Повече никога в детския кът на Пфое мол Варна

  • 14 806
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Само,че дъщеря ми не се е заиграла.Казах,че малкия се е разплакал от филмчето което са пуснали и от така наречената" гледачка какичка",която не ми е гледала децата. Whistling

  и според теб какво следва да направи така наречената "гледачка какичка" и твоята гледачка дъщеря?
Нищо не трябва да следва.


толкоз шум за нищо...
[/quote]
Ама вие го направихте той шум за нищо. ooooh!

# 46
  • Мнения: 4 841
.Айде да приключваме,че вече станахте досадни. Outta Joint

 Joy Много нагло  Joy

Язък, че не ти се получи всеобщото цъкане с език "Тц, тц, как може така бе, миличка! Я да му обявим един бойкот на този клуб, та да се разорят гадните собственици и страшните какички!"

Апелирам да не се заключва темата, да видим докъде може да стигне  Joy Дотук вече има четири противоречия, да видим докъде ще се разпростре авторовата фантазия  Joy

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 023
.Айде да приключваме,че вече станахте досадни. Outta Joint

 Joy Много нагло  Joy

Язък, че не ти се получи всеобщото цъкане с език "Тц, тц, как може така бе, миличка! Я да му обявим един бойкот на този клуб, та да се разорят гадните собственици и страшните какички!"

Апелирам да не се заключва темата, да видим докъде може да стигне  Joy Дотук вече има четири противоречия, да видим докъде ще се разпростре авторовата фантазия  Joy


Да доста нагло от моя страна. Mr. Green
Пишете си не ми пречете. Peace

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 11:27 от жаси

# 48
  • Мнения: X
За мен основна грешка на "какичките" е неспазването на правилата от тяхна страна - по-голямата сестра, която също е дете, не би трябвало да се смята за придружител и следователно изобщо не би трябвало да приемат по-малкото дете. Ако се бяха придържали към правилото, сега нямаше да я има тази тема и проблемите, които авторката описва.

Виждам, че коментарите вече са й досадили, но не намирам в написаното от нея каквато и да е причина да се размахват обвинения към детския клуб. То вярно, че клиентът винаги е прав, ама хайде да не злоупотребяваме съвсем с "правотата" си.

П.П. Често ми се е налагало да си свърша някаква работа докато съм с дъщеря ми - включително и в банката, не съм имала чак такива проблеми, че оставянето в детски кът да е неизбежно и наложително.

# 49
  • Мнения: 24 467
...След половин час ми звънят да ми казват,че малкия реве и да отивам да си го прибирам....

Следва "Дъщеря ми ми звънна по телефона и аз веднага отидох.".

Според тях преголямата дъщеря си играла, според нея това не е било така /има си хас/.

Не че нещо, ама едно такова, досадно ми стана и на мен.
И клиентът не винаги е прав. Пиша като клиент. В банката съм ходила със сина на 2,5 години по ипотечения заем за жилището. Всеки се оправя според като съумее.
Освен, че си направих извод, че правилата следва да се спазват /за сетен път/, ожалих и т. нар. "кака". Тема е- пиша по темата.

# 50
  • Мнения: 7 821
По молба на авторката.

Общи условия

Активация на акаунт