанието по пласти4на и естети4на xирургия.може да му се задават въпроси на сайта на eva:www.eva.bg

# 53
  • Мнения: 1 283
...и тук има едно такова предаване,нещо като конкурс!ИЗбират няколко у4астни4ки 4рез жребий и водят съревнование!Конкурса преминава през няколко етапа като се правят пласти4ни операции,липосукции и т.н. на у4астни4ките и вси4ко го дават на живо! Sick
Накрая стават неземни красавици и се състезават за титлата! Shocked ...май по-ми прили4а да е състезание за пласти4ни хирурзи! Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 181
И тук имаша нещо подобно в "Горещо " с Венетка Райкова, но циците спечели една особа , която ми прилича на стриптизиорка, но в западнало заведение Close

# 55
  • Мнения: 1 045
За хиларуоновата киселина и Матридекс мога да споделя мнение , ако някой го интересува ....

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
За хиларуоновата киселина и Матридекс мога да споделя мнение , ако някой го интересува ....
Споделяй Simple Smile аз даже не знам какво значи  хиларуоновата киселина и Матридекс, та споделяй смело Simple Smile

# 57
  • Мнения: 6 243
И аз искам инфо от първа ръка за хиалуроновата киселина- кои области коригира, болеше ли, какво количество/цена беше, колко време те изкара, естествено ли изглеждаше след това...а, да - колко време след манипулацията можеш да ходиш по улиците без да ти личи какво са те правили?

# 58
  • София
  • Мнения: 717
Не знам дали някой е гледал, но преди няколко месеца по Канал3 имаше на живо, точно такава операция. Имплантантите бяха поставени точно от свивката, отдолу на гърдите, нито през ареолата, нито през пъпа. Разрезите бяха не повече от 1-2см. Операторът беше някакво румънско светило и точно това коментираше, че сега това бил последният метод в пластичната хирургия.

# 59
  • Мнения: 1 045
Така... Ами значи аз след като родих , реших да си уголемя устните тип Анджелина Джоли   Kiss След щателно търсене се спрях на Матридекс , което е най-новото в момента. То си пак като Хиалуроновата киселина , обаче е по-обогатен ако мога да се изразя така. По късно може да обядня подробно какво гочно е това , но сега няма време. Та по същество. Матридекс е в ампула от 10 мл която струва 360 лв. и се поставя в устните или бръчките чрез инжектиране  Crazy Слагат една упойка , която е под формата на гел и се намазва на устните и над тях минимум 40 мин. преди манипулацията. След това с една спринцовка  с игличка почват да те бодат на избраното от теб място в зависимост дали се прави само контур , обем или и двете . Препоръчително е да не се слага цялата ампула наведнъж / поне за мен  така беше / а полвината примерно и след 10 дни останалата. Останалото количество се слага не по-късно от месец. Тъй! За болката , ами аз дето търпя направо щях да припадна  ooooh! Аз стоя , тая ме боде и мене направо сълзите ми текат от болка  Cry Много е гадно , защото се влиза надълбоко с иглата.... Както и да е ! Аз си сложих 6 деления или мл. и за останалите не отидох. Ефект имаше единствено след манипулацията - бях станала като шаранче  Grinning но след като поспадна отока дни наред търсих разлика и такава няма и до днес. Единствено си гледах дупките от иглата 2 седмици и си ме болеше пак толкова. Искам да кажа че никой вкъщи не забеляза и малка разлика и даже и не разбраха че съм ходила на такава процедура  Blush Ами това е - някой ако има въпроси други ...
П.С.  сега се сетих .... след боцкането не трябва да се смеете , целувате и тем подобни глупости 3 дни  Tired

Общи условия

Активация на акаунт