Някой да иска да отслабне

  • 15 607
  • 172
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 239
Ако може и на мен evelin@mnet.bg

# 76
  • sofia
  • Мнения: 171
Това ми звучи като "Ако искате да отслабнете без стрес от диети, гладуване и т.н. ........." пратете 5 лв. с пощенски запис  Rolling Eyes

От пет минути се смея със сълзи LaughingЩе ме уморите rotfImbo rotfImao

# 77
  • Sf
  • Мнения: 808
Хайде отслабвайте ,че после да ви видя колко сте красиви може да си напавим парти на отслабналите дебеланки мисля ,че ще е интересно , какво ще кажете???????????

Благодаря за диетата, получих я на мейла си и като сравнявам трите варианта, този твоят, като че ли е най-поносим, 24-40 точки на ден е къде-къде по-добре! Аз междудругото не можах много да устискам с НВД, защото съм голям фен на палачинките и напоследък ги хапвам редовно с малко сиренце, чист доматен сос, малко шунка и ям много кисело мляко с малко овесени ядки и гледам вечер да не ям след 18 часа и да ви кажа... свалих в разстояние на 1 месец 10 кг?!?!? Направо не можах да повярвам!!! Ходих да ми стесняват панталоните!!!
Не мога да се придържам стриктно към НВД, но мисля да ги комбинирам нещата и да видя дали ще мога да продължавам да заслабвам Simple Smile
Стискам на всички палци и съм сигурна, че ще успеем!!!
Целувки!!!

# 78
  • Мнения: 485
искам и аз диетата на Теди, ако някой иска да ми я изпрати ето адреса sst@enproco.com

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 5 289
и аз я искам моля,моля Praynig  kar4eva@abv.bg

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ako може и на мен  ivoana@abv.bg   Praynig

# 82
  • Мнения: 573
Може ли и на мен.dani_djenkova@abv.bg
благодаря предварително

# 83
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
щом казвате ,че при сравняването нейният вариант е по-добрият -хайде и за мен да има
didka_the_best@abv.bg

# 84
  • София
  • Мнения: 84
Може ли и на мен - ktod@abv.bg

# 85
  • София
  • Мнения: 7 242
Плийз и на мен  Praynig- имам много голяма нужда от отслабване lilipet@online.bg

# 86
  • София
  • Мнения: 1 544
Някой ако е пробвал някоя  от тези точки и т.н... да сподели какъв е резултата.. Нещо ми е трудно да я почна.. Хайде кажете нещо за стимул.. Hug

# 87
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ами аз я почнах, изкарах 5 дни и съгреших в събота! Sad Мноооого ме е яд ама от тази задушница като надонесоха сладкиши, шоколади и още безброй изкушаващи ме неща и неустисках, та от вчера съм пак на нея. Не е трудна за спазване. И аз си правя палачинки и си хапвам доста нещица, пък ми се връзват на ден много рядко повече от 30т. Сега вече смятам да я изкарам поне 25 дни. Само дано не се изкуша пак от нещо! Rolling Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 1 544
..................... И аз си правя палачинки и си хапвам доста нещица, .......... Rolling Eyes
newsm78Oх... какви са тези палачинки бе??? Само аз ли я нямам тази диета???  Някои да ми я прати моля на raly75@yahoo.com

# 89
като чета прати ми я и на мен, че положението си е трагичн Cry di_liana@abv.bg благодаря

Общи условия

Активация на акаунт