Отговори
# 45
  • Мнения: 226
Запис да не ви изгубя.
От вчера съм толкова зле, че едва смогвам да ви прочета.
Даже хванах скъпия да ми играе игрите във ФБ  Embarassed

Креми, честито зъбче на сладката Ванеса!

# 46
  • София
  • Мнения: 311
Честито с малко закъснение на именниците ни - да са здрави и много усмихнати!
Честито зъбче на Ванеса!
Супер тема сте подхванали - размечтах се и аз за ходене някъде. Силно се надявам до август вече да не ми е лошо!!! И да се присъединим към срещата.

# 47
  • Мнения: 72
И ние от сутринта сме с температура,а може би от снощи,усъмних се аз снощи като заспа 20:30ч,нооо като го пипнах не пареше,а сутринта да-38,1,дадох Нурофена, а сега не можахме да дочакаме 16 ч,нали се дава през 8 часа и пак сме с 38,този път Панадол.Дано да е от зъбите кучешки,чееее не ми се мисли с двамата.
Бързо оздравяване на Чочко на ПАТЕТО Praynig

# 48
  • Мнения: 4
толо, вчера забравих да те питам - как е крачето на Раличка?

# 49
  • Мнения: 89
  Хайде на пица във "Виктория"!!!  Grinning Значи не във вторник.Обаче ние пък в четвъртък сме на детски рожден ден и няма да успея....Сряда?  Blush И за коя пицария говорим?

Ирисче,какво си го закъсала? Болна ли си?

На мен много ми хареса Гриин Вилидж! В "Evergreen palace" сме били.Много е хубаво,но е скъпичко.Стаята(с холче) беше 100-120 лв със закуската,а и ресторантът в хотелчето е скъп(но готвеха прекрасно).Бих ви пуснала снимки,но останаха в стария компютър,а в този не съм ги качвала отново.Ако си спомняте полета на Боян с ...развят атрибут над един бъбрековиден външен басеин.. Laughing Е,там беше.

Раличка вече е значително по-добре.От 2-3 дни си ходи съвсем самостоятелно вкъщи,но навън все още иска за ръчичка...

# 50
  • Мнения: 649
Ако искате нека срещата остане за Сряда от 19 часа. Аз си мислих, че става въпрос за Виктория до Военния, но може и да греша.  newsm78

Ей страхотно, че вече сте без гипс. Малко ще й трябва на Раличка, за да се отпусне самичка.

kremucka дано са зъби, че аман от тия проклети болести.

# 51
  • Мнения: 360
Никой нищо не казва за Яев, аз съм била там преди 3 години,сега им разгледах сайта и много ми допадна с новите неща...

За сряда съм за,за 19 часа,Викторията на Воения ми ляга идеално Mr. Green


Мария, не ме обичате вече мен...  Cry

Ще си тъгувам кротко в ъгъла...

не тъгувай,още ви обичам Heart Eyes

Адашката, още ли не са ти минали неразположенията Hugох дано да е скоро...

Мечиииии, писала си ми снощи ама аз днес видях newsm78странно,тук сме си вече,като се оправи времето и един Южен ще направим,а ти в сряда ще идваш ли???

# 52
  • Мнения: 143
И аз съм за "Виктория " на Военния! Десика, Толо, Котето, Алхимика,Ивето и Весето, Мечи, Деси от Перник,Надето, Дидето...
към 15 човека сме май newsm78 Доколкото си спомням там в салона за непушачи не съединяваха масите. Ако държите да е в такъв ще сме в отделни сепарета, ако не сигурно няма да ни откажата да съединим няколко маси.
Кажете какво предпочитате да звънна.

# 53
  • Мнения: 649
Аууу как непушачи  newsm78 Ама то пък само аз ако пуша ще се прежаля заради вас  Rolling Eyes

Нямам търпение да свърши днешния ден и да си отивам при детето, така че не ми обръщайте внимание, че съм на всяка манджа мерудия.  Embarassed

# 54
  • Мнения: 360
Има и пушачки...не аз,да не си помислите Blushаз само една аконякой ме почерпи Whistlingтака,че в салона за пушачите.Десика ще пуши,Силвето,мама Пети...леле каква съм клюкарка,не ме бийте сама ще се накажа. Mr. Green

# 55
  • в гората
  • Мнения: 25
 И аз, и аз  Mr. Green...
Дано домашните не ме прецакат пак в последния момент  Praynig.

# 56
  • Мнения: 649
Миме, злато златно си  Hug от мен цигарка не знам, но едно анасолийка  Wink

И Дидето предполагам ще дойде,  newsm78 Така че може и да се съберем към 15-на човека.

Имам само една молба. Нека всеки който има желание и мисли, че ще има възможност да се включи да пише, за да се направи приблизителна резервация. Не ми се ще да се получава като предния път половината не писаха, а дойдоха и после се чудихме как да седим едни в други. Става въпрос за срещата на 11 Г клас.  Wink

# 57
  • Мнения: 242
Миме,разгледах Яев и много ми харесва лично на мен.Само  не разбрах това ли стаите,които са на снимките? Защото повече ми приличат на малки апартаменти.Ако това са двойните стаи...супер!! И цените са по-поносими.Иначе Грийн Вилидж и на мен много,много ми харесва като предложение,но ми идва скъпичко.Знам,че ще си помислите,че все съм с претенции,но наистина не можем да си го позволим.Пък и много ми се иска тази година да направим едно моренце и.... работата става по-сложна....

# 58
  • Мнения: 238
Ами аз писах за срещата по-горе, дори сряда повече ме устройва, че да съм се възстановила до тогава. Peace

# 59
  • Мнения: 236
И аз съм в сряда в колкото часа кажете и на която въртележка/оп, виктория/. Моля да сме в пушачи Praynig Praynig Praynig, иначе ще тряБва да изкарам срещата с цигара през вратата на заведението. По спомен в тази на Иван Асен готвеха май най-добре.

Момичета, я препоръчайте някой детски дерматолог /по възможност от Кожната клиника/, който е добър и работи по ЗК. Яна има някакви леки пъпчици по личицето, ама доста време стана. Водихме я при педи, предписа й някакво мазило, позатихнаха, но не минаха. Днес пак я водихме и ни даде направление и препоръча д.р Дерменджиева и д-р Странски. Някакви отзиви за тях? Колко време предварително става записването?

Общи условия

Активация на акаунт