ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 403
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 10 044


HQ

# 541
  • Мнения: 5 140
Ланааааа, живнах и ще гледам Старта няма да го проспя  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ланааааа, не ме обичаш ти мен  Rolling Eyes Confused нито една снимка на бътОнчо не си сложила  Crossing Arms


Пипинкаааа, нали знаеш кой са ми слабост - русокосите и синеоките  Mr. Green Whistling Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2547766 Браво Фетелчоооо Peace евала

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 14:16 от Синеоч

# 542
  • Варна
  • Мнения: 294
 smile3544, малиииии що снимики, що нещо - Лана  Hug  bouquet, ама първата ме разби  Joy

Виждам, вече сте се надъхали за джамбурето в 15ч  Crazy Mr. Green Crazy
бравас, така ва искам  Hug
Гледах прогнозата, за сега не го дават дори и с превалявания, хмммм  Thinking

Фиатееееее, как си душо днес, софрата нареди ли я  Crazy

Синеоч,

i'm watching you, baby

# 543
  • Мнения: 5 140
Анели мен ме гледа нали  Flutter Flutter Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 544
  • Варна
  • Мнения: 294
Анели мен ме гледа нали  Flutter Flutter Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Hug, аз съмнения нямам, че си ти  Crazy

 

# 545
  • Варна
  • Мнения: 294
айде приятно гледане  Hug
безаварийна на всички гарджета и дано има приятни изненади на финала  Crazy

# 546
  • Варна
  • Мнения: 294
Ferrari: "Alonsо is faster than you, can you confirm you have understood that message" "

 smile3519

евала пичове omm,  да ви е честита  omm
Фиатеее, поне ти се сбъдна мечтата, видяхме надупване това състезание  Joy

# 547
  • София
  • Мнения: 10 044
Ланааааа, не ме обичаш ти мен  Rolling Eyes Confused нито една снимка на бътОнчо не си сложила  Crossing Arms

Душицо, обичам те...ама тези ги копирах директно, щото нямах време за повече обработка Sad Видях, че го няма Дженсънчо, ама не е нарочно!  Heart Eyes Прости ми!

Анели, съкровище, припомни ми какво мислеше за "пестенето на гориво" в Турция? Днес чух че пак сте пестили  newsm78

Доволна съм от резултата, но не и от на начина, по които беше постигнат...изключително съм разочарована, че не намериха някой по-елегантен начин - предполагам, че на Стефко  #Cussing out не са му издържали нервите да се чуди дали няма да стане като Ред Булите в Турция, та затова сега ще стане като РБ във Великобритания - напрежение, обиди, разочарования. Прекрасно разбирам защо подреждането трябваше да е такова, но явно от Ферари не се кефят да пестят гориво, и да повтарят съперниците си, а си мислят техни кодове  Sad

Фетелчо ме разочарова за пореден път, жалко харесвах го - напоследък начинът му на стартиране е като се опитва да избута прекия съперник, в резултат на което губи позиции...не че съжалявам, но някак като навик му стана...
Предполагам всичките му фенки са доволни и от позицията на Уебър  Wink.

# 548
  • Мнения: 5 140
 Close Confused Cry Cry яд ме е за Масаааааааааааааааааааааааа  Cry Sad

Плами също я е ядддддддд  Hug Пламииииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Анели ще те успокоявааааа

ЧЕСТИТА ДВОЙНА ПОБЕДА НА ФЕРАРИ, ЧЕСТИТО И НА ФЕТЕЛЧО  Peace Hug  bouquet

# 549
  • Мнения: 107
Аз гледах старта, доста от средата и  точно изпреварването на Алонсо съм го изтървала, но видях накрая сърдитата физиономия на Маса, която май с основания е била такава. Харесва ми победата на Алонсо, но повече бих я харесала, ако си я бяхме извоювали и нямаше сърдити и гузни. Ми то... на хайванчето му се плачеше. И на мен ми се дорева, като го гледах.
 

# 550
  • Варна
  • Мнения: 294
35:, защо никой не ми каза, че фИрари са отворили цирка по-рано  Joy

Състезанието беше скучно! Нямаше никви борби, дори и на старта беше толкоз вяло .... Трябваше да се прибегне до така нежеланите и неодобрявания на тийм заповеди, за да не заспим.
Мога да похваля старта на Маса, много добре си се изтреля първи и използва това, че Фетел го пренебрегна като опсаност. Фетел прекрасно затвори Нандо и си защити позицията, само че не прецени, че и други могат да се опитат да го изпреварят !
Маковете взеха абсолютен максимум в точките днес.

Ферари имаха надмощие и се видя, че колата е мноооого добре балансирана и има скорост (боже, как не искам да ги кажа тези неща, камо ли да ги напиша за тия фираристи  Mr. Green) - някой да ми обясни, защо трябваше да о....рат ( Blush) състезанието си?
Ама разбира се, Маковете са виновни с техните "пестете гориво". Поне знаят кога да използват "заповедите" си.
Такава смачкана физономия на Маса, не бях виждала от катастрофата му. Ясно е че, че в даден момент ще се избере номер 1 и номер 2 пилот - въпроса беше - това ли е начина?
И честно,  ПРЕДПОЧИТАМ да "ПЕСТИМ" гориво, отколкото да се сблъскат двама съотборници или пък да те направят на малоумен в ефир!

п.п. Синеоч, утре с Плами ще има разплетем боксерките на главните герои от днес  Joy


 

# 551
  • Мнения: 152
Тъйиии, ай да ми е честита двойната победа!
И двете ФЯТКИ са къртач... у Унгария ще поФторим!
ФОРЦА ФЕРАРИ!  Crazy

# 552
  • Варна
  • Мнения: 294
театрото тепърва започва  Crazy
Хорнер е заявил пред РТЛ, ако ФИА и стюардите не разгледат случая с фирари, ще подадат най-вероятно оплакване  Mr. Green
Маса и Алонсо и сие са привикани при стюардите  Mr. Green

# 553
  • София
  • Мнения: 10 044
35:, защо никой не ми каза, че фИрари са отворили цирка по-рано  Joy
Фетел прекрасно затвори Нандо и си защити позицията, само че не прецени, че и други могат да се опитат да го изпреварят !

 Shocked Защити не е ли когато си останеш на позицията? От това което аз видях, в опита да си защити позицията Фетел загуби 2 позиции - съгласна съм че ги загуби прекрасно  Wink. Според мен той очакваше Фелипе да тръгне към вътрешната страна, а той го изненада от външната - страхотен страт на Фелипе, за разлика от Фетел.

Ама разбира се, Маковете са виновни с техните "пестете гориво". Поне знаят кога да използват "заповедите" си.

И честно,  ПРЕДПОЧИТАМ да "ПЕСТИМ" гориво, отколкото да се сблъскат двама съотборници или пък да те направят на малоумен в ефир!

Сега не разбирам - ти одобряваш тийм ордърс или не?  Wink Явно ако е за Макка става, ако е за другите е цирк?

Който се чуе с Плами, да и предаде, моля, поздрави и да не се ядосва много - Felipe is back in business newsm10

Фиате, предвид обстоятелствата, дали да не оставим пръскането с шампанско за следващия уикенд?

# 554
  • Мнения: 152
Ланска, съгласен съм.. .ако ще си ми на близо, направо можем да си поръчаме и легло, шот когато побеждаваме ми идват едни мераци... Wink

Общи условия

Активация на акаунт