SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 226


ммммда, точно за нея си мислех Simple Smile мерси Simple Smile))

# 31
  • Мнения: 0
Американските богове я започнах преди 2 седмици, но нещо не ми върви бързо (може би защото я чета онлайн и на компютъра все имам и какво друго да правя), иначе този Шадуел е интересен образ. Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 44 226
ааа онлайн, не мерси...направих грешката така да чета здрачовските, като оставим ужастният превод, си избодох очите и се изпоизкълчих.... та повече такове чете - нъц Simple Smile))

Извинявам се за спама, дано си я и намеря, че нещо на повечето места гледам , че е изчерпана.

# 33
  • Мнения: 2 040
Хахахахаха....сега чета в един форум обсъждат спойлера, дето го пусна и Дейна. Току що пуснаха предположението, че тази съседката е всъщност Краули в женско тяло, който се опитва да прелъсти Боби  Joy Joy Joy Как ги измислят тези! Никога не би ми хрумнало ако ще цял ден да мисля по въпроса.

# 34
  • Мнения: 6 390
Angel Dust,
Честит рожден ден и от мен! Направо ти завиждам, неблагородно, за възрастта. Понеже не си спомням точно от кой вид почитателки си, ето моя скромен, но универсален, подарък (Боже, дано не е ‘кастиелка’, че ще се изложа Praynig ). Много обичай и още по-много бъди обичана!

PS. От тук имам предложение за първи пост, ако, разбира се, са съгласни всички – срещу имената на категориите почитателки да се напишат никовете на принадлежащите към дадената категория. Така би било по-ясно и за новите, а и за старите. ‘Религиозната’ си принадлежност всеки да посочи сам, защото е променлива, а и има такива, които са от повече от една категория.

Дубрю утруууу,
импала, това нещо, не се пуска късно вечер, та после ние мирните работеЩи душици да се чудим как и от къде да я подхванем на сутринта Mr. Green Mr. Green.... Ти, дойдеш пуснеш бомбата и избягаш, та после се върнеш изтрезняла, а нас (мен) влагата ни държи все оЩе  Joy Joy Joy
Ами-и-и... ако не искате повече такива неща, няма и да ви тормозя с публикуването им Twisted Evil . Лесно.

Импалка, палавнице такава, радвам се, че пак си на линия! Какви бяха тези "кротки състояния", "излекувала съм се" и тем подобни глупости  Crossing Arms Влезе ли ти веднъж под кожата дийнския вирус, дори и да имаш ремисии от време на време, оставаш си заразена за цял живот. Както е казал поета за него лечения "няма открити, няма открити"  Laughing А нещото, което си дала разрешение да пускам и да не беше дала пак щях да го пускам поне по веднъж на ден  Mr. Green. Да си призная и аз се поразвълнувах  Blush - любим момент 1,18  Heart Eyes
Не е точно така. Отплесвам/Разтрепервам се отвреме навреме от някоя снимка или клипче, улучили някой от фетишите ми. Иначе съм си ‘кротка луда’. А това от снощи накара каросерията ми да се нагрее до червено и двигателят ми да прекъсне на няколко пъти. Но това е нищо в сравнение с ефекта ‘кой-да-е-от-двамата-Уинчестър’ отпреди 2-3 години. Направо съм си добре/нормална.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 226
аа Импала Simple Smile никак не се изложи, чиста Мараканка съм си Simple Smile Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

иначе идеята за първият пост е идеална Simple Smile


хахахахах, Злата...големи скици са тези...какви идеи само Simple Smile искрено се посмях като си го представих Simple Smile))

# 36
  • Мнения: 0
Хахахахаха....сега чета в един форум обсъждат спойлера, дето го пусна и Дейна. Току що пуснаха предположението, че тази съседката е всъщност Краули в женско тяло, който се опитва да прелъсти Боби  Joy Joy Joy Как ги измислят тези! Никога не би ми хрумнало ако ще цял ден да мисля по въпроса.
Ее, не, не мога!! Joy Joy Joy Признавам си, че нямаше да ми хрумне подобна мисъл, пък ако ще и цяла седмица да го умувам. Simple Smile
Колкото до това дали Дженсън ще се държи прилично по време на снимки, когато той е режисьорът, да се надяваме че да - пък и нали Джаред е по-големия палавник в такива случаи Joy

# 37
  • Мнения: 2 040
Днес съм в джазово настроение - това е моят поздрав за вас Heart Eyes

Ето кратък откъс от Batman: Under the Red Hood, в който се чува гласът на Дженсън - http://www.youtube.com/watch?v=M1rca52BEKo

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 15:23 от Злата с метлата

# 38
  • Мнения: 3 642
Хахахахаха....сега чета в един форум обсъждат спойлера, дето го пусна и Дейна. Току що пуснаха предположението, че тази съседката е всъщност Краули в женско тяло, който се опитва да прелъсти Боби  Joy Joy Joy Как ги измислят тези! Никога не би ми хрумнало ако ще цял ден да мисля по въпроса.
ооооо на мен ми мина през ума  hahaha той краули му е хвърлил око на боби още от предния сезон, може да му се е осладила целувката  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 0
PS. От тук имам предложение за първи пост, ако, разбира се, са съгласни всички – срещу имената на категориите почитателки да се напишат никовете на принадлежащите към дадената категория. Така би било по-ясно и за новите, а и за старите. ‘Религиозната’ си принадлежност всеки да посочи сам, защото е променлива, а и има такива, които са от повече от една категория.

 smile3521
И аз щях да го предложа още снощи, ма си затраях.. не знам защо..
И ако всички са съгласни - казвайте си към коя категория принадлежите, аз ще допълвам

Намерих и една класация Male Celebrity Who Looks Hottest With Wet Hair  (Не знам дали сте я виждали). Най-хубавият е на първо място  Mr. Green

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 16:14 от Layla

# 40
  • Мнения: 2 040
Лайла, пиши ме като кокетка-мажоретка  newsm18.

И аз съм съгласна, че са избрали най-хубавия за първото място в класацията  newsm10

Току що видях тази снимка на Джен и въздъхнах завистливо

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 16:39 от Злата с метлата

# 41
  • Мнения: 292
Лайла, мен ме пиши като Ценителка на мъжката красота (скромна и културна ненаситница)  Mr. Green

Ама за класацията вие очаквахте ли неЩо друго  Crossing Arms, разбира се че Ще е Тренера на 1º място  Hug

# 42
  • Мнения: 6 390
Ох, радвам се, че сте съгласни, защото човек наистина може да се обърка.
Аз... ъ-ъ-ъ... най-скромно Outta Joint се определям като ‘ценителка на мъжката красота по принцип и на ‘Свръхестествената’ в частност’ и, естествено, съм ‘върлата хищна ненаситница’ (Злате-е-e, жмуц!) Да му мисли galina къде ще/няма да/ се класифицира...
И сега съвсем да изнахалствам – специално понятието ‘кандидат-палец’, запазено за Izida, може да се онагледи с http://img64.imageshack.us/img64/7376/52420305.gif (от пост на Злата).

# 43
  • Мнения: 0
Готово за сега  Whistling
А инфото за Izida да го слагам ли  Thinking

# 44
  • Мнения: 3 818
Ейнджъл, честит рожден ден, мила, желая ти всичко най-хубаво  bouquet

Лейла, мерси за новата тема  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт