Все по-топло става ден след ден, ФЕВРУАРЧЕТО ще прави вече морски тен (12)

  • 26 401
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 157
Добро утро   bouquet !

Сиянче, мерси за кафенцето! Чудесни новини, ай да се оправя сьвсем Иренка. Селувки от нас с Деа! Hug
Брьмби, от мен силно стиснати палци имаш fingerscrossed Дано разрешиш проблемите по най-добрия начин!

С Деа имахме доста неспокойна нощ, от 3 часа нататьк това дете се размьрдва рез 15 минути, кво му стана newsm78 . Взима биба, плюе я, давам цица, реве и се дьрпа... Накрая упорито успях да я изльжа да суче преди малко, ама пак като пумпал се вьрти. Искам сьн, нормален сьн поне 6 часа  Crossing Arms.

На всичкото отгоре, снощи в 22.30 миОто заявява, че днес сме на РД! Да сьм измислела подарьк и какво ще облека, по така! А бе, ськвартиратЮтЮ, отде нещо по така, бе? Да си гледал Деа, пьк аз да сьм се шляла по магазините с надежда да си купя нещо за дебелия гьз? Като си дойде, на задник ШЬ го напраЯ! #2gunfire

Ай, мацки, стига сьм сьскала, после пак ще се включа, че през iPhone не ми е много удобно...

# 46
  • Мнения: 4 187
Добро Утро !

Сиянка, радвам се , че е по - спокойно при вас !

Бръмби, стискам, на ръцете , на краката, и на палците на децата  Hug !

Далче,  Flowers Rose !

Рали, браво на Йо ! Все така добре да се представя на консултациите ! Аз се надявам Стас да е ударил 7те килограма ( че и да ги е минал ) , ама ще видим в края на месеца !

# 47
  • Мнения: 4
ДУ! След кафето и закусчицата!

Деси Hug
Сиянче, направо да насмоташ тъпата болница! Как няма да приемат детето? Ненормалници!? То направо да не се разболяваш! Дано малката се оправи без влизане в болница, за да не им траеш безумиците! Naughty
Далче, много съжалявам.
Ние вчера, голям рев ревахме! Просто нямам думи! 2часа не млъкна това дете, накрая вече с нея щях дя плача! Баба се обади да и отидем на гости и аз веднага се съгласих, че след смъртта на дядо, гледаме да не я оставяме сама! Ама щом прекрачихме прага и Борето като каза рев, дори и аз не можах да я успокоя! В някаква истерия изпадна! Че слизах долу пред входа да я приспивам на ръце! Едвам я успокоих и пак се качихме в апартамента и айде пак наново всичко! Явно всичко усеща душицата! Толкова мъка няма как да не се усети! Дядо толкова ни обичаше, а тя така да плаче! Принудих се да тръгна и щом излязохме веднага заспа! После като се събуди, все едно не беше плакала, игра си детето, усмихваше се! Добре че му мина!
Хубави разходчици на всички и повече усмивки! Sunglasses

# 48
  • Мнения: 16
Добро утро!

Стискам палци всички бебоци днес да оздравяват вече! Сияна не искам да ти се бъркам, но мога да разпитам колеги за читави организации които работят с дечица с ДЦП, а и работим със социалните институции във Варна (и там мога да ти съдействам), та ако искаш - пиши ми на лични и ще съдействаме с каквото можем, включително има разни варианти за финансиране на различни процедури (рехабилитационни) с детенце, за които знам и които не са много популярни.  
Направо пощурявам от необразоваността и простотията в тая държава!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Като в средните векове сме по отношение на различните хора! Ако може всички да сме еднакви, че да не се объркваме!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Боряна спи, а аз се надявам да не завали до обяд, та да можем да се разходим малко, че иначе звяра в нея става много див!

# 49
  • Мнения: 172
Здравейте мацки  wavey

Бръмби мила  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed и дано скоро всикчо около вас се нормализира.

Сиянче…нямам думи просто  #2gunfire , но ако можем да помогнем с нещо само драсни два реда…Ебаси държавата….нямам думи…

Далче, мойте съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

Ние пък сме още във Варнааа  #Silly Не знам до кога, но все си мисля, че ще е поне до края на седмицата. За мой голям ужас сега точно реши да ми дойде цикЛът  doh, а така ми се къпеше в моретооо и малко тен исках, ама нейсе. Другия път, за сега ще си ходим с бели и дебели крачета  Animal Pig. А ми е толкова силен теча, че ми се налага през 30мин да сменям НОЩНА превръзка  ooooh!
С Али излизаме по малко, но и тя голямо мрънкало излезна  Crossing Arms…преди кротуваше в количката, но от как сменихме коша Thinking…все има за какво да си мрънка и тъпото е, че дръжката не се върти, не можеме да се гледаме и може би там е проблема…мисля си за нова, ама ще видим.
 Танче, айде мила като си тука звънкай да мериме улиците ако мислиш, че Али няма да ти надува главата  Crazy

Аз нямам много нет, нооо като имам гледам да ви следя   Simple Smile

Айде всички болни бебоци да се оправят, че лятото дойде  Party

Хубав ден момичета   bouquet

# 50
  • Мнения: 4 187
Теди , като изляза днес ще ти звънна, ако можеш да се видим, че то е срамота ! Ще излезем най- несериозни и неорганизирани варненки  Crazy !

# 51
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Абе това дете много си развали режима от както бихме ваксината! Буди се в 3 в 6 и мрънка. зъбите не го събориха, а ваксината го прецака! Shocked Едва успявам да го накарам да изяде 2/3 от това, което изяждаше преди...какво е това чудо newsm78
благодаря за подкрепата ви, но аз съм страничен човек...

# 52
  • Мнения: 304
 ДУ!
Мерси за кафенцето и закуската!
Далче Flowers Rose  Flowers Rose
Мяу,Юхуу излизате ли вече от черната дупка?
Бръм-много стиснати палци и цялата ми положителна енергия ти изпращам,от Ели не-че тя май не е много положетелно настроена тия дни  ooooh!
Рали браво за мерките на Йони


С Деа имахме доста неспокойна нощ, от 3 часа нататьк това дете се размьрдва рез 15 минути, кво му стана newsm78 . Взима биба, плюе я, давам цица, реве и се дьрпа... Накрая упорито успях да я изльжа да суче преди малко, ама пак като пумпал се вьрти. Искам сьн, нормален сьн поне 6 часа  Crossing Arms.

и при нас беше така,за незнам коя вечер вечеее.Айде аз и на 5 часа сън ще се съглася
 Охх,днес ще сменяме педката-стискайте палци

# 53
  • Мнения: 66
Бръм, стиснати палчета и от нас с Боби.

Мацки, ето нещо забавно за добро настроение през деня Simple Smile http://www.facebook.com/video/video.php?v=117558191621309

# 54
# 55
  • До Балкана
  • Мнения: 100

С Деа имахме доста неспокойна нощ, от 3 часа нататьк това дете се размьрдва рез 15 минути, кво му стана newsm78 . Взима биба, плюе я, давам цица, реве и се дьрпа... Накрая упорито успях да я изльжа да суче преди малко, ама пак като пумпал се вьрти. Искам сьн, нормален сьн поне 6 часа  Crossing Arms.

и при нас беше така,за незнам коя вечер вечеее.Айде аз и на 5 часа сън ще се съглася
 Охх,днес ще сменяме педката-стискайте палци
Явно е епидемия това неспане! smile3511
 fingerscrossed

# 56
  • София
  • Мнения: 209
Добро утро!!!

Не съм писала отдавна....Последните дни бяха много тежки за мен и бях изпаднал в голяма дупка. Снощи излязохме да сменим обстановката малко и много добре ми се отрази. Харесах си разни подаръци за рождения ден Simple Smile

Далче  Hug  Cry Hug

Сиянче, много ми е мъчно да чета за такива несправедливости. Стискам палци, Иренка да се оправи по-скоро и да не стъпвате в болница. Прегръдки, много от мен Hug Hug Hug

Бръм, имаш стиснати палци и от мен. Ще си мисля за теб Hug Hug Hug

Айде да приключват вече лошите неща!!! Само хубави неща за всички искам!!!

Да дам малко отчет и за дребосъка. Биха ни Пентаксим, дигна 37 и все още има топче на крачето, където му я сложиха. Иначе е 7100 и 66 см. Вчера пробва и пюре. Плю и рева...и аз го пробвах и не го изплюх ама  Sick
Едва го нося Ясен вече, много ми тежи. Да прохожда вече, че не ми останаха ръце. Поне се научи да се обръща от корем по гръб и и сам си се търкаля Simple Smile

Пожелавам ви приятни разходки и само положителни емоции. Мен ме чака огромна кочина за оправяне ooooh!

# 57
  • Мнения: 307
Добро утро!
Далче съболезнования!
Бръм стиснати палчета и от мен!
Плами на последната консултация доки много старателно гледа гънките.Каза,че трябва да са еднакви.Ако нещо се притесняваш иди на преглед,за да не се вкарваш излишно във филми.
Неви хващай пътя днес и на пазар за дрешки.Ама гледай по-скъпички Mr. Green
Ел браво за вашите идеални мерки!
Нашата мързелана не иска на никъде да се върти.

# 58
  • Мнения: 1 874

С Деа имахме доста неспокойна нощ, от 3 часа нататьк това дете се размьрдва рез 15 минути, кво му стана newsm78 . Взима биба, плюе я, давам цица, реве и се дьрпа... Накрая упорито успях да я изльжа да суче преди малко, ама пак като пумпал се вьрти. Искам сьн, нормален сьн поне 6 часа  Crossing Arms.


 и при нас беше така,за незнам коя вечер вечеее.Айде аз и на 5 часа сън ще се съглася
 Охх,днес ще сменяме педката-стискайте палци
Явно е епидемия това неспане! smile3511
 fingerscrossed
И при е така ,всяка вечер от много време насам, от 3-4 часа само мрънкане и бутане на биба през 5-10 мин и се чудя кога най сетне ще се наспя кат човек Tired Чуствам се като парцал , изцедена като лимон!
Сияна много мъчно ми стана като прочетох поста ти!Просто нямам думи за тия  "доктори"  #2gunfire Дано Иренка се подобри още днес,да оздравява бързо и да забравите за тази случка!
Далче много съжалявам за загубата  Hug
Бръмби  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 59
  • Мнения: 85
ДУ!
Да се включа и аз при неспящите тази нощ  smile3507
Не знам какво й стана...от 23:30 до 4ч. аз я сложа да лежи тя се съдира от рев...наложи се да се изнесем в другата стая,  че поне таткото да се наспи, ама цъ..как да заспи..И така накрая заспа на рамото ми докато я разнасях из стаята...Нещо са пощръклели всички хлапета  ooooh!
А вчера следобяд й дадох пюре от круша...няма такова ядене...по едно време чак "мммм"казваше  Laughing
Стиснати палци на всички, които се нуждаят  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт