Целият Априлски отбор е засмян, след като днес се роди Дамян!

  • 31 557
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 648
На мен ми е все ми е едно кога ще е. Мисля, че ако няма да правим ДК и подаръци, е все едно. А и с оглед на служебните партита е добре 4 или 5-ти. А и по-рано ще има повече свободни часове.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 536
За  датата нямам претенции, да кажат работещите с партитата кога ще са свободни.
Цар Лъв, който Нуни предлага е много близко до нас и мога да резервирам. Миналата седмица ходихме на р.ден в Пчеличката Мая. Също много ми хареса. Но пак е в този район - в Борово, с/у 20 поликлиника.
Съгласна съм организацията да е минимална - да се видим, а децата да поиграят.

Енви, кажи кога ще идвате към София.
Ванче, ти ще можеш ли?
Хайде Варна и Русе също да идват. Hug

# 707
  • Мнения: 1 146
Аз съм за 4 декември към 4 например, Цар лъв ме устройва, ДК, подаръци, торта - и без тях ще минем. Идеята е да се видим, а и организацията ще е по-лесна така! Каквото и да изберете с вас съм  Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 147
Аз също съм за скромна организация без подаръци, без торта и т.н., децата да поиграят, ние да се видим Peace
Нямам претенции за деня и мястото Wink

# 709
  • Мнения: 2 631
Хайде Варна и Русе също да идват. Hug

супер би било, но ние лично ще откажем, последните месеци доста км навъртяхме и искам малко почивка  Sunglasses

# 710
  • Мнения: 2 631
Добро утро! Grinning

Планираме едно гостуване в София и евентуално можем да го съчетаем с партито, но не сме решили окончателно... Wink

Хубава и топла нова седмица!
Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро и от нас!
Мати пак направи бронхоспазъм и днес сме по лекари.

# 712
  • Мнения: 1 146
Добро утро.

Енви, чакаме ви, дано успеете да съчетаете нещата  Heart Eyes Смини, и вас също ще ви чакаме  Heart Eyes

Вени, целувки на Мати и  повече да нямате такива преживявания  Hug

Хубава, слънчева и много успешна седмица   Nature Sun With Face

# 713
  • Мнения: 2 149
Ех, Вени!  Hug Дано да се оправяте вече!
Утре ще открием сезона на детската ясла, да видим как ще ни понесе.

Моята шефка ми вдигна кръвното, чухме се по телефона, пък като ми заразправя колко квалифицирани специалисти се явявали за работа, пък как сега смъквала заплатите, защото такова им било положението, изгодно за шефовете, пък как тинтири-минтири, красота направо! Понеделник сутрин що й звъннах, да ми разваля настроението ? Whistling

# 714
  • Мнения: 7 605
Вени, бързо да се оправи Мати!  Hug

И Милена е в болния отбор, но не се оплаквам, цели 5 седмици беше здрава  Laughing

# 715
  • Мнения: 130
Бързо да оздравяват Мати и Миленка  Hug !
Вени, от какво се предизвиква и какво му предписват в такива случаи?

Мимата започна да заеква  Confused. От месец ходим на логопед. Някой имал ли е такъв проблем, какви методи се прилагат? При нея е по наследство.

# 716
  • Мнения: 2 149
Зарка, сега изведнъж ли започна да заеква? А преди това нямаше подобно нещо, нали? На стресова основа да не е .... newsm78

# 717
  • София
  • Мнения: 3 648
Нещо стресово да е изживяла? Помисли за нещо, които на теб може и да не ти се струват стресово, но за нея да бъде.
Иначе Матей сега го мъча с хомеопатия, иначе има лекарство, което подтиска проявите на алергията, а тя е към домашен прах.

# 718
  • Мнения: 130
Вени, Аги, не е от стрес, наследствено е. Просто един ден заекна няколко пъти, на следващия пак и на третия се усетих, че май имаме проблем. Мъжът ми навремето е проговорил късно (към 3 год.) и още от началото е имал заекване. Много са го водили на логопед. Почти го беше преодолял, като се запознахме едва се усещаше. Аз си мислех, че ще ни подмине като досега не беше се проявило, но четох, че се появява най-често м/у 4-6 год. Понякога уплаха и стерс са само катализатори. То какъв по-голям стрес от това да загубиш родител   Sad, но все пак мина време от тогава. Не знам, засега ще си ходим при логопедката, пък дано да има добър ефект  Praynig.

# 719
  • Мнения: 2 149
Да, аз затова ти казах за стреса. Има един период, в който всеки изпада в шок, а след това идва осъзнаването, че няма връщане назад, което според мен е по-тежкия период. Все пак щом си чела, че се проявява по това време наследствеността....и нали я водиш на логопед, вярвам, че ще премине. Макар че баща ми и до ден днешен заеква. Не пелтечи, но има моменти, в които забива на първата сричка и става много смешно докато успее да изговори думата.
Познавам човек, който заекваше много, ама много! Живее в малък град, няма логопеди, няма чудо. Обаче имаше една мечта - да стане DJ. Най-интересното е, че откакто започна да озвучава селото, понеже изкарваше колони на прозорците и си купи микрофон, и в невероятната дандания представяше какво парче сега ще чуем, не заекваше. После започна да работи в дискотеката. Няколко години си беше диско-водещ, и това премахна заекването. Попитай логопедката дали пеенето в някаво хорче, детска група няма да помогнат. Hug

Вени, на моята приятелка братовчед й направи като дете алергия към прах. Най-лошото е, че често пъти лечението я помогне, я не. Помня, че той и майка му се изнесоха от София и изкараха няколко години в провинцията, за да може да отшуми, но детето явно беше много зле. А и алергията не беше само към прах, общо взето детето за да не стане астматик или да се влоши непоправимо, се наложи да не живее в София.

Забелязвате ли в колко часа съ седнала да пиша? Моите и двамата се събудиха в 4,30 и така и не заспаха. Сега дивеят. Айде да ги видим как ще са след няколко часа! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт