SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 949
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Моля-моля, тука всички сме на по 21-с разрешение за консумация на алкохол и консумация на...млади мъже Laughing
На Самито специално една ентусиазирана групичка в ФБ реши да му направи гол екзорсизъм Embarassed
Ето как ще изглежда, когато, цитирам bicho malo, "изтръгваме дявола" от него:



Тялото трепери, чуват се стонове, телесната температура се покачва, сърцето ще експлоадира-екзорсизъм ще да е, какво друго...

# 466
  • Мнения: 0
Ауу, ако знаете леля ви Сера Гембъл какви фикшъни пише (жената е писателка): http://www.nerve.com/fiction/gamble/bluestar Ей- тука може да надзърнете. Доста горещи сцени описва, СИЛНО СЕ НАДЯВАМ Praynig да вкара нещо такова и в шести сезон. Twisted Evil

Поразрових се за тази chick Сера Гембъл и изскочиха доста интересни факти: писателка, сценаристка, млад талант на няколко конкурса за писатели.... в личния и сайт (и блог) можете да прочетете доста информация за нея, както и някои от творбите й, които са печелили конкурси. Ето линк: http://www.seragamble.com/works.html


И нещо, което ще пусна без друг коментар, освен: Прекланям се пред таланта на СПН-феновете:

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 19:27 от Dana_Scully

# 467
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ех, Сера Гембъл ме е изпредварила, тъкмо мислех да се заема с писането на тематични еротични фен-фикшъни Joy

# 468
  • Мнения: 0
Ех, Сера Гембъл ме е изпредварила, тъкмо мислех да се заема с писането на тематични еротични фен-фикшъни Joy
Давай, като ти знам богатото въображение, нищо чудно да я надминеш Wink

# 469
  • Мнения: 6 390
 Hug bicho malo  Hug ,
Браво!
Аз обаче няма да успея да усвоя екзорцизма, освен ако не дойде да ме научи лично малкия Уинчестър Whistling Praynig . И понеже това няма да стане / Но и дори това да стане, ще се огранича скромно и невинно до дистанционното / прякото наслаждаване на 'огромното, мускулесто и невероятно силно тяло на Сами'. (Проклетите мармоти пак са тук! Защо не ме оставят на мира?!)
PS. Ревнива, аз?! Няма такова нещо Innocent ...

PPS. Ди-й-йн - ориентиран екзорцизъм.

Галинче-е-е, Галинче,
на теб какъвто и предмет да ти покажат, все ще му намериш шмугваческо приложение, за да можеш да се идентифицираш с него... Палава душка ненаситна Joy !

[...] 4-метровото, 2-тонно ламаринено змейче Импалата! Wink
Dana,
Жмуц! Много ми хареса!

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 21:38 от Impala

# 470
  • Мнения: 1 775
Ох, много е яко това Joy Голямо е грухи милият Дийн Laughing

# 471
  • Мнения: 0
Хохохохохо - това е много сладко - точно като за Дийн. Simple Smile

# 472
  • Мнения: 6 390

‘Грухи’?! ‘ГРУХИ’??!! Не е вярно! Виж тук в действителност кой яде много.

PS. Е-е, вярно си е, но е то-о-олкова сладко...

# 473
  • Мнения: 0
Дами, да започнем неделната сутрин с малка почерпка, тъй като на днешния ден преди двадесет и няколко години на този свят се е появила скромната ми личност:

(Toва на тортата се предполага, че са духчета, за да е в тон със свръхестествената ни тема Wink
И да не забравим топлите и студените напитки:  


Програма за деня:
Ставане към обяд:


След това кафе и отиваме на голф:


A Вечерта всички сте поканени на бар и Purple Nurples:

# 474
  • Мнения: 6 390
ЧРД, Dana Hug !
Желая ти всичко най-добро! Благодаря ти за времето и усилията, които влагаш, за да намираш всякакви новини и интересни неща за SPN (иначе темата щеше да представлява галерия от снимки и клипчета за слюноотделяне и daydreams). Дано някога се изпълни програмата ти ‘идеален ден’ с въпросния господин Wink . Ако ли не, нека до теб има човек, който да покрива по-голямата част от качествата, които харесваш в любимия Ди-й-йн/Дженсън.
За теб.

# 475
  • Мнения: 1 775
Дейна, честит рожден ден  bouquet Пожелавам ти много щастие и любов Two Hearts Весело прекарване на празника Tada и много хубави подаръци   Gift (цък на подаръка)

A Вечерта всички сте поканени на бар и Purple Nurples:
Естествено ще се възползвам от поканата, всички ще пийнем за твое здраве и ще празнуваме nbirthday
Наздраве! newsm24 cheers Wine Glass

# 476
  • Мнения: 1
Дейна, Честит Рожден Ден, да си жива и здрава, много късмет. Ето едно малко подаръче от мен тук

# 477
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Дейна, бейби! Добър ден!
Твоят празник, празник е за мен.               



И сега се двоумя, със какво да те даря.     
                          

 

Искам съвестно да те лекувам,                    



вместо чашата-теб да целувам                  



Многократно да те...осчетоводя                



Цвете с обич да ти подаря                          


Танче, желая ти много щастие, целувам те и те прегръщам Kissing Heart

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 09:24 от galina76

# 478
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 444
baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЮБИМИЯТ МИ АГЕНТ ПОД ПРИКРИТИЕ! Hug newsm51 baloni

Пожелавам ти много дъхоспиращи моменти, щастливи усмивки и горещи нощи! Grinning Бъди жива и здрава!

# 479
  • Мнения: 0
Идвам точно на време за купона Wink))

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Dana_Scully !!! bdbaloni
Пожелавам ти да постигнеш мечтите си с лекота и много здраве и любов Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт