Все по-топло става ден след ден, ФЕВРУАРЧЕТО ще прави вече морски тен (12)

  • 26 407
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Бела,откри ли историята на вилицата? Хм,наистина е интересно.
ilianakirilova,страхотна двойка са малките !  Hug
Дими,наистина е ужасно това време.Преди по цял ден бяхме навън,а сега...
Missmall,стискам палци за Албенка !  fingerscrossed

Момичета,нещо не съм добре с очите  Shocked Не мога да прочета ситните буквички с които Мяуче пише . Може би трябва да посетя очен лекар скоро.  ooooh!

Понякога,впечатлена съм ! Пожелавам ти наистина да поплуваш там !  Hug
Амика,Сашкова ,Неви браво за добрите мерки !

Диманка понеже чудесно ваксината . /Пу,пу/. След като й я сложиха и дадох Панадол и днес не е вдигала T.Даже не е кисела? Чак се замислям ,нормално ли е? Дет казва Балеринка :"Ако не спи,защо не спи? Ако спи ,защо спи?"  Mr. Green

РалиПо,ще свикне Йони,няма къде да иде  Mr. Green
Мики,дано да е нещо временно!
ДаркАн,чудесни снимки ! Много са порастнали сладурите.
Пеперудке,Силвъри,мятам ви рецептата за чийз кейка!  

Да ви питам,тоз` забавен център,нещо като паяк ли е? Или не се движи? За каква възраст е? И мнения?

# 691
  • София
  • Мнения: 55
С голямо закъснение, но едва сега се добрах до комп-а:
Честит имен ден на всички малки и големи именци! Да ви е живо името, с гордост да си го носите! newsm51

Честита месечинка на Александра, Изабел Фрея, Преслава, Виктор и Борис! smile3525

missmall, не се шашкай предварително! Аз също съм с таласемия минор, откриха ми я по време на бремеността, защото 4 месеца ме тъпкаха с желязо, а хемоглобина ми продължаваше да пада.
Когато споделих с неонаталога, който присъстваше на секциото, че имам таласемия ( а тя е наследствена принципно), той ми каза докато детето не стане най-малко на 1 - 1,5 годинки да не правя изследвания да я проверявам дали и тя има, защото нямало да бъдат точни със сигурност.
Обикновено при таласемия желязото е в норма, в мнооооооого редки случаи е под границата, за това и не се препоръчва да се приемат железни препарати, защото се товарел черния дроб, а желязото не се усвоявало от организма.

На Андреа днес и боцнаха двете ваксинки, да си похваля детето, дори не изплака Simple Smile За сега няма реакция, дано не се е прояви по-късно. На мама бухтичката е станала 7,200 кг / 63 см. ( +700 гр. и 3 см) За стафилококите, педиатърката каза, че не били от лошите, изписа ни капки и каза че това е достатъчно. Обаче и в урината има бактерийки, за това утре ще я повтаряме и ще дадем и анален секрет. Ох, дано се окаже, че пробата е била замърсена  ooooh!

# 692
  • София
  • Мнения: 55
А да, и докато не съм забравила, в уснисон със захранването за което все по-често се говори тук, ето предложение за нова темичка ( Настоящата нещо не я уцелих, тоя дъжд ни издави, но пък за юли и август дават да бъдат големи горещини)

"Февруарчето вече хапва пюрета, а пък мама продължава да е на диета."

# 693
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей ме и мен, Борис е зажаднял за нашето внимание и не ме оставя да погледна в друга посока, какво остава да чета.  Laughing Чува се само: "Гледай! ГЛЕДАЙ!"  Laughing
Поздрави за добрите мерки на Деа и Андреа!  Hug
Танче, нали знаеш как точно се взима стерилна урина? Много е важно, иначе цялото мероприятие си губи смисъла и само излишни терзания може да си докарате!  Hug
Неви, пълен е с впечатления, явно това му е предела на раздяла на тази възраст, моята приятелка ми каза, че сутринта вече е питал за нас и Макси. Дребното пък, от своя страна, бе подложено на мечешки братски прегръдки, цалюфки и милувки докато не се разреве.  hahaha

Набързо да разкажа - една баба, отглеждаща котки, го е поканила у тях да ги види. Отишъл нашия, но от врата и казал - много ти е мръсно! Да си изметеш. И се изнесъл, на мама чистника.  Mr. Green
Айде оставям ви, лека нощ!

# 694
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Момичета,нещо не съм добре с очите  Shocked Не мога да прочета ситните буквички с които Мяуче пише . Може би трябва да посетя очен лекар скоро.  ooooh!
Направо ме досрамя, че ги слагам тия малки букви. Вината не е твоя -- те реално не се четат, щото са с шрифт 4-ка. Ако искаш да видиш какво пише, цъкни на цитат. Много ми се сърдеха в предните отчетни, ма така и не си взех поука... Embarassed Embarassed Embarassed

# 695
  • София
  • Мнения: 55
Танче, нали знаеш как точно се взима стерилна урина? Много е важно, иначе цялото мероприятие си губи смисъла и само излишни терзания може да си докарате!  Hug

Уж ми обясниха, но имам съмнения, че май не успях да я взема както трябва  Embarassed и за това ни отчетоха бактерии  Sad
Утре сутринта ще се пробвам пак  Rolling Eyes
За пореден път: Бо е уникален просто! Да ти е жив и здрав чистника!  Joy

s.newa, Деа е с перфектни мерки  Hug

SuNnY SkY, браво на Диманка за ваксинката! Малко геройче е и тя!  Hug И аз дадох на Андреа панадол веднага след ваксините, нито е вдигнала температура, нито се е киселяла.

ДаркАн, бебоците са големи сладури!  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 307
Добър вечер!
Ники целувки на Бо Heart Eyes
Танче много хубаво заглавие!Браво на Андреа!
Съни според мен това е паяк.Иначе доста неща има за забавления в него май.Много се радвам,че няма странични реакции от ваксината!Целувка за Диманка!
Рали браво на Йо!
ДаркАнпрекрасни сте -и ти и близнаците!Вясвай се по-често,вчера си мислих за теб!
В този ред на мисли Ники поздрави Готиното!
Роси тест не съм си правила.Ще видим...
Мики дано скоро завършат вашите неволи с храненето!
Ефи според мен с право се ядосваш!
Ради не може ли да пуснете нови изследвания?Какво е то това,ако може да ги намерим?!Дано няма нищо притеснително в резултата!
Неви браво на порастналата Деа! Heart Eyes
Мяу и на мен ми е едно мъчно,че малката пораства.Меланхолия някаква ме обзема...
Още повече,че тук си се грижа съвсем сам за нея,постоянно ми е пред очите,а нали се гласим след две-три седмици да си идем на гости и като си представя,че ще има да си играят с нея(определени хора де)и ме обзема една луда ревност!май не съм много добре?!

Аз изварих на Сиси шитетата и отивам да се метна до нея.Мъжо пак гледа мач Confused
Лека нощ мацки Hug

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мяуче Hug
Обикновено като дам на "размер на шрифта" и задам "малък",успявах да чета.Ама отскоро си мислех ,че не мога, а пък ти си намаляла още шрифта. То аз трябваше да се сетя,ама отде тоз акъл!
Пф,успокоих се !
Ние не ти се сърдим !  Hug

Пухче,Танче  Hug

Мисля да лягам,Лека нощ!

# 698
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Влязох  само да ви хвърля по един поглед и мернах снимките на страхотните близнаци на DarkAn.
Много са сладки. Като си помисля каква радост е у нас бебето и си представям у тях всичко по две.
Да са ти живи и здрави!

# 699
  • Мнения: 304
Добро утро!
Не съм влизала от едно известно време,та не мога да се включа адекватно по обсъжданите теми.Честито на всички,които са имали поводи за празнуване и на всички с отлични резултати от консултациите!Стискам палци на всички,които имат нужда(само дайте после отчет,че от много стискане после боли Grinning).
Хайде нещо сгодно за закуска:




Напоследък не успявам да си разпределям времето достаъчно адекватно.Все нещо не съм свършила,все нещо съм забравила(а това последното ми се случва много често и взима плашещи размери) и честно казано си чувствам главата празна.Възхищавам се на всички,които работят в момента и на всички,които учат и успяват да си взимат изпитите!
Да се похваля-след лудницата с документите ми за майчинство от миналата седмица,вчера си взех първите парички newsm68.Днес вече почти съм ги похарчила,но важното е че нещата все пак тръгнаха!!! Peace
Целувам ви и ви желая много слънчев и приятен ден!!!
П.С.От вчера съм и на диета,та стиснете по едно палче да успея да се преборя с лакомията,че имам да свалям около 25килца Blush

# 700
  • Мнения: 40
ДУ!

Черпя ви с кафенце, че Бобчо ме изпревари със закуската:
 Wink



Честит рожден ден, Стефи!  Hug Желая ти да си мого здрава, все така красива и обаятелна, много щастлива и усмихната, обичана и вечно влюбена.



Честити месечинки на Дамян и Михаела!




Хубав ден на всички!

# 701
  • Мнения: 7
Честит рожден ден на Силвъри! Да си жива и здрава и все така усмихната!


Не съм чела темата, но да кажа че ние сме на АБ. Това всичкото от простата ми глава.. Вчера Митко хъркаше, пискаше и кукуригаше, както вика педката, днес е отличник. Но АБ-то ще си го смучем още 4 дена.

# 702
  • Мнения: 4
Уй, че закуска, ама и ягодовия шейк няма да пропусна! Mr. Green
На Танчето много ми харесва заглавието за новата тема!  bouquet
Абе, Ицето и Гого са много сладки! Страхотни момченца! Да ги нагушкаш с кеффф! Hug
Моята сладуранка заспа преди малко и аз си пуснах машинката да си ударя една кола маска! Все пак мама и "тя е хора" pletka
Сутринта станах с болно гърло, ама се надявам бързо да мине!
Абе май наистина е почнало голямото намаление в Ла Редут, защото не иска да ми отвори страницата! Ама ха, да не можеш да поръчаш навреме?!? smile3506

# 703
  • Мнения: 219
Честит рожден ден и тук, Стефи!!!
Бъди много щастлива майка и жена!



Бръм, да се оправя бързо Митко!

# 704
  • София
  • Мнения: 818
Здравейте дами,
Честити месечники на изпълващите ги днес! Да са живи и здрави и много да радват мама и тати Simple Smile
Силвъри, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива и обичана!

Бръм и при вас ли болести Sad Бързо да се оправя Митачето Hug
Дано Диди и Юху са добре fingerscrossed
Близнаците на ДаркАн са разкошни! Много исках и на мен да ми се паднат (доста близнаци има в родата, ама неее)... Да са ти живи и здрави и гордата кака също Simple Smile
Мяу - забравих вчера да кажа, че Халюша с всеки изминал ден става все по-прекрасна! Да ти е жива и здрава и повечко сладоледец... то и Халюшата е човек да се поглези Mr. Green
Калина пак се буди да яде 3 пъти през нощта... вече хич не знам къде се намирам... ама спира да ми прави впечатление, че не спя  Whistling
Ради, странно за Окръжна, имах добри впечатления за тях Thinking Бързо да се оправя Али fingerscrossed

Хубав ден ви желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт