SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си - 10 тема

  • 33 664
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 292
bicho malo, нещо не ще да ми покаже танцуващите Дженсън и Джаред. Вика ми - This video is private.  Sad

Златенце, я му кажи да не се прави на отворено, ами да ти пуска видеото  Joy Joy Joy . Незнам заЩо решиха да го направят private, сутринта като го гледах си беше всичко наред. Но сега явно трябва да имаш сметка в ДЖИ майла, за да го гледаш. Ако го пуснат на свобода, кака пак Ще го пастне тук  Mr. Green.

И един готин Джим bicho malo, какво му пише на тениската?
НеЩо от рода, че Боби Сингер преследва демонки испанки и в скоби , че не е нужно да са демонки ......  newsm78 . Тъй като не мога да го видя добре цялото и е на каталан (различно от това което говоря аз, кастеяно), мога да преведа само толкова. Ако намеря някъде целия надпис ..... Ще докладвам  bowuu.

Дейна давай номер и аз Ще ти звънкам, радвам се че ти е харесала мелодията (хубава ли е?)

Ето и от мен един сайт от панелите на двамата (има линкове за сваляне на снимки) http://nito-punk.livejournal.com/71198.html#cutid1
И оЩе малко снимки с фенките

# 301
  • Мнения: 2 040
Тъй като се заприказвахте за филми ще си позволя да оспамя малко темата.  Embarassed Изи, ти гледа ли вече Пощоряване? Вчера го видях в Арената, ама от насваляни какви ли не глупости на харда се оказа, че няма място за него. Сподели мнение, ако си го гледала.  Praynig

Дай сега да си изкупя греха със следващите клипчета:
http://www.youtube.com/watch?v=9k_QXI6u8uo
http://www.youtube.com/watch?v=9XZgTh5xCHQ
http://www.youtube.com/watch?v=Vx2H5AGNOys
http://www.youtube.com/watch?v=vm95vRJGCvs

# 302
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Злата, с тези клипчета изкупи и бъдещите си грехове LaughingЕто и от мен едно, ама с лошо качество-на операторката много и треперят ръчичките(зарбираемо, впредвид обектите)
http://www.youtube.com/watch?v=Gm0gLdSAPoo&feature=player_embedded

# 303
  • Мнения: 0
Hi, отново в този жежки следобед, отбивам се само за секунда и за да ви поздравя с това: I Did What? Забравих да ви го пусна вчера, а съм го пуснала в групата във ФБ. Simple Smile

Izida, гледах Stonehenge Apocalypse до средата (после ми се доспа). Тази вечер като го довърша ще разкажа дали става за гледане, но от това, което видях през първите 45 мин, филма не е лош. Определено става за запълване на време, а и на Миша някак си апокалиптичния сюжет и спасяването на света много му тичка Wink

Злата, Hug Hug Joy .... без думи.... Simple Smile и да добавя само - щом с такива забавности си изкупуваш греховете, съгрешавай по-често, чадо и наминувай да се изповядваш. Ний ще те разберем... Simple Smile



И понеже попаднах на едно клипче, което много ясно изразява онова чувство да искаш да се разхождаш с Дженсън под звездите и срамежливо да гледате залеза, излегнати на предния капак на Импалата, реших да ви споделя и него:
Dean Winchester - Addicted (It's like staring into the sun)

SuperWiki-то излезе с подробна информация и много линкове за вчерашния кънвеншън, така че на който му се занимава, да заповяда, моля: http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=Rising_Con_Spain_2010

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 16:31 от Dana_Scully

# 304
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Тъй като се заприказвахте за филми ще си позволя да оспамя малко темата.  Embarassed Изи, ти гледа ли вече Пощоряване?

Тц, даже не знаех, че има такъв филм Grinning. Пратчет предпочитам да си го чета, отколкото да го гледам Laughing Обаче това изглежда интересно. Сега ме изпадна в дълбоки терзания  - да прочета първо "Пощоряване", която чака от 3 седмици в офиса, топла, топла (книгата де) понеже е паркирана върху компютъра Laughing или да изгледам първо "Пощоряване" и след това да чета Crazy

Dana, викаш става Grinning Ще го преслушам тогава някоя вечер.  Grinning


Въх, Дейна, усмърти ме  smile3544 Heart Eyes Тази песен пък така да се връзва с Тренера Grinning

# 305
  • Мнения: 0
И понеже попаднах на едно клипче, което много ясно изразява онова чувство да искаш да се разхождаш с Дженсън под звездите и срамежливо да гледате залеза, излегнати на предния капак на Импалата, реших да ви споделя и него:
Dean Winchester - Addicted (It's like staring into the sun)

Оо, в тоя клип има накуп всички (или поне голяма част) от моментите, в които Дийн гледа по такъв начин, че можеш да се разтечеш на пода  Heart Eyes Heart Eyes Няма равен ...
А снимките с феновете са много забавни, истинско удоволствие за гледане  Hug
Относно моят пръв и за момента единствен комикс ... май имаше полза от молбата към Кас  Mr. Green

# 306
  • Мнения: 0
Сега ме изпадна в дълбоки терзания  - да прочета първо "Пощоряване", която чака от 3 седмици в офиса, топла, топла (книгата де) понеже е паркирана върху компютъра Laughing или да изгледам първо "Пощоряване" и след това да чета Crazy

Dana, викаш става Grinning Ще го преслушам тогава някоя вечер.  Grinning

Изи, няма да ти се разсърдя, ако метнеш файла на Пощоряване и в мойта посока. Аз предпочитам първо да съм чела книжките, за да знам за какво става въпрос във филмите, че обикновено са орязани... Grinning Благодаря и извинете за спама:



Оо, в тоя клип има накуп всички (или поне голяма част) от моментите, в които Дийн гледа по такъв начин, че можеш да се разтечеш на пода  Heart Eyes Heart Eyes Няма равен ...
[/quote]



Въх, Дейна, усмърти ме  smile3544 Heart Eyes Тази песен пък така да се връзва с Тренера Grinning

Ъхъ, клипчето при мен веднага мина в графа "много любими", без дори да е престояло в категория "любими". Wink

# 307
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Не знам за вас, но за мен "разговорите", "разходките", четенето на книги(по време на меден месец) и гледането на спортни предавания, придобиха нов смисъл. Един вид метафорично представяне на Златовата емотиконка Joy
Я, това мама ли е?

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 16:53 от galina76

# 308
  • Мнения: 0
Галче, мислех, че поне от "Читателската треска" съм се погрижила да те излекувам, а то.... Simple Smile Mr. Green
Така си е - покрай SPN много неща придобиват нов смисъл.

# 309
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Изи, няма да ти се разсърдя, ако метнеш файла на Пощоряване и в мойта посока. Аз предпочитам първо да съм чела книжките, за да знам за какво става въпрос във филмите, че обикновено са орязани... Grinning

За теб винаги бих метнАла 2-3-5-7 файла Grinning Hug, обаче книгата си е съвсем реална, томче малко. Не е файл на PC-то. Държа си я върху кутията на PC-то и за това писах, че е топла Laughing Иначе и аз предпочитам да чета първо, обаче тъй като не искам да се разочаровам, раших първо да изгледам филма и след това да чета, за да си кажа "Eййй, знаех си, че книгата е много по-добра" Crazy
 Joy

Изгледах клипчетата-разкаяние от Злата Grinning   bouquet и установих, че и на J2 много му тича червеничко Grinning

# 310
  • Мнения: 2 040
Извинете пак за спама!
Сега ме изпадна в дълбоки терзания  - да прочета първо "Пощоряване", която чака от 3 седмици в офиса, топла, топла (книгата де) понеже е паркирана върху компютъра Laughing или да изгледам първо "Пощоряване" и след това да чета Crazy
Добре си се ориентирала да си дръпнеш фенския превод от нета. Книжното издание на Вузев е с отвратителен превод. Тъй като аз само съм чела книгата, а още не съм стигнала до филма не мога да ти дам съвет за това кое да е първо. Определено книгата много ми хареса. Ужасно ме е яд на Вузев, че са такива охлюви и не издават нищо напоследък, а каквото издадат все едно е превеждано с Гугъла  Sick. Да са живи и здрави феновете, че да прочета и аз нещо. Пратчет ми идва малко нанагорно да го чета в оригинал. Покрай пощоряване си намерих и първата книга от поредицата за Тифани, от която не е излизало нищо в България.
Приключих.

Дейна, ще го видим ние Миша как спасява света. Надявам се до края на седмицата да стигна и до него.  Joy Joy Клипчето I Did What? е супер!  hahaha Да, бе, Дейна, с тез цаливки само за разхождане под звездите си мислиш! Така ли му викат на днешно време младите?  Mr. Green

Галя, голямо блогодарско за "танцувалното" клипче!   bouquet

bicho malo, благодаря за превода на тениската. Ах какво куче бил Джим!  Laughing А снимките с Фенките са уникални. Хладнокръвното изражение, с което Дженсън застрелва момата ме разби.  hahaha

П.С. Ха, чак сега прочетох какво сте писали по нагоре. Аз го имам книжлето свалено на компа, ама не мога да ви дам линк. Ще ми е най-лесно през скайпа да ви го метна. Ако измислите нещо друго съм отворена за предложения.

Галя, да това е мама.

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 18:09 от Злата с метлата

# 311
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ох, много искам гифчета от този клип-има 2-3 зашеметяващи момента
http://www.youtube.com/watch?v=IDJhjEx-6cE
Дейна, от нищо не си ме излекувала, сматам да ходя на доктор

P.S. Някои хора ми липсват във ФБ, те си знаят кои Laughing

# 312
  • Мнения: 3 818
Ох, много искам гифчета от този клип-има 2-3 зашеметяващи момента
http://www.youtube.com/watch?v=IDJhjEx-6cE
Дай ми отрязъка от коя до коя секунда искаш гифчета и ще ти направя тези дни Grinning

Мерси много за линковете, които слагате от кънвеншъните, много е готино да си припомня какви са лудетини двамата Laughing Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 2 040
Ха, добре че се появи Фейчето та се сетих, че вчера обещах да покажа гифчето, дето тя ми го направи

# 314
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Гледайки гифчето на Злата изведнъж получих просветление - Искам да съм палец!  Whistling Joy

Злата, ще те скайпна на лични. Искам и фенския превод. Данке зер Grinning

Общи условия

Активация на акаунт