Пак ни "похвалиха" англичаните

  • 1 210
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 017
Най ме е яд като вземат да прекаляват с художествената измислица  Mr. Green

На мен пък миналата седмица ми се случи подобно изпълнение тук в Париж.

2 часа прекарахме в един ресторант и сервитьора не отсервира нито едно нещо от празните чинии и чаши по масата, а на края имаше наглостта да дойде и да каже:¨ Я да видим има ли нещо счупено тук ( прибирайки ги най-после)!¨ #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Мислех да му пръсна една чаша уж случайно в краката и да му се извиня с усмивка! Mr. Green

И да чакам ми се е случвало по кафенета и ресторанти.

А цените са на светлинни години от тези в БГ.

Балкан съм пътувала преди и полета с нищо не беше по- различен от тези с

други компании. И самолетната храна се зарежда обикновено на летището от което излита самолета Crazy.


# 16
  • Мнения: 235
След като написах предишния постинг се поразрових за повече инфо за въпросната "книга".  Който е по-любопитен да прочете тук . Явно авторите са напипали една пазарна ниша с тази Crap серия  и са решили да я експлоатират до дупка.. Кофти е само, че Observer  са се захванали с България, а са могли и други примерчета да дадат...

Последна редакция: вт, 25 окт 2005, 15:44 от Mika

# 17
  • Мнения: 4 212
По целият свят има и хубаво и лошо, друг е въпроса 4е има типи4но тук и типи4но там.  Което не озна4ава нито лошо, нито добро, просто типи4но.  Можеш да бъдеш супер обслужен в Бг и зле обслужен в 4ужбина, както и обратното. Въпроса е на какво ще се обърне внимание и ще се даде глас.
Това е като рекламите по ТВ, токущо излязъл нов продукт на пазара, обявава как ще те подмлади с 10 години като се мажеш 2 месеца. 4е те вси4ки това разказват  Flutter Кой о се хванал, хванал.

# 18
  • Мнения: 3 461
Аз пък да кажа за впечатленията ми от летуване с тях.Миналата година на круиза бяхме настанени на една маса в ресторанта с четирима представители на Нейно Величество Close.Е,не спряха да се оплакват тези хора,цените им били високи,храната не знам каква си,а пък се молеха на сервитьора за втора порция омари,защото храната на кораба е безплатна,само кусури намираха,за да не оставят на края бакшиш на персонала,изобщо търсеха под вола теле.Като спирахме в различните страни,не се записваха на екскурзии(щото трябва да се плати),а си стояха на кораба.Тази пролет пък в хотела в Кипър,от рецепцията трябваше 4 пъти да помолят възрастната двойка англичани до нас да си намалят телевизора в 3 през ноща,защото беше на max,бебетата се будеха,а те имали проблеми със слуха.
Иначе и на мен ми се случи да ми се оплачат България.През лятото в Белфаст попаднахме на един таксиджия,който току що се беше върнал от черноморието,след като бил на почивка с цел купуване на апартамент.Отказал се човека,защото много се стреляло,все едно се намирал на улиците в Белфаст.Беше много разочарован и от Бързата ни помощ, станал свидетел на тежка катастрофа,дошла някаква разнебитена линейка след един час и дори нямали с какво да фиксират главата на пострадалите.Като разбра ,че съм от България се почувства много неловко и се опита да замаже положението с хубавата ни природа и гостоприемството на българина.

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
2 часа прекарахме в един ресторант и сервитьора не отсервира нито едно нещо от празните чинии и чаши по масата, а на края имаше наглостта да дойде и да каже:¨ Я да видим има ли нещо счупено тук ( прибирайки ги най-после)!¨ #Cussing out #2gunfire #2gunfire .......

И да чакам ми се е случвало по кафенета и ресторанти.

А цените са на светлинни години от тези в БГ.

и ние преди 2 седмици имахме случка в италиански ресторант. първо чакахме повече от половин час да ни пуснат да влезем, а имаше свободни маси, просто ги подреждаха излишно бавно.
после салатата я чакахме още толкова...
поръчахме си спагети и още италиански манджарета, изпихме си бирата със салата, а спагетите ги донесоха след 1 час.

другото не можахме да го опитаме, защото алармата се включи за пожар.
ами тръгнахме си без да платим Crossing Arms   както и всички в ресторанта.

дали ще отида друг път там? newsm78

# 20
  • Мнения: 1 854
В тази врьзка, бих могла да предложа да започнем и ние сьздаването на една книга за Оплаквания от живота в чужбина. smile3523 blahblah и да я публикуваме вьс всяка една от дьржавите, в които се намираме.

# 21
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
В тази врьзка, бих могла да предложа да започнем и ние сьздаването на една книга за Оплаквания от живота в чужбина. smile3523 blahblah и да я публикуваме вьс всяка една от дьржавите, в които се намираме.
оооо хайде,хайде,имам страШно много документални проблеми(разбирай с документи  Mr. Green ) тук,та мога да изпиШа фермани относно некъдърността,пренебрежителното отноШение и про4ие на хорицата тук  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 910
Като прочетох писаното за България, поставих цялата информация в книгата под съмнение. От тук на там не виждам какво повече да коментирам.

# 23
.....
дали ще отида друг път там? newsm78
Хихи. Ама как няма да ходиш там. Само казваш кой ден и в кой час, че да се обадим пак за пожар  Wink Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 212
.....
дали ще отида друг път там? newsm78
Хихи. Ама как няма да ходиш там. Само казваш кой ден и в кой час, че да се обадим пак за пожар Wink Mr. Green
a, в такива слу4аи аз плащам  Mr. Green

# 25
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
доста отдавна са ходили в България, щом казват , 4е се пуши в Балкан. и после кой ги кара да ходят по големите курорти. има толкова много други места- 4астни комплекси, които са по-спокойни и обслужването е супер. а и е смешно то4но англи4ани да се оплакват от пиянско поведение.......гадното е 4е все ще се намери някой да им повярва

Общи условия

Активация на акаунт