SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си - 10 тема

  • 33 613
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 350

We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE SUPERNATURAL!
[/i]
















Забавни неща


Музикално Свръхестествено



Старите теми:

9,8,7,6, 5, 4, 3, 2, 1

Продай ми парче от душата си,
продай ми трошица добро.
Продай ми мечтите и чудото,
което смело наричаш любов.


Аз не живея: аз горя.
Непримирими в гърдите ми се борят две души:
душата на ангел и демон.
В гърдите ми пламъци дишат и плам ме суши.
И пламва двоен пламък, където се докосна....

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 14:00 от Джес

# 1
  • Мнения: 0
Браво, Джес, записвам се веднага Simple Smile Сложи само линк в тази към старата, за да не си губя препратката Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 350
Има линк Wink Всичко е както трябва Simple Smile Гуш

# 3
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Джес , много хубаво оформление  bouquet

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Харесвам заглавието много Peace Поздравления  bouquet

We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE SUPERNATURAL!  - а това може да си остане като слоган во веки веков Grinning

# 5
  • Мнения: 0
Харесвам заглавието много Peace Поздравления  bouquet

We are SUPER and we are NATURAL. That's why we LOVE SUPERNATURAL!  - а това може да си остане като слоган во веки веков Grinning

Изи, присъединявам се към мнението ти. Чак сега видях и аз, че го има това. Браво на Джес за идеята Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 44 115
Джес, супер Simple Smile мерси за новата тема Simple Smile))

# 7
  • Мнения: 1 775
Да ни е честита новата тема. Мерси, Джес  bouquet

Не е лошо да започнем с дозичка дъхоспиращ баш градинар:



# 8
  • София
  • Мнения: 44 115
Джес, може да направиш в заглавието да пише с главни букви SUPERNATURAL, че така ми се губи сред другите теми...
(просто предложение ест, то и в предишната тема беше така изписано и много добре ми се открояваше на фона на непрочетените нови)

# 9
  • Мнения: 0
 Привет, ще се запиша и аз, макар че сигурно не искате нови фенки да се навъртат наоколо  Grinning

Искам само да ви зарадвам с някоя и друга снимка. Не можах да прегледам всички теми, за да видя какво не сте виждали... та може и да се повтарям, но вие ще кажете  Sunglasses














Enjoy  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 350
Джес, може да направиш в заглавието да пише с главни букви SUPERNATURAL, че така ми се губи сред другите теми...
(просто предложение ест, то и в предишната тема беше така изписано и много добре ми се открояваше на фона на непрочетените нови)

Разбира се имаш го! Simple Smile Колко му е Simple Smile

# 11
  • Мнения: 0
Супер за по-едрото заглавие и аз мислех да го предложа, но реших да не ставам нахална. Simple Smile

Стичето е пуснала страхотни самчови снимки Hug

Лайла, добре дошла, винаги е приятно да имаме нови попълнения сред редиците си, така че да ги нямаме такива с "нежеланието нови хора да се навъртат наоколо".
Мерси за страхотните снимки, лично аз тези на Сам с отражението му в Импалата не ги бях виждала Wink   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 44 115
Layla welcome

Джес - мерси, така е сууупер  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 775
Лейла, добре дошла и мерси за снимките, аз лично не бях ги виждала. Но и да сме ги виждали, пускай смело, ние обичаме да плакнем очи Laughing Ще споделиш ли с нас, имаш ли предпочитания към някой от братята или другите герои? Grinning

Заглавието е много добре така, особено за кьорчо като мен, мерси за което. Grinning

# 14
  • Мнения: 0
Още една порция  Grinning













и една доста голяма, затова с линк
http://sylviabond.com/wp-content/uploads/2009/11/its-ellen-and-d … er-again-yeah.jpg

  angel008

Общи условия

Активация на акаунт