ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 412
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 294


хммм, някой да си го познава, намерих го във фитнеса  Joy

хихихихихи, и Джиджо и Нандо са направили .... едно също нещо .. за първи път, на пистата Хунгароринг  Mr. Green Crazy  Mr. Green
http://www.clubs1.bg/novina.php?n=15765
http://www.clubs1.bg/novina.php?n=15768

Интервю на Стефчо.. Маса ...и Нандо   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.motorsport-magazin.com/formel1/news-104166-videos-vid … a-und-alonso.html
еврибади ис греЙт  Joy

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 20:19 от aneli_s

# 586
  • Мнения: 212
Мой е, взимам го Simple Smile

# 587
  • София
  • Мнения: 10 044
хахаххахаххаха, пак опряха до Хамилтън и Макларън  Joy, много ги е яд (мисля, че испаноговорящо го е припомнило точно този момент), че в момента такава помия се изсипва върху Алонсо, що не припомни и  нареждането между Фисикела и Нандо 2005,  tooth
http://www.youtube.com/watch?v=Ia8d-oupdMs&feature=related  Joy
 

Имаше и любителски клип (не мога да се сетя къде го гледах Sad) на пускането на Луис от Хейки, и много интересна реакция на зрителите (недоволна), каквато съм сигурна е имало и онзи ден...факт е, че нарежданията бяха нескопосани (все още си мисля, че Смедли си е пусна резюмето тук там вече), но всичко което прочетох за 2008 е, че Хейки въобще не се е забавил да пусне Луис, само че тогава такава реакция нямаше  newsm78

Не го приемай лично, Анели, просто приликите са много и затова се върти този случай.

Харесва ми клипчето от 2005 - You're faster than Fisi, overtake him...доколкото занм радиото не е в реално време, има известно забавяне. Този, който го е пуснал е уцелил момента до секунда...good job!  Sunglasses

Джиджо тук не ме кефи Sad, много му е смачкана прическата  Rolling Eyes

# 588
  • Варна
  • Мнения: 294
Лана, прилики има с още няколко пилоти, и при други отбори  Rolling Eyes
Защо не се изкара нареждането на Кими да пусне Маса, тогава всички го одобриха, нали.
Не се дава ситуацията на Хамилтън, защото си приличат, те НЕ си приличат, приличат си с тази на Кими и Маса, а защото е намесен Хамлитън, а испанците го "мразят". Както англичаните "мразят" Алонсо - за това му зададоха директно въпроса - Не се ли срамуваш от тази победа? И още няколко пъти същия въпрос, под различна провокативна форма.
Последната ситуация на Маса и Алонсо, няма аналог, и пак подчертавам не самото нареждане (както казва Култард - "осъзнайте се бе хора, заповеди е имало и винаги ще има"), а Думите с които го направиха.   

п.п. Просто не ми допада провокативната и манипулираща страна, че Хамилтън е първоизточник на всички проблеми за някой пилоти , ами съжалявам, не го вярвам. Че обича да си усложнява живота и карането, лично негов проблем, да се набутва между шамарите, ми кво да го направя, но пък нямаше и да стане шампион и да кара страхотно в състезанията, а щеше да бъде на опашката. Ама не мисля, че да стои на задните редици му е мечта от малък и не на това се е научил от кумира си.


айдееее, че мноу лично го приех  ppp
Да правят каквото искат, важното е Маковете да са 1ви и 2ри при пилотите и 1ви  при конструкторите  Mr. Green
Важното е да сработят новите чаркове по кУлЪтЪ, че със и без заповеди фираритата показаха много добра и бърза кола в Германия, а ние чакалим отзад  Whistling

 

# 589
  • София
  • Мнения: 10 044
п.п. Просто не ми допада провокативната и манипулираща страна, че Хамилтън е първоизточник на всички проблеми за някой пилоти , ами съжалявам, не го вярвам. Че обича да си усложнява живота и карането, лично негов проблем, да се набутва между шамарите, ми кво да го направя, но пък нямаше и да стане шампион и да кара страхотно в състезанията, а щеше да бъде на опашката. Ама не мисля, че да стои на задните редици му е мечта от малък и не на това се е научил от кумира си.

Нямам идея защо мислиш така...очевидно е, че това не е вярно, още по-малко пък в случая е виновен. Единственото, което показва клипа е, че нареждания от бокса се случват във всеки отбор. Съгласна съм, че от Ферари (Смедли) не си прецениха думите- едва ли има някой който не е съгласен с  това (с теб в повечето време сме на едни позиции, само че от различни страни  Joy) - моето мнение е, че това беше умишлено. И не мога да разбера, Маса, ако ще реве на подуима, защо послуша Смедли - какво щяха да го набият, да му скъсат договора ли? Ей го на Уебър, не го харесвате, ама човекът се изправи срещу отбора и си каза болката (и по-голяма част от медии и публика застанаха на негова страна).

Съгласна съм, че същото се случи с Кими и Маса и през 2007 и 2008, но същото се случи и на Хокенхайм 2008. Обстоятелствата може да са били различни (чета какво ли не - как видиш ли и не могат да се сравняват двете ситуации, защото тогава имало презареждане, стратегии, бла-бла) и ако Хейки не го бил пуснал, нямало да му проработи стратегията. Обаче в същото време казват за Хокенхайм 2010 - ами да беше пробвал изпреварване, пък ако стане колизия - сори. Ей това ме дразни - лицемерието на всички, включително това на Нандо, Фелипе, Ферари, но също и на Луис, Дженсън, Макларън и всички останали.

Ето го клипчето от публиката http://www.youtube.com/watch?v=epI6u6uA8hM&feature=youtu.be

И аз се поувлякох...ама то така става, пък и днес май само ние с теб разнищваме  newsm78

ПП Последно, но е пак в подкрепа, на това което казвам
Ron Dennis after the German GP 2008.
According to Dennis, Kovalainen was simply told that Hamilton was much quicker and he took the decision himself to allow his team-mate by. “The only thing we advise drivers is the respective pace of the other driver and they ultimately call it,” Dennis told the press. “Lewis was nearly a second quicker than Heikki through the race and when he was told Lewis was quicker he just let him past. “He knew that was the only way because the longer he would have held up Lewis the more difficult it would have been for him to have regained the lead. It was a tremendous sporting gesture and it’s what being in a racing team is about.”
Това е коментара след този цитат
At the time Hamilton´s move on Heikki was called “a gesture of professionalism and sportmanship”. Last weekend Alonso´s win was described as cheating.

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 13:46 от Lana

# 590
  • Мнения: 212
Ясно е, че всички са отбори са лицемерни.
На мен такива състезания не ми се гледат, но мен никой не ме пита.
Дразня се на всякакви спорни ситуации. Заради Аделаида 94 и Херес 97 намразих Шумахер и колкото и титли да спечели. ми е неприятен и за мен не е легенда. По същия начин и Хамилтън през 2008 със според мен нечестно спечелената титла. Никога не съм харесвала Ферари, но тогава виках за Фелипе.
Дразня се и сега, когато на Макларъните им казват да пестят гориво, дразня се и на тъпия начин, по който Ферари комуникира с Маса.
Но това е днешната Ф1 и ние само може да си чешем клавиатурите. Жалко е.

# 591
  • София
  • Мнения: 10 044
Обаче може да сме спокойни за Монако - подписали са 10 годишен контракт с дедо Бърни http://www.formula1.com/news/headlines/2010/7/11085.html


 newsm10

# 592
  • Мнения: 212
Ферари три пъти нареждал на Фелипе да пусне Алонсо

В статията се казва, че Ферари на три пъти казвали на Фелипе да пропусне Алонсо и той се е предал чак на третия ...

# 593
  • София
  • Мнения: 10 044
Ферари три пъти нареждал на Фелипе да пусне Алонсо

В статията се казва, че Ферари на три пъти казвали на Фелипе да пропусне Алонсо и той се е предал чак на третия ...

Кой е източникът? Ще потърся на английски.
Междувременно знаете ли кой е виновникът за лошата форма на Шуми?....БътОн http://planetf1.com/news/3213/6284592/JB-I-m-To-Blame-For-Schu-s-Bad-Form  Joy много се смях, сладур е Бутончо  Heart Eyes

# 594
  • Мнения: 212
Източникът е списанието Auto, Motor und Sport - пак е на немски    Joy
 
А Дженс нещо много насериозно се е взел  Joy


# 595
# 596
  • Варна
  • Мнения: 294
Много добра статия на Сътън  Peace (четох, прес рилийса от цялата конференция, гадничко си е било  Rolling Eyes)
Хихихи, сега четох и за Джиджо и Мишо  tooth, сладур е Джиджо, как добре за сега се справя в МакЛарън, а как го бяха отписали  Mr. Green Mr. Green

А това за Маса и Алонсо ако е вярно  Joy, ще падна от смях, важното е, че ще бъде интересно около тях  Mr. Green (те някой бяха писали, че Маса, не разбрал първия път като му казали да си пази спирачките или там нещо друго и за това се наложило, малко по-хард съобшение втория път Mr. Green  Mr. Green )

А относно за заповедите - така е - за тези, които го правят, това е Жентълменска постъпка от съотборник към съотборник и в полза на Отбора, естествено. И веднага тези, които не са успели да я направят, опищяват света, че това е лъжене.
Ние може да искаме нещо друго да гледаме, ама като станем главни спонсори, може и да ни чуят   Mr. Green Mr. Green

Обачеееее  Twisted Evil, не съм съгласна, че Хам не е спечелил заслужено 2008, пържи са до последно и така трябваше, щот са кИлешеши през целия шампионат. Правеше малоумни грешки, понесе наказания, които си бяха спорни, така че за мен бЦулютно си заслужаваше  Stuck Out Tongue Winking Eye  

p.p. охх, Плами ша ма застреля, но като я видях  Joy Joy Joy



Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 16:05 от aneli_s

# 597
  • Мнения: 212
Наскоро разглеждах този сайт

Най-много харесах приятелката на Глок  Joy, явно Хам добре му е платил след 2008  Joy Joy Joy

# 598
  • София
  • Мнения: 10 044
Jessica is back - сори, Джиджо-фенки  Wink


Ние може да искаме нещо друго да гледаме, ама като станем главни спонсори, може и да ни чуят   Mr. Green Mr. Green

Ааааа, не съм съгласна, ние като зрители сме именно главните спонсори...ако никой не купува билети, не гледа по ТВ, не купува мърчандайз - да ги видим с какво ще се правят на мъже  Twisted Evil

Наскоро разглеждах този сайт

Най-много харесах приятелката на Глок  Joy, явно Хам добре му е платил след 2008  Joy Joy Joy

Божеее, каква снимка са сложили на Ракел...въобще не прилича на нея, чак се съмнявам че е тя  Twisted Evil
Малко са и издадени зъбите на Глоковата мацка, ама не е лоша Simple Smile
На мен жената на Фисикела ми харесва - по-възрастна е, ама не е никак лоша...

ПП OMG, любов ли бе да го опишеш


ППП Абе, к'во да ви разправям - shit happens!


ПППП Това са хубави снимки
http://www.ressim.net/l/upload/1f9481a8.jpg http://www.ressim.net/l/upload/4a5215c1.jpg http://www.ressim.net/l/upload/a2ad31ab.jpg

П5 Е нееее, мислех да не пускам повече, но на това не устоях

Запиши ми, бабе, номерчето, да ти звънна Joy

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 17:02 от Lana

# 599
  • Мнения: 212
Лана, можеш ли да наливаш в сърцето ми отрова  Naughty
Тя новината за Джесика официално отпреди няколко дни ми е известна - беше публикувала издващи неща в туитъра си. Да са живи и здрави ся, ние фенките ще си страдаме тихо.


И като заговорихме за приятелките, какво ще кажете за лелята на Марк  Joy:

цък

цък

Общи условия

Активация на акаунт