Пералня Sang WS1000

  • 8 365
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 61
Момичета, наследих една пералня Sang WS1000, но няма инструкции за употреба. Тъй като не зная какво означават символите на копчетата отпред, моля тези, които имат такъв модел, да ми обяснят  Praynig. За някои имам предположения, но не съм сигурна.

# 1
  • София
  • Мнения: 588
Не знам къде съм сложила ръководството и затова не знам средният бутон за какво служи. Но ето какво знам от ляво надясно: първото е за включване и изключване на пералнята, второто е за бърза програма, например за чаршафи и други не много замърсени дрехи, за средното нямам идея засега, четвъртото е за пране с повече вода (постоянно ми е натиснато) и петото е за лесно гладене, ако изобщо съществува такова  Laughing и също не го изключвам

# 2
  • Варна
  • Мнения: 61
Изключително много ти благодаря! Hug Имам още един въпрос: и твоята пералня ли не изкарва докрай цикъла, а спира преди да изхвърли водата и трябва да врътнеш копчето за изхвърляне водата и центруфуга? Дали аз не правя нещо както трябва?  Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 61
И още нещо - защо переш с повече вода?

# 4
  • София
  • Мнения: 588
Ааа, не, не спира да пере и не ми се налага да врътвам нищо. Явно нещо в твоята не е наред. Абе карай си така ако не можеш да я смениш. Не е голяма беля.
Пера с повече вода, защото съм си внушила, че така се мачкат по-малко дрехите  Laughing

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и трябва да врътнеш копчето за изхвърляне водата и центруфуга?

нищо не се върти, пребутва и добутва. Всичко трябва да от-до.
Явно има защо да ти е наследство. Провери я, дали грее.

# 6
  • Мнения: 2
А дали можеш да ми кажеш нещо повече за тази бърза програма? Има ли значение бутона за основните програми на коя програма е врътнат, на колко градуса може да се пере, колко време всъщност пере..и такива неща.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 006
А дали можеш да ми кажеш нещо повече за тази бърза програма? Има ли значение бутона за основните програми на коя програма е врътнат, на колко градуса може да се пере, колко време всъщност пере..и такива неща.
А дали можеш да четеш, че темата е от преди 8 години? В момента има актуална тема за пералните.

# 8
  • Мнения: 2
И какво като е от преди 8 години?

Общи условия

Активация на акаунт