Добър УНГ в Бургас или Сливен?

  • 35 171
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 003
момичета голямото ми момче беше с болки в ухото миналата седмица,слагахме капки,пи лекарство,но от два дена ми се струва че не чува дайте съвет за добър лекар УНГ

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 439
Майка ми лекува от години полипи и от нея знам, че най-добрия УНГ специалист, който можеш да намериш в Бургас е д-р Кунчо Кунев. Пътува от София, до колкото знам е преподавател в университет и има прием в Оксиком. Надявам се, че не е толкова сериозен вашия случай и някой местен лекар да го разреши, но ако ти трябва наистина добър специалист - той е човека.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
За Бургас бих препоръчала д-р Ламбов или д-р Аврамов. Преглеждат в поликлиника "Бургас", намира се на бул.Ст.Стамболов, с/у хотел Космос.

Майка ми страда от проблеми с ушите и е ходила при почти всички бургаски УНГ-специалисти (освен този ,който kojo е посочила  Mr. Green ) и единствено от тях е доволна.  Peace

# 3
  • Мнения: 6 003
благодаря ви макар че се оказа че не ни е нужен за момента специалист,оказа се варицела ,която сме потискали  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 9
Аз ходих при д-р Аврамов, заради добрите коментари тук и в Google за добър УНГ в Бургас! Ходих да ми прегледа сливиците, защото преди месец 2 пъти изкарах гнойна ангина и сега пак ми се стори, че "бера".... натиска ми ги с една шпатула, каза "нищо ти няма, напълно здрави са ти сливиците" да не се филмирам и да си ходя  Joy
Та... аз съм с добри впечатления от него като отношение... не бави... когато аз ходих пред неговия кабинет имаше поне 10 чакащи...да не ни бави по 2ма ги вкарваше в кабинета си, организиран ми се стори...

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 439
И аз да съобщя една добра новина, която скоро научих. Д-р Бенчев, който е специалист УНГ и до сега работеше в МВР Болница в София, ще открива в Бургас клиника и ще работи тук. Майка ми до сега се оперирала 3 пъти от полипи, последната операция прави имено при този лекар в МВР Болница и остана много доволна.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
kojo ,благодаря ,че споделяш.А къде ще е тази клиника?  Rolling Eyes

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 439
Ами тя информацията ми е неофициална. От една моя много близка лекарка в София, която го познава. Та тя ми се похвали, за намеренията на доктора. Но не знам нищо повече. Кога ще я открива, къде и т.н., надявам се да е скоро. Майка ми пак ще трябва да се оперира скоро  Sad.

# 8
  • Мнения: 2 466
Аз също като,Съни съм доволна от д-р Ламбов. Peace
kojo,този д-р Кунчо Кунев не е ли професор?Ако е същият от теб научавам,че е доктор УНГ.Мисля,че е бургазлия,нали?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 439
За д-р Кунев, не съм се интересувала в подробности, но е университетски преподавател, нищо чудно да е професор. До колкото знам е от Бургас. Д-р Бенчев също е бургазлия Simple Smile. На мен лично не ми се налагало да ходя за нещо сериозно при УНГ специалист и нямам впечатления от местните лекари.
Ето ти за д-р Кунев инфо от нета: http://www.isul.eu/rak_kunev.htm. Голяма реклама им дръпнах на тия докторя Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 466
kojo,благодаря! Peace

# 11
  • Мнения: 190
Бягай от Бургас,отиди в Пловдив -Клиника Каспела, махнаха ми сливиците там,много съм доволна,то май няма недоволни оттам:))

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Проф. Кунев и д-р Аврамов Peace

# 13
  • Мнения: 3 251
Проф. Кунев не знам дали е университетски преподавател, но е завеждаш в ИСУЛ и приема в Оксиком с предварително записване е, за другите не ми се говори-като научиха , че свекър ми е негов пациент...И мир на душата й- д-р Хикова-много добър човек и специалист беше.

# 14
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
нито един от Бургаските УНГ които сте изброили не ми видяха тумора-преди 3месеца ме оперираха в ИСУЛ в онко УНГ-го където завеждащ е Кунев

Общи условия

Активация на акаунт