Are you watching Supernatural?

  • 24 398
  • 727
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 775
Пу първа. Мерси, Фейче! Heart Eyes  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 44 115
  bouquet  bouquet  bouquet Фейче  Hug благодарности Simple Smile

# 3
  • Мнения: 0
Пу трета, Fairy   bouquet

Stitch, Барни Стинсън e и мой любимец  newsm10

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 21:38 от DESTIEL (ненаситница)

# 4
  • Мнения: 0
Айде да се включа и аз. Честита ни нова тема и мерси за нея на Фейчето. Заглавието е супер.

# 5
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Супер заглавие! Фейче, имам едно предложение. Изхождам от радостта, която изпитах, като видях снимите на Дейна и Изи във ФБ. Та предлагам следното:Да се постави линк в началото на темата, който като се отвори да се виждат снимките на тези, които пишем тук с истинските имена(евентуално) и с титлата - Глава мотика, Върл запалянко и т.н.Осъзнавам, че е доста трудоемко, но ще помагаме с каквото можем.

# 6
  • Мнения: 0
Ами прелитащите между градина, стадион и райски двери с каква титла биха били, евентуално? Mr. Green Някъде в предишната тема някой беше направил много точна класация, доколкото си спомням. Ще я издиря, за да си опресня паметта.
Иначе много ми харесват картинките, които Дестиел е предложила и по-специално Дженсън и Миша и Дженсън и Джаред на синия фон. Simple Smile Ако Фейчето сменя апокалиптичните конници, може да хареса едната от двете за заглавна страница (не че има значение, като се знаем, че заглавната страница ще я гледаме само тази вечер и пак бързо-бързо ще я изпишем).
Колкото до ФБ, аз там никак не крия, че съм фен на сериала, но не искам при сърч в Гугъл името ми да изскача най-напред във форума bgmama. Не че нещо, но тук поствам най-често и мисля, че това с имената е по-добре да не го правим. Вие какво мислите?

Фейче, към линкчетата в заглавната част може да добавим и поне едно към YouTube и Are you watching Supernatural, защото всичките 89 броя бяха хубави и ще е готино да се намират лесно за по-нататъшен преговор. Само ако има възможност да поставиш нов линк, разбира се Wink

# 7
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Дейна, това с имената вярно не е много умно ooooh!А за класификацията-аз правих една, не знам дали нея визираш, ако са съгласни другите ще я потърся.

# 8
  • Мнения: 3 818
Сложих две нови снимки, добавих линка с промо клипчетата, снимките на конниците не смятам да ги махам до края на сезона, защото са много тематични, имате още 24 часа за желания и предложения Grinning

# 9
  • Мнения: 0
Ако трябва да си припомним пак тематиката с обсъждането на изминалия (най-добър от 5-ти сезон дотук) епизод 100, ето на какво обобщение попаднах в официалния форум на CW:
I loved it that Sam had total faith that Dean wouldn't say yes.

I loved it that Sam knows Dean so well he could follow his trail after he left even knowing he visited Lisa.

I loved it that Dean didn't want to let Sam down because he wants Sam to believe in him.

I loved the looks they shared in the room before Dean told off Zach. These two can say volumes just with their eyes. It's absolutely amazing.

I loved that Dean didn't care how Adam got out of the room. All he cared about was getting Sam out.

И аз бих обобщила любимите си моменти като фенката Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 040
Фейче, поздравления за името на новата тема!  Hug   bouquet Много добро поподение!

Хайде за новата тема малко снимки от еп. 20 'The Devil You Know'. Последните 2 снимки са супер  Laughing.

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 22:56 от Злата с метлата

# 11
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Разпис-запис

Вълшебницата получава Flowers Four Leaf Clover за новата тема и именцето и  Grinning

# 12
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ами прелитащите между градина, стадион и райски двери с каква титла биха били, евентуално? Mr. Green


Нали бяхме ненаситници Laughing, все още не мога да реша кой да харесам повече, определено клоня към Дийн, но и Кас не бих изпуснала, а на Сам не бих простила Mr. Green

# 13
  • Мнения: 0
И Кроулито много ми се връзва от снмиките от 20 еп., предложени от Злата Simple Smile Hug

За събуждане с кафето предлагам и една забавна статия - интервю на Дженсън, в което споменава, че от самото начало си е знаел, че SPN ще е абсолютен хит. Да бе, пет години по-късно и с няколко стотин хиляди долара вповече, пророческите способности на момчето са се пробудили Simple Smile  Stop Няма да споменаваме милионите луди фенки на двамата, които са готови да направят и невъзможното за тях.  Peace Ето я и самата статия: http://www.digitalspy.co.uk/cult/s6/supernatural/news/a215300/ac … -was-special.html

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 00:34 от Dana_Scully

# 14
  • Мнения: 292
Фейче, златна вълшебница си ти. Мерси за новата темичка.
Аз докато се прибера от работа и вие сте изписали света .....
ненаситници= ценителки на мъжката красота (по културно казано)
И нали трябва да съм в крак с заглавието на темата (лелееее ама как го казах само)
Are you watching Supernatural?

Общи условия

Активация на акаунт