Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 146 037
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 37
И аз така знам, но ми казаха, че имала подход към децата, в резултат на което те усвоявали добре материала. Надявам се да е така. Времето ще покаже. Rolling Eyes

# 136
  • София
  • Мнения: 3 296
Важното е Борисова да е добър педагог. Математиката за 3-4 клас едва ли е толкова сложна наука, че да не може да се обясни от биолог.
И аз мога да ги обяснявам задачите от читанката, но няма да мога да увлека даже собствения си син да решава.

# 137
  • Мнения: 40
Можете ли да ми кажете в кой кабинет ще се проведе утре курсът при г-жа Шаркова (4 клас, 8 часа)? Трябва ли да пратим по детето пари за закупуване на учебници? Благодаря!   bouquet

# 138
  • София
  • Мнения: 285
Дали има някой петокласник в курса на г-жа Буюклиева?

# 139
  • Мнения: 2 401
Важното е Борисова да е добър педагог. Математиката за 3-4 клас едва ли е толкова сложна наука, че да не може да се обясни от биолог.

Това доста несериозно ми се струва, ама карай.

# 140
  • Мнения: 66
Здравейте!Включвам се и аз в темата с един четвъртокласник, при Златилов.Записахме го при него без проблем, даже свекърва ми се ангажира да отиде само половин час по-рано , но явно е имала късмет!
За сега моето момче е ентусиазирано от господина :много бил "як" и задачите, и те били яки.Обаче ще трябва и яка работа у дома, за да има успех на финала.
Успех на всички-и големи и мънички!!! Hug

# 141
  • София
  • Мнения: 3 296
Важното е Борисова да е добър педагог. Математиката за 3-4 клас едва ли е толкова сложна наука, че да не може да се обясни от биолог.

Това доста несериозно ми се струва, ама карай.

Повярвай ми, задачите на курсовете в СМГ за 3-4 клас са елементарна математика и логика. Няма нужда някой завършил висша математика да ти ги обяснява. Разглеждала ли си задачите от читанката? Ти също би се справила с тях. Бих могла да ти ги обясня, ако не успееш.

За да разберат децата, им трябва подход от учителя/родителя.  Някои успяват да увлекат децата без да са учили математика в университета.

# 142
  • Мнения: 1 988
ми6ми6 , отделиха тема, в която се обсъжда този въпрос:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=529472.0

# 143
  • Мнения: 539
Синът ми разправя, че в тяхната група били 34 деца и едно отсъствало...  Shocked
Нали ставаше дума за 24?
Как виждате нещата с тази бройка? - все пак става дума за третокласници, деца, които за първи път са на курс, още не са се научили "да вземат", имат нужда да им се "дава".

В този ред на мисли, имам още една чуденка - постоянно оплакване, че се работи много бавно ooooh!
Чудя се как да реагирам, като недоволства... Иначе задачите били интерсени...  newsm78

# 144
  • Мнения: 819
Ами не знам,но в нашата група при Елза Тодорова-3 клас са 24 деца точно и повече не се приемат,дори и госпожата ни увери в това!Освен това тя настоява и този състав да си остане поне една година,за да може да проследява развитието на всяко дете в математиката!

# 145
  • Мнения: 107
Ами не знам,но в нашата група при Елза Тодорова-3 клас са 24 деца точно и повече не се приемат,дори и госпожата ни увери в това!Освен това тя настоява и този състав да си остане поне една година,за да може да проследява развитието на всяко дете в математиката!

хи-хи ние сме във вашата група, а вие сте в нашата ... Wink Табличките за утре написахте ли?

# 146
  • София
  • Мнения: 3 296
Някой да има задачи от СМТ?
Не успявам да намеря за 4ти клас.

# 147
  • София и наоколо
  • Мнения: 53
Моля, ако някой е от класа на г-жа Колева от 10.30 часа - четвъртокласник да напише какво са взели днес (16-ти октомври) и какво е домашното, защото за съжаление синът ми няма да може да присъства. Благодаря предварително.

# 148
  • Мнения: 11
Някой да има задачите за 7 клас от СМТ 2009 г.?

# 149
  • Мнения: 538
Здравейте!Включвам се и аз в темата с един четвъртокласник, при Златилов.Записахме го при него без проблем, даже свекърва ми се ангажира да отиде само половин час по-рано , но явно е имала късмет!
За сега моето момче е ентусиазирано от господина :много бил "як" и задачите, и те били яки.Обаче ще трябва и яка работа у дома, за да има успех на финала.
Успех на всички-и големи и мънички!!! Hug

 значи сме заедно !!!!! Ще си стискаме палци взаимно !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт