СЕДМОкласникът желания нарежда, плюнчи молива и ги подрежда

  • 29 987
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 464
На сайта на Рио ли се очаква Годо? / пардон, така мечтаната статистика?/ Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро и от мен  Hug
лелееее какви фурии сте, докато боледувах 3 дни в къщи, съм пропуснала няколко теми  ooooh! Абсурд е да успея да ви изчета, няма и да се опитвам даже.
Признавам, че изобщо не съм окрилена от резултатите на моето момче  Sad
мат. 5,376   4,643
БЕЛ 4,641    4,643
мат 7 кл.      6
БЕЛ 7 кл.     4
БАЛ     =    28.572
С такъв бал, честно казано, не чакам никакви статистики. Не знам дали изобщо ще му стигне ли за някъде  Sad Ще подредим желанията както смятаме, пък... каквото сабя покаже. Изобщо не искам да ходи в ТУЕС, но може да се окаже, че е добре че сме си "вързали гащите" с подобен резервен (непривлекателен за мен) вариант.
Успех на всички деца!

# 47
  • Мнения: 10
РИО Пловдив изнесоха статистика.

# 48
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добро утро!
Статистика за София ще има към обяд.

# 49
  • Мнения: 8 813
РИО Пловдив изнесоха статистика.

Пуснах я на предната страница, дано я видят мамите от Пловдив Simple Smile

# 50
  • Мнения: 100
Аз умувам върху подредбата на желанията. И продължава да не ми е ясно нещо! Например, за Испанската гимназия как се кандидатства - посочва се като едно желание (така както НЕГ) или се посочват трите паралелки като три отделни желания? Гимназията има един код, как да посоча трите паралелки поотделно, с какви кодове? Ако е правилен втория вариант, по паралелки, мога ли да посоча например две паралелки от тази гимназия като желания, а пък после една паралелка например от ФГ?

# 51
  • Мнения: 459
А може ли някой да ми обясни как точно се използва тази статистика... Четох аз, ама нищо не разбрах  Embarassed

# 52
  • Мнения: 701
Здравейте за днес!

Искам да попитам за записването с родител ли трябва да отиде детето?

# 53
  • Мнения: 750
Докато ви кажа "Добро утро" и то..стана обяд !

# 54
  • София
  • Мнения: 4 268
Добро утро и от мен! Hug
Мерси за темичката!  bouquet

Някой ще ме светне ли в 91-во вторият език кога се заявявя - гледам че е обявен приема като АЕ/РЕ една паралелка?
Заявява се при записване, но може и да промените желанието си в края на 8. клас.
За самото кандидатстване позицията е една - 91. НЕГ.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 634
УСПЕХ на седмокласниците в класирането!
 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed


Знаех си аз - пак съм на 4-та стр,... Crossing Arms

Трябваше още снощи да ви пусна нова тема!  Party

Eldi,
статистиката показва колко деца са с успех равен на вашия и по-висок

Иска ми се да разказвам след като излезе за София, за да имаме и цифрите все пак

# 56
  • Мнения: 10
РИО Пловдив изнесоха статистика.

Пуснах я на предната страница, дано я видят мамите от Пловдив Simple Smile
Благодаря, unadaptable Hug
А може ли някой да ми обясни как точно се използва тази статистика... Четох аз, ама нищо не разбрах  Embarassed
Тя е само за ориентир. Къде сте горе-долу вие спрямо останалите.
Мен лично статистиката ме поуплаши, макар че резултати са очаквани.

# 57
  • Мнения: 307
Ха добро утро! Макар и на 4 страница (надявам се), цопвам се в новата тема, камчо -  bouquet

Илиева - поздравления за големия успех на дъщеря ти! Браво, много още подобни успехи ви пожелавам!

Джони беше питала за подарък - на 30.06. изпращам щерката за 10 дни на море във Варна, даже ще я изпратя дотам. Заслужи си морето детето!

За молива беше питал някой - ние сме готови с подредбата, даже в подписа съм си я намърдала - да не я забравяме
 Mr. Green

# 58
  • Мнения: 8 813
Аз умувам върху подредбата на желанията. И продължава да не ми е ясно нещо! Например, за Испанската гимназия как се кандидатства - посочва се като едно желание (така както НЕГ) или се посочват трите паралелки като три отделни желания? Гимназията има един код, как да посоча трите паралелки поотделно, с какви кодове? Ако е правилен втория вариант, по паралелки, мога ли да посоча например две паралелки от тази гимназия като желания, а пък после една паралелка например от ФГ?


Пише се всяко отделно, иначе все едно че искате само едната паралелка - написаната. Още нещо - може да пишете например пърно една паралелка в това училище, после друга паралелка в друго училище, после пак да се върнете на първото и да пишете втората паралелка, тоест всяка си е като за отделно училище. Дано съм била ясна Simple Smile

# 59
  • Мнения: 750
Добро утро и от мен! Hug
Мерси за темичката!  bouquet

Някой ще ме светне ли в 91-во вторият език кога се заявявя - гледам че е обявен приема като АЕ/РЕ една паралелка?
Заявява се при записване, но може и да промените желанието си в края на 8. клас.
За самото кандидатстване позицията е една - 91. НЕГ.
Е , сега се обърках ...не се ли пише в заявлението всяка паралелка отделно ?

Общи условия

Активация на акаунт