Да сменя ли АМ или е от коликите?

  • 2 290
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте мами, моля за съвет. Тъй като нямам кърма бебо започна от първия ден на АМ-НАН СЕНЗИТИВ. След около 1 седмица минахме на НАН 1 по препоръка на педито, но от няколко дена по средата на храненето започва да се гърчи целия, да плаче и да бута шишето.Ядеше по 110-120 ml, а сега около 80-90 ml.  Предполагам че това е от коликите, имаме ги от десетия ден - сега сме на 1 месец, но всеки ми казва да сменя НАН-а.

# 1
  • на Русе
  • Мнения: 358
Според мен е от коликите. Но и ние имахме силни колики и сменихме НАНа с Фризолак, после с ХИП /розов/, ходихме при много лекари, защото той изобщо не искаше да яде и накрая ни посъветваха да минем на Фризовом. Имаше напредък. По принцип смяната на АМ може да засили коликите, така че не е добра идея според мен. Това го казвам от опит  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Или е от коликите, или не е гладно. Как предлагаш - по режим или на поискване? Млеката на НАН не ги харесвам, аз бих го сменила.

# 3
  • София
  • Мнения: 371
 Аз го мъчих 3 месеца с НАН. Викам си колики...с каквото да го сменя пак ще си реве. Накрая на 3-ти месец се запече и реших да  сменя НАН с Лактана. Може да е съвпадение, но на първия ден в който спрях НАН спря да плаче.

# 4
  • Мнения: 6
Или е от коликите, или не е гладно. Как предлагаш - по режим или на поискване? Млеката на НАН не ги харесвам, аз бих го сменила.

Хранихме се на 3 часа, но сега се промени режима - огладнява по-рано, пищи от глад - немога да сваря да направя млякото, друг път немога да го събудя за да яде.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не трябва да го будиш за ядене  Stop Обикновено с АМ изкарват 3, даже 4 часа интервал. Вероятно са колики, но продължавам да съм за смяна на млякото  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 521
Бих сменила млякото,не съм фен на това мляко. Давате ли нещо за коликите?

# 7
  • Мнения: 6
Бих сменила млякото,не съм фен на това мляко. Давате ли нещо за коликите?

Давам през деня ЕСПУМИЗАН,а вечер добавям и ИНФАКОЛ.

# 8
  • Мнения: 322
И аз ти препоръчвам да смениш млякото Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 344
Колики са си според мен,щом казваш,че се гърчи...
И на  двете си деца съм давала(давам) НАН ХА,проблем не съм имала,голямото ми дете се хранеше на 3 часа,сега малкото на 3.30-4 часа интервал...

Защо не го харесвате НАН-а?

# 10
  • Мнения: 4 615
Аз лично не съм фен изобщо на продуктите на Нестле. Относно млякото, смених го, защото страхотно се запече от него или по-скоро от конските дози желязо, с което е наблъскано.

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз лично не съм фен изобщо на продуктите на Нестле. Относно млякото, смених го, защото страхотно се запече от него или по-скоро от конските дози желязо, с което е наблъскано.

Същото и от мен  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 98
Синът ми до края на 4 месец правеше така от коликите.За нас - Лактана био в комбинация с Колийф се оказа най-подхоящото против колики(еспумизан,инфакол,ентерокинд ,биогая и др.-нищо не помогна). Нанчето ни запече.

# 13
  • Мнения: 6
Най вероятно ще сменя АМ, но ще изчакам още 1 седмица. Казват че през  шестата семица коликите били най-силни, а ние сега влизаме в нея. Може и да се успокои след това  Praynig

# 14
  • Мнения: 27 524
А нормално ли се изхожда?

Общи условия

Активация на акаунт