Акне и хубава кожа - спечелена кауза

  • 234 371
  • 705
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 36 002

моделите 'след' са гримирани - какво да очаквам от някой, който откровено ме лъже?

# 676
  • Мнения: 992
Бубанка, права си. Аз с лазерни процедури и пилинги не постигам този ефект, как само с една маска ще стане.  Stop

# 677
  • Мнения: 22
Помага ли тази сребърна вода и как се прилага?

# 678
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,
аз успешно се справям с акнето вече втора година. Ключа в успеха се крие в добър дерматолог, но наистина добър. Слава богу, че открих моята.
Минала съм през противозачатъчните, хеликобактера, роакутана и какво ли не.
За хеликобактера в 90% от кръвните тестове е положителен.След като ми изписаха ферман с лекарства се обърнах към гастроентерлог, подложих се на гастрскопия, с която ми взеха секрет за изследване и се оказа, че нямам хеликобактер.

В момента даже съм бременна и вчера бях отново на дерматолог, за да ми изпише подходяща терапия. Има достатъчно мазила, който са подходящи за това състояние.

Моят съвет - не се мажете с какво ли не, а посетете дерматолог.
На козметик никога с възпалени пъпки, но от 2 години изобщо не ми се е налагало да ходя.
Винаги като имам проблем с кожата отивам при дерматоложката и тя ми изписва мазилата.

Желая на всички успех!

# 679
  • Мнения: 2 049
Моля за координати на този лекар, ходила съм при много дерматолози и ми писна да ми предписват медицинска козметика, която няма никакъв ефект при мен.Проблем  с хормоните нямам , в  момента съм бременна и лицето ми е меко казано трагично , челото ми е като на тийн от ситни пъпчици !

# 680
  • Варна
  • Мнения: 249
Може ли да кажете при кой лекар сте се лекували?

# 681
  • София
  • Мнения: 2 181
За да не ме обвинят в реклама ще пиша ЛС  Grinning

# 682
  • Мнения: 891
Здравейте, може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за белези след акне? Знам, че това е почти мисия невъзможна, аз лично съм измазала няколко вида продукти ( Джинджира мадекасол, Bio-oil, скарекс) без ефект. Сега се пробвам с крем Витасин от 1 седмица. Ако знаете нещо, което помага при този проблем ще съм много благодарна   bouquet

# 683
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
Здравейте, може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за белези след акне? Знам, че това е почти мисия невъзможна, аз лично съм измазала няколко вида продукти ( Джинджира мадекасол, Bio-oil, скарекс) без ефект. Сега се пробвам с крем Витасин от 1 седмица. Ако знаете нещо, което помага при този проблем ще съм много благодарна   bouquet

 Канела с Мед премахва  белезите.

# 684
  • Мнения: 22
Може ли и на мен да кажете за дерматолога как се казва и къде се намира ? Благодаря предварително!!
      Наистина ли помага за белези от акне меда и канелата?

# 685
  • Мнения: 891
Здравейте, може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за белези след акне? Знам, че това е почти мисия невъзможна, аз лично съм измазала няколко вида продукти ( Джинджира мадекасол, Bio-oil, скарекс) без ефект. Сега се пробвам с крем Витасин от 1 седмица. Ако знаете нещо, което помага при този проблем ще съм много благодарна   bouquet

 Канела с Мед премахва  белезите.

Danilina, благодаря   bouquet Има ли някакво съотношение между канелата и меда или да смесвам на око? Всеки ден ли да се мажа и кога се виждат резултати?

# 686
  • Мнения: 4 770
И аз моля за още информация за меда и канелата. Нещо като пилинг/измиване ли се прави, или се ползва като маска? Благодаря предварително.

# 687
  • Пазарджик
  • Мнения: 453
 1 ч.л мед и 1 ч.л канела на прах се смесват. Мажат се само белезите и се стои 1-2 часа може и повече. За по-бърз ефект мажете ги всеки ден.

# 688
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Чувала съм от приятелки за тази маска и все се каня да я пробвам, благодаря, че напомни за нея  bouquet Аз мога да потвърдя, че при някои от тях ефекта е видим - кожата е изсветлена и с равен тен Peace

# 689
  • Мнения: 4 770
1 ч.л мед и 1 ч.л канела на прах се смесват. Мажат се само белезите и се стои 1-2 часа може и повече. За по-бърз ефект мажете ги всеки ден.
Благодаря. Скоро очаквайте отзиви и от мен. И едно напомняне, макар че предполагам си знаете - слънчевото греене се засилва и е нужна вече ежедневна защита. Поне при мен е важно, за да не остават по-трайни белези.
Успех ви желая в борбата за красива и чиста кожа!

Общи условия

Активация на акаунт