FarmVille - 28 тема

  • 33 494
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 820
Към промоциите днес - току що установих, че на новите ферми ( фалшиви акаунти) не дава никакви медали  Shocked имам различни подаръци в кутията, но няма никакво отброяване.

Също така ново поне за мен е, че на мейла пращат пакет подаръци, за да започнеш - 7 неща - бали, череша, крава и кокошка.

# 61
  • Мнения: 883
Защо не прочетох тук постовете преди да строя за шести път баракатаааааа!  #Cussing out #Cussing out Направо ще се побъркам. Ама край! Стига толкова! Е - и аз си лягам вече!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Вместо запис поредното оплакване и от мен - нямам ни една табела  #Cussing out

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 15
И аз да се оплача че ми няма тухлите от Японската барака  #2gunfire

# 64
  • Мнения: 0
Ей, споко, хора, не си трошете нервите, ще го оправят и всичко ще се върне, ако си спомняте и кучетата бяха изчезнали, пък намериха пътя обратно към дома Laughing Laughing Laughing

Иначе за кутиите - и на мен от първия път ми даде гората, харесвам я, но ми е малко претрупана, може би трябваше да е само гората и мечката, без тия боклуци отпред... Rolling Eyes
Втора кутия - къщата.
Трета кутия - катерица.
Четвърта кутия - вълк.

Пиша го, защото ми се струва, че май са въвели някаква хронология.

# 65
  • Мнения: 883
Седмица на горивото ли е пак?!?

# 66
  • Мнения: 441
За какви изгубени материални става дума?! Shocked

От японската барака
Зинга правят промоция, ползваш един материал - губиш почти всички
Същото е и с животните, вкарваш някое животно - губиш почти всички
 Mr. Green


и аз се ползвах от промоцията - вкарах 3 крави - изгубих към 20  Joy
а значи съм на далавера,изчезнаха ми само 1 конче и 3 телета   ooooh!

# 67
  • Мнения: 1
Да се оплача...получих код,но не мога да влезна в buyearnplay.com #Cussing out #Cussing out #Cussing out
През прокси влизам,но като дам логин и си седи или бяла страница или пак иска логин #Cussing out
Моля ако някой знае как да влезна да ми каже Heart Eyes
Дано сте ме разбрали,че от 4 часа се мъча...чак ми се реве Embarassed

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 384
  bouquet

# 69
  • Мнения: 86
Има надежда... пуснали са съобщение, че го оправятm, ъпдейти няма (естествено)

И пак да повторя
Do NOT move Animals
Do NOT put Animals in buildings
Do NOT pull Animals out of your gift box

# 70
  • Мнения: 1 263


За какви изгубени материални става дума?! Shocked

От японската барака
Зинга правят промоция, ползваш един материал - губиш почти всички
...
 Mr. Green


 Загубих си почити 40 материала за японската барака. Слагам даден вид и от 8 броя ми стават на 1.  Изчезнала ми е и една шарена кокошка, която сложих вчера в кокошарника. Rolling Eyes Определено от играта ни дължат едно голямо извинение за това изгубено време  Tired

# 71
  • Мнения: 322
преди малко сложих едно конче, но засега нямам проблем - дано да съм минала между капките!

# 72
  • Мнения: 86
В момента поемате излишен риск като се занимавате с конюшни, ясли, бараки и т.н.  Wink

# 73
# 74
  • UK
  • Мнения: 3 959
Играта нищо не ни дължи. Тарикатите, дето ползват какви ли не идиотщини, за да мамят в онлайн игра (!!!, съзнавате ли колко тъпо е?!) ни дължат извинение, на нас и на играта. Ако искате ми се обиждайте. Крайно време беше всичко да се срине.

Общи условия

Активация на акаунт