Има ли някой, който да си е правил операция на гърдите?

  • 8 012
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Е...защо пък - ако циците са си различни бай дифолт, както е най-често, няма как с импланти да ги уеднаквят без допълнителен шев и кройка, си мисля...

# 31
  • Мнения: 6 155
Ще сложат различни по размер имплантанти  Laughing

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ще сложат различни по размер имплантанти  Laughing
И ако са и криви циците? Тц, не вярвам аз само с импланти да става тая работа...Сигурно има и мерене-рязане.

# 33
ПО принцип в момента разбрах за нов начин за пълнене на устни с някаква киселина ,забравих й името,с която стои много естествено и след време се абсорбира,предполагам,че и за гърдите е същото
какво крият от вас пластичните хирурзи



имплантите за бюст струват колкото нова кола

Много жени, които искат на всяка цена да си увеличат бюста, не схващат, че имплантите не са до живот. Английските хирурзи (www.wlbeauty.com) твърдят, че за 15 000 лири, колкото ще похарчи една жена през живота си за импланти, ще може да си купи ново Пежо 206 кабрио. Средният живот на чифт силиконови подплънки е 15 години, а в английските клиники операцията плюс престоя и медицинското наблюдение със съответните лекарства струва 6000 лири.

У нас 3 000 долара. Ако жената е късметлийка, тя ще се нуждае от три чифта импланти през живота си. Ако не е, ще й се наложи по-често, например, когато силиконовите импланти се спукат (по-рядко се случва, когато са пълни със силикон, отколкото с физиологичен разтвор, твърдят лекарите).

Много жени сменят имплантите си през две години, за да се застраховат от заболявания и за да не променят формата на гърдите си. Защото кожата се разтяга и понякога се налага следващите импланти да са малко по-големи. В английските клиники изваждането на подплънките струва 3000 лири.

вижте това
http://www.eva.bg/krasota_i_zdrave/plasticna_hirurgia/e1073.html

Бюстът ви се придържа от гръдните мускули, така че ако искате да го стегнете, трябва да се съсредоточите върху тях.

Наведете гърба си в права линия на около 70 градуса от тялото. Вземете по една гиричка във всяка ръка и допрете гиричките до гърдите си. Лактите трябва да са допрени до тялото. Бавно повдигайте гиричките към рамената си като внимавате лактите да останат долепени до тялото. Повдигате към рамената, прибирате към гърдите и така 15 пъти, три пъти седмично.

още http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/proekti/e1594.html

# 34
  • Мнения: 3 777
Практикува се вкарване през зърното, по удобно е отколкото през пъпа, не се отлепя кожата.
Изрязва се около ареолата, и се слагат имплантантите. Така се прави и в БГ в една клиника, не остават следи и на другия ден си тръгваш.

Бившото ми гадже е пластичен хирург Embarassed

Физиологичния разтвор е в капсула, но едно време са го слагали директно с инжекция. Няма да споменавам кой в БГ го е правил Sick

Белезите не толкова страшни.

Хиалуроновата киселина  с това се пълнят устните, има я химически синтезирана и природно от ... гребена на петел.

Толкова за сега.

# 35
  • Мнения: 7 186
И аз съм гледала подобни предавания, само че по МТВ и ВиЕйч- Уан и наистина поставят силиконовите имплантати през пъпа и изобщо не личи. Само че все пак става дума за Щатите, тук в България не е ясно дали вече практикуват този метод.
Мисля, че предаването се казваше "I want a famous face", ама все го хващам случайно, не съм запомнила точно кога го дават. Много е интересно.
Иначе съм виждала силиконов бюст с разрез отдолу, ама си личат белезите малко или много. Confused Другия вариант е разреза да е около ареолата или в аксиларната област.
А относно случаите, когато двете гърди са несъразмерни такива жени много често се подлагат на операции за поставяне на силикон точно за да си уеднаквят гърдите. Това си е козметичен дефект и е много комплексиращо. Дори и съвсем млади момичета се подлагат на корекции. Имам една позната, която има осезаема разлика в гърдите- не е раждала и си постави силикон само в едната гърда, за да станат съразмерни. Иначе не е проблем да се сложи и в двете гърди, но просто количеството да е различно. Според мен най- важно е да се избере внимателно пластичния хирург- от него зависи качеството на операцията и красотата на изпълнението.

# 36
  • Мнения: 2 807
Хм, а как точно се оформя бюста тогава?

Според мен не се оформя, а просто се повдига  Wink

# 37
  • Мнения: 1 455
Добре де, и аз се бях заканила, че може да не си слагам имплантанти , но поне един лифтинг ще си направя. всички снимки за повдигане на бюст, които разгледах хич не ми харесват, на някои снимки дори гърдите пак са си виснали , дори и след операцията. Гърдите ми не са чак толкова зле, въпреки че съм раждала 3 пъти, но все пак не са  това, което бяха, а аз много си ги харесвах. Както и да е, ще следя темата, пък като спра да кърмя ще решавам какво да правя.
Деянче, твоят бюст сигурно си е стегнат след като само от мазане с кремчета си доволна. Не вярвам, ако гърдите са увиснали мазилото да ги повдигне. Знам ли, ако е така, определено ще се мажа нон-стоп, тамън и по-евтинко ще ми излезе от една операция. Wink

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Намаляване на гърдите

Много жени казват, че големите гърди много им пречат да водят активен, нормален  живот.
Спането е неудобно, бягането и други видове спорт  могат да бъдат болезнени, а подходящите сутиени се намират трудно и се оказват неудобни. И още нещо, когато след вас непрекъснато се обръщат, не винаги можете да сте сигурна дали отправените погледи са израз на одобрение, или на присмех.
За да се намали размерът на гърдите, се прави разрез от зърното надолу към страничния край под гърдата и по самия предел. Излишната тъкан се отстранява, а зърното се поставя на мястото му. Това е голяма операция и може да остави доста белези. Гърдите може да не са равни, а
операцията може да даде отражение на кърменето.
Диабетът и прекалената пълнота засилват рисковете при този вид операция.

Повдигане на гърдите

Мастоплексията може да се окаже решение за жените, които са родили и кърмили повече деца или са свалили много килограми.
Операцията е подобна на операцията за намаляване на гърдите, но разрезите се правят по различен начин. Прорязват се два отвора на кожата от ареолата надолу към крайния ръб, а третият прорез се прави на самия ръб,  встрани от спускащите се разрези. Излишната тъкан се премахва, а оставащата кожа се съшива във формата на котва.
За щастие белезите избледняват с времето и в общи линии чувствителността на зърното се запазва. След тази процедура трябва денонощно да се носи подкрепящ сутиен от четири до шест месеца.
 
 
 

# 39
  • Мнения: 5 877
Офф - абе, Бу, как издържаш да го гледаш това нещо - много ме е гнус и страх. Един път мернах хирургът как пилеше един нос - бляк! Sick Нататък хич и не гледах. Със секцио съм, но по своя воля не лягам под ножа нивгаш.

# 40
  • Мнения: 6 243
Тва там за хиалуроноват киселина, дето го беше писала гостенката - нали си знаете, че тя е само за бръчки. Бюст с хиалуронова киселина не се вдига. Абсурд. Иначе и аз се тома отдавна да си махам бръчките край носа, ама все отлагам. Като приключа с фотоепилацията, тогава, че все ме мързи. А за бюста - нивгаж. Такъв страх ме тресе Shocked Виж, на Деана лосиончето може и да го пробвам.

# 41
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ей тук е обяснено подробно, а и хирурга е в Пловдив.
Не звучи много ентусиазиращо, но за този лекар гласувам с 2 ръце, много рядко съчетание на професиноализъм и човечност. Оперира небцето на детето ми, и благодарение на него сега Наско се храни нормално.
Този човек е помогнал на стотици деца, родени с дефекти, да изглеждат и да се почувстват като всички останали... Колкото до силикона, обяснил го е подробно - къде, какво, как се слага и тн...
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Офф - абе, Бу, как издържаш да го гледаш това нещо - много ме е гнус и страх. Един път мернах хирургът как пилеше един нос - бляк! Sick Нататък хич и не гледах. Със секцио съм, но по своя воля не лягам под ножа нивгаш.
Анда, ми то е интересно...гледай го някой път Simple Smile Понеделник от 22 ч. А сега ще чакам от 31 октомври (или ноември ли беше) по Фокс лайф ще почва ново предаване - американско, разбира се - някакви хора се подлагат на цялостни промени, от рекламата като ги гледам преди и след - нямат нищо общо със себе си, интересно Simple Smile
Анда, а аз не съм от гнусливите...сигурно и това е от значение.

# 43
  • Мнения: 7 186
Офф - абе, Бу, как издържаш да го гледаш това нещо - много ме е гнус и страх. Един път мернах хирургът как пилеше един нос - бляк! Sick Нататък хич и не гледах. Със секцио съм, но по своя воля не лягам под ножа нивгаш.

Ооо аз пък си умирам от кеф да гледам такива операции. Sunglasses Пластичната хирургия ми е изключително интересна. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 455
И аз много обичам да гледам подобни предавания. Медицината така ме влече........, сега се бия по главата, че не се насочих натам преди няколко години.
Момичета, кажете по кой канал и от колко часа дават това предаване, за да взема и аз да погледам.

Общи условия

Активация на акаунт