Гипсирано краче на 5 год.

  • 626
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Ния е на 5 години и от събота е с гипсирано краче, пукнати са 4 и 5-та костичка на стъпалото. Живот и здраве ще свалят гипса след 20 дни. Ще бъда благодарна на мами, чиито дечица са минали този път да споделят как са се равили нещата при тях. Трудно е, иска да тича с децата, да кара колелото, дразни я, сърби я. Също ме интересува после след свалянето в какво състояние ще е крачето, нужна ли ще е някаква рехабилитация. Плануваме седмица след свалянето да пътуваме за морето и се надявам да й се отрази добре това. Дай боже всичко да е наред! Вчера например падна и гипса се пукна в горната част ... а е едва началото ....
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 474
Здравей joanna пожелавам ви бързо възстановяване и дано нямате повече такива неприятни моменти.
Моят син преди две години счупи  дясната ръчичка и то доста лошо и аз се притеснявах как ще премине всичко защото беше края на юли и дали няма да има нужда от раздвижвания и прочие но всичко мина без проблем.Изпитвах ужас като почнеше да припка и да играе с топката но както ти казах нямаше никакви неприятности дори и с писането после всичко беше наред при нас гипса беше почти до края на август месец .Пожелавам ви бързо оздравяване .

# 2
  • Мнения: 132
 Simple Smile Благодаря ти! Дано всичко мине добре и при нас така, по принцип при децата тези проблеми отшумяват по-безболезнено, но притеснението винаги го има!
Хубаво лято!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 329
И мойта дъщеричка беше с гипсирано краче преди 2 години.Нашият проблем беше на глезена.След като махнахме гипса ,личния лекар ни посъветва да носи още известно време специален шиниран чорап.С този чорап ми беше по-спокойно,защото са си още малки децата и все им се бяга и играе.

Общи условия

Активация на акаунт