ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 406
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 152
Утре пак така да поспиш - пък аз ще ти звънна, на финала  Wink

Хахахахахахахаххаахха, кефиш - ше ти звънна! Wink
Утре ше запушим устите на сичките дето любят цедесите, а аз и ти ше се пръскаме с шампанско Wink (гледай да си без сутиен)  Embarassed

# 526
  • Мнения: 5 140
Лана, Факт е че самият Фетел се кефи, явно е от значение, а дали са 2 или 200 ми е все тая, въпроса е че е Фърст. А утре нищо няма да проспивам, защото ще съм на 6....айде отивам да събирам сили за утре Whistling Whistling Whistling
Нямамеееееееее не ви чуваммм  Joy Joy Joy

# 527
  • Мнения: 152
Лана, Факт е че самият Фетел се кефи, явно е от значение, а дали са 2 или 200 ми е все тая, въпроса е че е Фърст. А утре нищо няма да проспивам, защото ще съм на 6....айде отивам да събирам сили за утре Whistling Whistling Whistling
Нямамеееееееее не ви чуваммм  Joy Joy Joy
Ти специално няма да си наказана, а ше си надупена у банята (дън прайм сеир на дицата)! Wink

# 528
  • Варна
  • Мнения: 294
Синеочка, да се оправяш бързо  Hug, тъкмо се чудих, кога ще се обади Плами, тя на тебе звъннала  Crazy

Лана, а пък тия дето отмерват времето са техника на LG, a както знаем - най-новият спонсор на лимонадите е кой - LG, от началото на седмицата .... няма нищо случайно  Joy Joy

Фиатееее, най-много тебе да та строим наказан  Stuck Out Tongue Winking Eye
 

# 529
  • Мнения: 152
Анелка, ку си ми под ръка.. .тъй ш тъ пляскам по убавия дуп, че нема си помислиш повече да си за неквите цедеси, нито за който и да е различен от ФЯТ!  Crazy
Утре сички строени със знамената ви чакам и... да ги развеем дружно! Wink

# 530
  • София
  • Мнения: 10 044
Веселба!  Joy Joy Joy
Ако не друго, поне тук купонът е пълен  Peace

ПП
Лана, а пък тия дето отмерват времето са техника на LG, a както знаем - най-новият спонсор на лимонадите е кой - LG, от началото на седмицата .... няма нищо случайно  Joy Joy

Това не го знаех..сега вече ми се изясни всичко  Twisted Evil Joy

# 531
  • София
  • Мнения: 10 044
Стар съм вече...не ме държат краката...


Абе брато, нещо са ни объркали резервациите - тука ще спим тая вечер....заедно

# 532
  • Варна
  • Мнения: 294
Лана,  Joy Joy Joy - особено тва с резервациите  hahaha Joy

Фиатееееее, добре са ти се отразили пороите таз седмица, свежо го раздаваш днес  Joy.
Утре ша си зема прашката, да ви целя кармЪзЪ байряците  Stuck Out Tongue Winking Eye

p.p.:

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 19:02 от aneli_s

# 533
  • Мнения: 4 668
Като гледам тук цари разврат - в ъгъла , на колене , някой в банята надупени  Joy На Фиата не му се отразяват добре постиженията на Ферари  Crazy
Пич , ако вземат утре някой подиум ти ще откачиш от радост бе , успокой топката ... и надеждите  Twisted Evil

Лана , все пак голямото натриване на носове ще е утре , днес беше само подготве  Joy

Значи само Синеоч се радва за Фетелчо  Heart Eyes Другите сте гадинки ...  Thinking знам ви аз ...

Това е шега . Аз съм много доволна от стартовата решетка . Само Уебър ме дразни отново , по ми се щеше да е на 14-то място примерно , ама сега тъкмо ще го трови Бътън отзад  Twisted Evil
А Уебър понеже е смотаняк няма да успее да се справи и с двамата от Макларън .

Само да няма дъждец  Wear Umbrella Wear Umbrella Wear Umbrella

# 534
  • Мнения: 152
Анелка да ми иде дома, че дън одя аз у тях... а сички други у кюшето и... ръцете горе.
Ше съблядавам дъл сички викат ФЯААААААААААААААААТ!  Crazy
пОСЛЕН ШЕ СЕ НАКЗВАМЕ Wink

# 535
  • Мнения: 4 668
Ясно ! Напушил си се  Mr. Green

# 536
  • Мнения: 152
Ясно ! Напушил си се  Mr. Green
Твоя човек ако утре стане трети - кат доеш на морето и да ме черпиш биричка! Wink

# 537
  • Мнения: 4 668
Радвам се на ентусиазма ти  Hug Спечелихте една квалификация и сънувате шампионски титли  Crazy
Ще те черпя - няма проблем  beer
Въпроса е , ако не познаеш ти какво ще черпиш ?

Между другото , аз не съм съвсем спокойна , щото Фетелчо ми се дъни нещо в последно време ... и засега ще си трая  Flutter

# 538
  • Мнения: 152
Радвам се на ентусиазма ти  Hug Спечелихте една квалификация и сънувате шампионски титли  Crazy
Ще те черпя - няма проблем  beer
Въпроса е , ако не познаеш ти какво ще черпиш ?

Между другото , аз не съм съвсем спокойна , щото Фетелчо ми се дъни нещо в последно време ... и засега ще си трая  Flutter

Аз ше черпя.. .дупе Wink
И добре правиш, че си траеш...  Hug иначе и теб те пращам наказана в ъгъла при цедеските.  Crazy

# 539
  • Мнения: 107
Пич , ако вземат утре някой подиум ти ще откачиш от радост бе , успокой топката ... и надеждите  Twisted Evil


Аз отивам извън града и няма да мога да гледам, но имам дежурен, който ще ме информира.
Само да кажа, че без да съм ПИЧ, ако Алонсо се качи на подиума, наистина ще откача от радост и никаква топка няма да успокоявам. Толкова време чакаааааам!!!  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт