SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 955
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 283
Мерси момичета Simple Smile

Сега разгледах първият пост....хубава е станала новата тема Simple Smile Бравос!!!!!!!!

Само не разбрах защо  Мараканките били само 2 бр Simple Smile)))

# 16
  • Мнения: 2 040
Честит рожден ден, Ангелче!

Желая ти здраве, любов и много усмивки!

# 17
  • Мнения: 0
Честит рожден ден, Енджъл, пожелавам ти здраве, късмет и много любов навсякъде около теб!   bouquet nbirthday newsm67


Вчера се оплаквахме от липсата на новини около сериала/момчетата, с които да си запълваме времето и тази сутрин като по поръчка веднага изскочи СПОЙЛЕР за еп. 4 от сезон 6, (режисиран от наш Дженсън). (в бяло, макар че знам колко изгаряте да научите повече новини и мяй бялото няма да е нужно):
Question: Any spoilers on season 6 of Supernatural? —Shira
Ausiello: I hear the show’s fourth episode back — the one directed by Jensen Ackles — will be Bobby-centric and feature a character named Marcy Ward. Described as attractive in a down-to-earth/woman-next-door way, Marcy is a capable homemaker with a crush on her neighbor.

Източник

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 10:55 от Dana_Scully

# 18
  • Мнения: 2 040
Среднощния пост на Импала ми разбърка тотално мислите за работата (то не че е много трудно да се направи това  Mr. Green) и в главата ми остана единствено това


И накрая специален поздрав за Дейна  Wink


  bouquet за спойлера! Кой ли ще да е този neighbor дето комшийката ще има crush по него? Веднага се сещам за един  newsm53. За справка - виж малко по-горе  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 642
Честито рожден ден и от мен ангелче
eто и подаръка

аз след като най-сетне схванах за кво иде реч
веднага се преселвам в градината на Градинаря , надявам се ще ме пуснете да вляза  Embarassed

чудесно начало на новата тема, поздравления и благодарности, че се грижите за нас - дъртите мързели  Joy

# 20
  • Мнения: 0
Среднощния пост на Импала ми разбърка тотално мислите за работата (то не че е много трудно да се направи това  Mr. Green) и в главата ми остана единствено това........

И накрая специален поздрав за Дейна  Wink
Кой ли ще да е този neighbor дето комшийката ще има crush по него? Веднага се сещам за един  newsm53. За справка - виж малко по-горе  Laughing
Мерси за поздрава! Hug Знаеш какво обичам! Grinning Иначе комшийката май ще си пада по Бобито, ако беше този от по-горе, нямаше да е само една комшийка, ами целия квартал! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 0
Angel_Dust, честит РД и от мен   bouquet Бъди много влюбена и обичана!

(Мерси за почерпката и да не забравиш да си пожелаеш нещо  Wink )


Понеже днес ти е РД - имаш право (ако искаш) да получиш едно гифче, стига да ми кажеш кой ти е любимия момент  Oha!

Добрютро и от мен в новата ни тема!
Лайла получава  newsm51  и love001 за чудесно оформената нова тема - идеално балансирана откъм снимки, забавление и информация!
А ето тази иконка е направо мррррррр  Heart Eyes

Даам, благодарско (за всичко) дори и за оная снимка, дет не е за мен (а за г-ца Скъли  smile3508 ) Сега ще си бодвам по едно шоколадче и ще плакна очи.
Мм, спойлер    bouquet .. скоро дано и нещо друго

Имам една молба, някой да ми каже коя изобщо е първата тема за SN, че не е редно по-предната тема да има линкове към нея от първа страница, а още по-по предните - не. Ще видите колко готино ще стане. Няма да има нужда да си помните на компютъра всички теми  newsm68


Тогави ви праЩам от тук много (вече виждани милион пъти)   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny   Nature Sunny.......

Оо, bicho malo, слънчицата са били снимкии (аз си мислех, че са си само слънчица)  baaa Мерси, мерси   bouquet

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 11:32 от Layla

# 22
  • София
  • Мнения: 44 283
 Hug Hug Hug Hug мерси на всички ви Simple Smile)))


Layla - много мило предложение...ама...хъм.... такова...ми не се сещам, какво гифче...всъщност любимото ми е в подписа...а другото любимо го имам, а не мога да го сложа, че не пасва на правилата на форума...но ако измъдря нещо до края на края на деня може и да се примоля и да се възползвам от предложението Simple Smile)) Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321613 това е първата тема...то ги има в първият пост линковете... newsm78


А я кажете...имам един неясен и леко заплетен въпрос...преди време обсъждахте тук една книга....която четете или щяхте да четете през лятото...някой ако се сети изобщо за какво говоря...дали може името Simple Smile че тогава ми се стори интерестна....

# 23
  • Мнения: 436
Честит рожден ден и от мен, Ангелче! Да си жива и здрава и много обичана! (На много хубава възраст ставаш! Hug)

Може би имаш предвид "Добри поличби" на Тери Пратчет??? Имаше я в читанката.

Благодаря на Лайла за новата тема, чудесна работа!

# 24
  • Мнения: 0
Ейнджъл, за няколко книги сме говорили. Едната е "Добри поличби" на Тери Пратчет и Нийл Геймън (сюжета на 5 сезон има доста заемки оттам). Другата е "Book of Monsters, Spirits, Demons and Ghouls", която засега само на английски се предлага и е продължение на историята на сериала.  
http://www.amazon.com/Supernatural-Monsters-Spirits-Demons-Ghouls/dp/0061367036
А линк към "Добри поличби", ако не искаш да си я купуваш, има в http://chitanka.gdbop.com/ (дълга и широка защо преместиха сървъра на онлайн книгите... ) Eто я и самата книга: http://chitanka.gdbop.com/text/1939.html

# 25
  • София
  • Мнения: 44 283
Оооо не не беше Тери Пратчет и другата не е била...и другата не е...не беше СПН книга.... ще ровя няколко теми назад....ам как не си сейвнах тогава...глупава глава такава Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 040
Ейнджъл, да не е Американски богове на Нийл Геймън?

# 27
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден, Angel_Dust
желая ти здраве, щастие и любов!


Layla, благодаря за темата  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 040
Размишлявам сега по темата за Боби и неговата комшийка....Боби да не тръгне по добре утъпкания път на Самито да се залюбва с де що има свръхестествена гад  #Crazy.
Другото, за което си мислех е дали Дженсън ще се спече от това, че са го повишили в режисьор, или ще продължи да се бъзичка с другите актьори по време на техните снимки както досега. Върти ми се в ума сцената как Боби трябва да снима някаква благоприлична (имайки предвид, че това е Боби все пак не си представям друга освен благоприлична  Mr. Green) любовна сцена и Дженсън го майтапи и го кара да излезе от образ.  Joy

# 29
  • Мнения: 1 775
Честит рожден ден, Ейнджълче!  bouquet
Пожелавам ти весело празнуване и много подаръци nbirthday



Лейла, мерси за темичката Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт