ФОРМУЛА 1 - сезон 2010 - СЕЗОНЪТ на ДВУБОИТЕ_тема 4

  • 17 385
  • 736
  •   2
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 294
тъй, след третата тренировка, положението продължава да е смарангясано за нас  Mr. Green
Лимонадите цепят мрака  Shocked

Сега обаче прочетох интервю на Джиджо и си оправих настроението  Mr. Green, ша знаете от както се е върнала Мичибатката, самочувствието му е скочило ... на високо Crazy Crazy Crazy
Button: If team orders return I'll walk

# 616
  • Мнения: 212
Четох го вчера.
Само едно бих казала -  This is ridiculous  Joy Joy Joy

# 617
  • Варна
  • Мнения: 294
Резултати от квалификацията:

 1  5 S. VETTEL     
 2  6 M. WEBBER     
 3  8 F. ALONSO     
 4  7 F. MASSA       
 5  2 L. HAMILTON   
 6  4 N. ROSBERG     
 7 12 V. PETROV     
 8 11 R. KUBICA     
 9 22 P. DE LA ROSA 
10 10 N. HULKENBERG 
11  1 J. BUTTON     
12  9 R. BARRICHELLO
13 14 A. SUTIL       
14  3 M. SCHUMACHER 
15 16 S. BUEMI       
16 15 V. LIUZZI     
17 17 J. ALGUERSUARI
18 23 K. KOBAYASHI   
19 24 T. GLOCK       
20 19 H. KOVALAINEN 
21 18 J. TRULLI     
22 25 L. DI GRASSI   
23 21 B. SENNA       
24 20 S. YAMAMOTO   

Изненади няма  Crossing Arms, всъщност има - Петров и Кубица на 4та редица, супер  thumbsup
А нашия любовчия, да са стяга, че тва 11то място  ooooh!, не зна къде ша го .....амаха, ако така ша му влияе Мичибатката, много да плямпа без да кара, ша си скубем плитките  Naughty
Браво на Хамилтън, баси с тая бавната лимозина, пак на максимума  thumbsup

Тия лимонади, мноооооууу ма дразнят  Crossing Arms

# 618
  • Мнения: 4 668

Тия лимонади, мноооооууу ма дразнят  Crossing Arms
Те не дразнят само теб  Mr. Green И други има ...
Но аз не се радвам особено ... по - скоро съм притеснена  Rolling Eyes Малкия се дъни нещо напоследък , явно тези разправии му се отразяват на психиката  Rolling Eyes
Дано спечели утре , че да си върне пак самочувствието  Hug

Бътън и мен ме изненада .
Иначе сценария за утре е следния - още на старта двете Ферарита издухват Уебър и Хамилтън започва здраво да го притиска . Той не издържа на напрежението и се сдухва яко като губи и тази позиция . през това време Фетел вече се е откъснал достатъчно напред и т.н. Останалото го развийте вие  Mr. Green

# 619
  • Варна
  • Мнения: 294

Тия лимонади, мноооооууу ма дразнят  Crossing Arms
Те не дразнят само теб  Mr. Green И други има ...
Но аз не се радвам особено ... по - скоро съм притеснена  Rolling Eyes Малкия се дъни нещо напоследък , явно тези разправии му се отразяват на психиката  Rolling Eyes
Дано спечели утре , че да си върне пак самочувствието  Hug

Бътън и мен ме изненада .
Иначе сценария за утре е следния - още на старта двете Ферарита издухват Уебър и Хамилтън започва здраво да го притиска . Той не издържа на напрежението и се сдухва яко като губи и тази позиция . през това време Фетел вече се е откъснал достатъчно напред и т.н. Останалото го развийте вие  Mr. Green
хихихихихихи, Пипи - добре си го измислила  Crazy Crazy
Обаче, ний снощи си говорихме и някак си искаме Фелипе да спечели това състезание и да покаже на съотборника си, къде зимуват раците   tooth
За Маковете по-добре да спечелят точки фирари (те така или иначе могат да има вземат някой друга точка после  Mr. Green Mr. Green) и са по-назад в класирането, като варианта е Маса победител, Нандо може и да не завърши  Whistling Mr. Green. Лимонадите са чупят и Петров и Кубица на стълбичката. Маковете да вземат колкот са може повече. БатОн да си скъса дупето да кара и да отиде по-напред.  Mr. Green

Сега са оцъклих, като видях тази статия, после се смях много :
Денис: Колата ни е много добра, пилотите са проблемът
Рони избухна с лаф  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.п. Лимонадите, май пак ще ги проверяват за преднито крило  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 620
  • София
  • Мнения: 2 271
 Party Перфектно състезание за Уебър!
За първи път му се радвам толкова много на победата! Страхотен е - заслужи си победата - доказа много себе си!

# 621
  • Мнения: 4 668
Анели , ако можех сега да съм във Варна щях да дойда да се напием от мъка  Confused Така кофти беше денят за нашите гарджета  Sick
Много мразя състезанията да се решават с намесата на повреди или наказания  Sick
Фетел поне взе някакви точки , ама кво от това ... Беше толкова тъжен и ядосан ... още ми е пред очите  Sad ако можех да го успокоя ....еееех  Heart Eyes

Ситуациите в бокса бяха просто ужасни  ooooh! Веднъж завинаги трябва да се вземат мерки с този сейфти кар и да е ясно черно на бяло за какво става въпрос ...
Иначе и Кубица и Сутил се движеха добре , много нелепа ситуация ... за Нико пък да не говорим ...

Шуми пак се прояви  Laughing Отивам да чета какво са го наказали  Simple Smile
После пак ще пиша .

# 622
  • Мнения: 107

Тия лимонади, мноооооууу ма дразнят  Crossing Arms
Те не дразнят само теб  Mr. Green И други има ...
Но аз не се радвам особено ... по - скоро съм притеснена  Rolling Eyes Малкия се дъни нещо напоследък , явно тези разправии му се отразяват на психиката  Rolling Eyes
Дано спечели утре , че да си върне пак самочувствието  Hug

Бътън и мен ме изненада .
Иначе сценария за утре е следния - още на старта двете Ферарита издухват Уебър и Хамилтън започва здраво да го притиска . Той не издържа на напрежението и се сдухва яко като губи и тази позиция . през това време Фетел вече се е откъснал достатъчно напред и т.н. Останалото го развийте вие  Mr. Green
хихихихихихи, Пипи - добре си го измислила  Crazy Crazy
Обаче, ний снощи си говорихме и някак си искаме Фелипе да спечели това състезание и да покаже на съотборника си, къде зимуват раците   tooth
За Маковете по-добре да спечелят точки фирари (те така или иначе могат да има вземат някой друга точка после  Mr. Green Mr. Green) и са по-назад в класирането, като варианта е Маса победител, Нандо може и да не завърши  Whistling Mr. Green. Лимонадите са чупят и Петров и Кубица на стълбичката. Маковете да вземат колкот са може повече. БатОн да си скъса дупето да кара и да отиде по-напред.  Mr. Green
Сега са оцъклих, като видях тази статия, после се смях много :
Денис: Колата ни е много добра, пилотите са проблемът
Рони избухна с лаф  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

п.п. Лимонадите, май пак ще ги проверяват за преднито крило  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Действителността се разминава със сценариите ви.
Състезанието беше добро и Уебър заслужено си взе четвъртото първо място - аплодисменти за добрите решения.
Нандо, противно на желанията ви взе максимума.
Имаше интересни боксове, добри изпреварвания - визирам борбата на Баричело, който има много да връща на Шумахер, който пак показа, колко може да е лошшшш. 
Много съм доволна...

# 623
  • Мнения: 4 668
Аз все пак смятам , че битката за шампионската титла ще е между Хамилтън и Фетел тази година . Някак си най - подходящи ми се виждат и Фетел в много отношения ми прилича на Хамилтън ... вярно няма толкова опит и е малко по - зле с нервите  Laughing , ама ще се научи и той .
Уебър би бил много случаен шампион според мен , а Нандо няма шанс тази година  Crazy
Но аз вече съм пияна , така че не е задължително да ме вземате на сериозно  Joy

# 624
  • Мнения: 107
Нека не изключваме никой от сметките. Има още 7 старта, доколкото знам. 
Аз много харесвам Фетел и никак не харесвам Хамилтън и сравнението между двама им хич, ама хич  Naughty не ми се харесва.
Нервите при Фетел се наричат младост. Има много пред себе си и при положение, че сега е добър, ще става още по...

# 625
  • Мнения: 4 668
Съгласна съм с всяка една твоя дума  Peace Аз също не харесвам Хамилтън , но не мога да не му призная напоритостта и успеваемостта ... Иначе ме дразни , факт . Но наистина смятам , че има шанс за титла ...
И честно казано пред варианта Уебър да е шампион  Confused съм съгласна на всичко , само да не е той  Confused Много ми падна в очите , писала съм защо ...
Ако не друго , поне сезона е изключително интересен и ще ни държи в напрежение  Simple Smile
Аз отивам да си допия , че утре имам важен договор и ми пари под обувките  Crazy

# 626
  • Варна
  • Мнения: 294
Мацкиииии, ша пиша утре, че днес ми е крив спортния ден, нито формулския, нито футболния, мани  Mr. Green
Пипи, да знаеш изнамерила съм мястото и коктейлите против мъката, само идвай, днес заведох Плами, добре ни се отрази,  Mr. Green Mr. Green, ама честно, по ми се пие от радост  Joy Joy

п.п. Хамилтън има две години разлика с Фетел, в една и съща година влязоха във Ф1!

# 627
  • София
  • Мнения: 10 033
Мацоранки, как сте? Бъзикате ме нещо с баницата, а?  Joy

Разбрах, че е била интересна (като за Хунгаро) формула - разбира се с крайно положителен резултат за мен (и всички от групата Нандо)  Joy (мисля сериозно да се откажа да гледам, за да има висока успеваемост).

Пипи, как случаен шампион би бил Уебър  Shocked, та той е с 100% повече победи от останалите претенденти...който и друг да стане, ако е с по-малко победи би бил една, две идеи по-случаен от него  Wink

А пък че Нандо няма шанс, ще го подмина с усмивка  Sunglasses, все пак до ноември има доста време...ще поживеем, ще видим  Wink

Успешен ден и седмица на всички, ще гледам да наваксам с гледането и ако има нещо ще споделя (предполагам сега като излезнаха отпуска ще позамре и при нас  Thinking)

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 09:17 от Lana

# 628
  • Мнения: 4 668

Пипи, как случаен шампион би бил Уебър  Shocked, та той е с 100% повече победи от останалите претенденти...който и друг да стане, ако е с по-малко победи би бил една, две идеи по-случаен от него  Wink


Ей така  Simple Smile Уебър спечели състезание за първи път едва миналата година ...Чак на него не му се вярваше ... просто дойде като от никъде - от средата на колоната попадна в най - бързия болид и поредица от обстоятелства / хайде да не казвам късмет / доведоха до победите му .
Просто да станеш шампион в края на кариерата си звучи странно ... какво е правил досега ?
Не ми казвайте нямал е добра кола и отбор . Ако беше толкова добър щеше да кара в добрите отбори . Да не говорим , че се озова в РБ пак като заварено положение ... така да го наречем .
Дори и вчера щеше да види победа през крив макарон , ако не беше наказанието на Фетел и случайната стратегия за гумите , която за късмет на Хорнер взе че проработи . Иначе си беше към 4-то място ...

# 629
  • София
  • Мнения: 10 033
Еееее, все едно да кажем, че Бътън е случаен шампион миналата година, защото изведнъж Хондата стана шампионска кола. Няма как без добра кола да се бориш за победи, какво остава за титлата. Уебър е карал в добри отбори, като Уилямс например.
Сега свалям състезанието, не съм гледала, но по тази логика, ако Фетел не беше прецакал Турция, Уебър щеше да победи тогава, и ако Себ не беше допускал грешки може би щеше да е по-добре представен. Всичко това се отнася и за останалите пилоти, разбира се Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт