168 ЦДГ Слънчогледи - филиал Лицице. Моля за мнение

  • 1 152
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте!
Момченцето ми е прието в 168 ЦДГ Слънчогледи - филиал Лицице. Живея в квартала, откакто съм се родила, но никога не съм знаела, че там има детска градина....
Ако има мами на дечица, които посещават този филиал - ще съм много благодарна да споделят мнения, за да знам дали да търся резервен вариант.
Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 27
Понеже известно време там излизаха свободни места и не се запълваха, аз ходих да видя този и другия филиал. По принцип ми обясниха, че и двата филиала са били пред закриване, особено когато са ремонтирали централата, но поради недостига на места са ги оставили. Този на Лидице ми отне доста време докато го намерим с мъжа ми, тъй като въпреки обясненията на г-жите от централата не можех да си представя, че ДГ е там където я открихме. Помещението е под един блок, със стъклени витрини като магазин от едната страна, доста мрачно, тоалетните не ми се коментират, но най-големия шок за нас беше отговора на въпроса - къде ги извеждат. Извеждали ги на тротоара отпред, който е наистина широк, но с нищо не е отделен от улицата. Няма никакви съоръжения, пясъчници и т.н. Но пък можели да ползват басейна в централата. Поне да ги водеха в двора на централата.
Жените с които говорихме там, бяха много мили, и казаха, че децата ще са си във филиала докато тръгнат на училище.
Другия филиал е в един апартамент наблизо, тясно е, но там поне има площадка пред блока, където ги извеждат. Но пък зимата как стоят в този апартамент, незнам.

# 2
  • Мнения: 25
magata, благодаря за отговора!
Въпреки че единственото хубаво, което казваш е, че госпожите са мили... Явно ще трябва да търся и друг вариант...

Общи условия

Активация на акаунт