Софийски аптеки

  • 12 853
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Адонис, ул. Опълченска 119

Има и още една аптека Адонис - Хиподрума, бл. 121. Те са денонощни и аз съм им голям фен  Grinning
Най-смешното е, че едната им аптека е близо до дома ми, а другата - до работата ми  Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 3 164
[
.Намира се точно с/у Окръжна болница.Има и МЦ"Санита"
Цитат
Благодаря ти-къде точно,ако можеш ми опиши.
За какво ти е точно Санита, те са ужасно скъпи?


Препоръчаха ми я като евтина на продуктите на РоК(медиц.козметика)

# 17
  • Мнения: 724
Аптеки Санита
Адрес: София, бул. Мадрид 11
Телефон: 02/ 943 7094
Работи със Здравна каса: ДА
Спешна мед. помощ: ДА

Това намерих в нета. Но със сигурност има на 5-те кьошета и на Женския пазар (в края, до Сливница).

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Ами по-точно-намира се срещу самата болница.Преди беше супермаркет,а сега е аптеката,Супермаркет"Фамилия",МЦ"Санита".До 28-ми блок/"Младост"1/ е,но не бих казала,че е евтина аптека.

# 19
  • Мнения: 3 164
Ами по-точно-намира се срещу самата болница.Преди беше супермаркет,а сега е аптеката,Супермаркет"Фамилия",МЦ"Санита".До 28-ми блок/"Младост"1/ е,но не бих казала,че е евтина аптека.
Благодаря много Николета-зная го този магазин,а по едно време беше базар

# 20
Отворили са нова аптека в квартал Изток. Намира се в уличката зад Интерпред точно до вратата на Ofice1superstor. Заредена е много добре има Мустела, Виши и Еуцерин, а и ми направи впечатление че цените са доста по-нисли от тази в Елемаг. Фармацевтите са големи сладури  Embarassed( продават две момчета). Peace

# 21
  • Мнения: 2 471
момичета,някой да знае аптека на Санита къде има?

Срещу х-л Шератон

# 22
  • София
  • Мнения: 9 551
Санита има още и под самият х-л "Плиска". На ъгъла точно,  под "Кало"-фризьорският салон. Peace

Общи условия

Активация на акаунт