Виваком и "подаръка" безжичен телефон ?

  • 8 292
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 329
Мами, макар че сме в света на джиесемите, ще ви попитам някой възползвал ли се е от тази "промоция". Ако предподпишеш договора за стационарния си телефон за 2 години, ти подаряват безжичен  newsm78

Едни от Виваком казват, че трябва само да предподпишеш сегашния си план. Други изискват промяна на плана  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: X
Аз се възползвах.Взех телефона,защото така и така старият ми план е по-неизгоден и имам интерес от новия,който ми дава възможност да говоря с фиксирани оператори в страната и чужбина+ моб. и фиксирани мрежи в САЩ и Канада неограничено/3600 минути на месец/.Един резервен стационарен телефон никога не е излишен.Особено като ти го подаряват.Нямам намерение да се лишавам от стационарната си линия,така че не ми пречи да преподпиша за 2 год.Към този нов план и безплатен телефон ми подариха и една сим карта за Виваком,която няма месечна такса и от която мога да говоря безплатно със стационарния номер,към който е.Имам и 1000 мин/мисля newsm78/ към избран номер от Виваком.И още незнам си колко минути в мрежата на Виваком. Wink
Само да поясня,че месечната ми такса остана същата,просто имам много повече минути.

# 2
  • Мнения: 262
Аз също съм се възползвала, но на предишни промоции телефона се развали бързо, но дадоха нов Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 329
Извинявай,PURE ELIXIR, нещо не те разбрах. Как така - минаваш на  друг план, а таксата остава същата ?

# 4
  • Мнения: X
Извинявай,PURE ELIXIR, нещо не те разбрах. Как така - минаваш на  друг план, а таксата остава същата ?
За същата такса,която съм плащала и до сега получавам 3600 минути,а преди имах 300.
Ако не си си сменяла изобщо тарифния план към БТК ще си останала на някой доста стар и неизгоден,който обаче си продължава дотогава,докато не го смениш изрично.И аз още щях да си карам по старите,ако на два пъти вече през годините не ме изнамираха и информираха служители на БТК,а сега-на Виваком/вече БТК и Вивател са Виваком/.

# 5
  • Мнения: 2 471
PURE ELIXIR,в таксата ти включен ли и интернет.Постоянно ме "бомбандират" с обаждания с техните оферти,но все в неудобно време звънят и нямам нерви да ги изслушам.Вкъщи не ползваме интернет,но бих се възползвала от безплатни минути към чужбина и най-вече САЩ.
Благодаря предварително! Peace

# 6
  • Мнения: X
Има двоен пакет,който е моят-ако подпишеш за 2 г. ти дават сим карта+минутите от домашния телефон към градската мрежа,страната и чужбина +самият безжичен стационарен телефон.Таксата ми е 24 лв. с ДДС на месец.Не включва интернет/аз съм с кабелна и интернет към друг доставчик/.
Има и троен пакет,който предлага и интернет.

# 7
  • Мнения: 2 471
PURE ELIXIR,благодаря ти!  bouquet
Аз имам вече телефони към Глобул и Мтел,остава и на Виваком да имам.Бих се интересувала само от оферта за стационарния телефон с безплатни минути за чужбина.Иначе в момента сме на такса 6.50лв без ДДС с 30минути за градски разговори.

# 8
  • Мнения: 0
извинявам се че не е точно по питането - ама аз да кажа,
от Виваком бегайте надалече ...
като се започне от всички хора по магазините им който те гледат неразбиращо и неадекватно при елементарни въпроси, (пример - след дъъъъъълги разговори и избор на тарифен план и изчакване "системата" да проработи се оказва 4е имаш договор за някъв друг тарифен план, след което 4акаш дъъъълги месеци жената дала ти този договор да "питала началниците си")
- мине се през операторите на кол центъра които също незнаят къде се намират (пример1 - по телефона ти казват 4е дължиш една сума, на място друга след което се започват да спорят по личния ти телефон тая ли е сумата и за кой телефон е....)
или пример 2 недай си боже да закъснееш със сметката ти звъни неква простачка и ти обяснява че си неадекватен? (ти - не те?)
и се свърши до .... абе нема свършване  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 329
Информациите ви са полезни, ама аз питах за стационарните "подаръци" и различните изисквания за плановете "У дома"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

В София може на стария план, във Варна - НЕ МОЖЕ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: X
Информациите ви са полезни, ама аз питах за стационарните "подаръци" и различните изисквания за плановете "У дома"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

В София може на стария план, във Варна - НЕ МОЖЕ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Изобщо не разбрах защо си бясна.Какво не може във Варна,да останеш на стария план и да вземеш подарък ли?


Аз имам вече телефони към Глобул и Мтел,остава и на Виваком да имам.
И на мен изобщо не ми е трябвал  номер към Виваком,но те така и така го дават безплатно,т.е. няма допълнителна месечна такса.Използвам го да набирам безплатно домашния си номер,когато съм в движение,както и да говоря с други от Виваком,когато ми се налага.Аз пък изобщо нямам с кого да говоря с чужбина,но знае ли човек....
Рекламата им е малко подвеждаща-казват,че можеш да говориш неограничено,но реално имаш ограничение-3600 минути,т.е. 2 часа дневно Wink.

# 11
  • Мнения: 0
Аз още си чакам подаръка!  Чакам 12 дни, колко още да чакам ? Мой познати казаха,че са преподписали договорите си  преди 2 , 3 месеца и още нямат телефони  dontknow

# 12
  • София
  • Мнения: 1 329
Отидох до Виваком само да попитам нещо си. А те веднага ми връчиха безплатния безжичен телефон. Като преди това ме омаяха, че трябва само да предподпиша плана, на който съм в момента - "У дома 50", но за 2 години.  Mr. Green
Реших, че нищо не губя, защото нямам намерение да се отказвам от дом. тел. Засега  Laughing
На други раздаваха обикновени телефони, но с договор за 1 година.

PURE ELIXIR , Отворих темата, защото: В София стана така - запазих плана си и получих телефона.
Но във Варна на баща ми са му казали, че трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да мине към по-висок план. Два пъти са го разкарвали човечецът, за да го подмамят към по-висока такса!  #2gunfire
Добре, че се е усетил навреме.
Казват, че доста възрастни хора, заглавичкани от водопада приказки на служителката, са се увътрили с нещо, което не желаят. Shocked
Това им е работата на служителите - повече рибоци в мрежата  newsm48
 

# 13
  • София
  • Мнения: 1 329
DidkaS , къде си подписала договора? Защо са ти казали да чакаш?

Би трябвало - дават ти пустия "подарък" ,заедно с нещо като документ за  него, и чак тогава си слагаш парафа.

Това при теб мирише на мошеничество  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 8 283
Е какъв е проблема да се подпишеш и те се задължават да ти го дадат. Ако нямат апарат при тях, просто сключваш договора и после ти го дават.
А и защо подарък е с кавички, нали не ти искат пари срещу него. Твой е избора дали искаш да подпишеш договор или не.
Между другото телефонът се нарича "безшнуров", но с това име едва ли ще е атрактивен.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт