Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 юни 2010, 22:02 ч.

Отслабнали с акупунктура?има ли

• 593
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,някой отслабвал ли е с акупунктура?Аз си записах час за другата седмица.Една позната отслабна така с 6 кг за един месец и аз много се навих да пробвам.Изготвяли и диета.Ако има някой,който е пробвал,нека сподели.

# 1
С иглотерапията може бързо да се понижи апетита и така да се премахне вредния навик да се яде често или по много cook. Това води до забележимо отслабване smile3501. Има и други желани ефекти, като повишаване на метаболизма, но за това се изисква и повече време.

# 2
Ходих в вторник на акупунктура,сега съм с иглички по ушите и наистина не изпитвам глад,нито пък ме изкушава нещо.Написаха ми и диета,14 дневна,спазвам я от сряда и до днес май около килограм само съм отслабнала.Направо се отчаях.Жената ми каза 4е ако спазвам всичко гарантирала за една седмица -3кг.Остават ми 3 дни до следващата терапия и не виждам как ще смъкна още.Имам чувство 4е кантара не мърда.А толкова се надявах SadТегля се всеки ден по няколко пъти,ефект няма засега.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт